О признании утратившими силу некоторых решений Мугалжарского районного маслихата
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 мая 2025 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 июня 2025 года № 8725-04
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мугалжарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 29 мая 2025 года
№ 386
Перечень утративших силу некоторых решений Мугалжарского районного маслихата
1) решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Мугалжарского районного маслихата"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8113);
2) решение Мугалжарского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 176 "О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Мугалжарского районного маслихата"" (опубликованное 21 апреля 2022 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3) решение Мугалжарского районного маслихата от 14 апреля 2023 года № 18 "О внесении изменения в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Мугалжарского районного маслихата"" (опубликованное 27 апреля 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4) решение Мугалжарского районного маслихата от 25 мая 2023 года № 58 "О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Мугалжарского районного маслихата"" (опубликованное 2 июня 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 мамырдағы № 386 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 3 маусымда № 8725-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермагамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
29 мамырдағы № 386 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8113 болып тіркелген) шешімі;
2) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 176 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы ( 2022 жылы 21 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 18 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (2023 жылы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 58 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (2023 жылы 2 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

5) решение Мугалжарского районного маслихата от 18 июля 2023 года № 68 "О внесении изменения в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Мугалжарского районного маслихата"" (опубликованное 24 июля 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 68 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (2023 жылы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.