О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 20-76 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Талгарскому району"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2025 года № 53-219. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37758
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 20-76 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Талгарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6102-05).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

"Талғар ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 20-76 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 53-219 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылы 30 желтоқсанда № 37758 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талғар ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 20-76 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6102-05 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков