Об утверждении формы уведомления о ввозе (вывозе) товаров, Правил и сроков его представления в органы государственных доходов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 октября 2025 года № 616. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2025 года № 37198
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 г.
В соответствии с пунктом 7 статьи 514 Налогового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила и сроки представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров в органы государственных доходов согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления о ввозе (вывозе) товаров согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 131 "Об утверждении формы уведомления о ввозе (вывозе) товаров, Правил и сроков ее представления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16406).
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 22 октября 2025 года № 616
Правила и сроки представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров в органы государственных доходов
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров в органы государственных доходов (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 7 статьи 514 Налогового кодекса Республики Казахстан и определяют порядок и сроки представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров (далее – уведомление) в следующих случаях:
при временном ввозе товаров на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза, которые в последующем будут вывезены с территории Республики Казахстан без изменения свойств и характеристик ввезенных товаров;
при временном вывозе товаров с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов Евразийского экономического союза, которые в последующем будут ввезены на территорию Республики Казахстан без изменения свойств и характеристик вывезенных товаров;
при ввозе (вывозе) товаров в связи с их передачей в пределах одного юридического лица.

Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарлама нысанын, оны мемлекеттік кірістер органдарына ұсыну қағидаларын және мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 22 қазандағы № 616 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 қазанда № 37198 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 514 бабының 7 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны беру қағидалары мен мерзімдері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарлама нысаны.
2. "Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарлама нысанын, оны мемлекеттік кірістер органдарына ұсыну қағидаларын және мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 131 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16406 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 22 қазандағы № 616
бұйрығына қосымша 1
Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны ұсыну
қағидалары мен мерзімдері
1 тарау. Жалпы ережелер
1. Осы тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны беру қағидалары (бұдан әрі – қағидалар) Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 514-бабының 7-тармағына сәйкес әзірленді және мынадай жағдайларда тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны беру тәртібі мен мерзімдерін айқындайды:
кейіннен әкелінген тауарлардың қасиеттері мен сипаттамаларын өзгертпей Қазақстан Республикасының аумағынан әкетілетін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына тауарларды уақытша әкелу кезінде;
тауарларды Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағына уақытша әкету кезінде, олар кейіннен әкетілген тауарлардың қасиеттері мен сипаттамаларын өзгертпей Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін болады;
тауарларды бір заңды тұлға шегінде беруге байланысты әкелу (әкету) кезінде.

2. Положения настоящих Правил применяются при:
1) временном ввозе (вывозе) товаров:
по договорам имущественного найма (аренды) движимого имущества и транспортных средств;
на выставки и ярмарки;
2) ввозе (вывозе) товаров в связи с их передачей в пределах одного юридического лица.
Глава 2. Порядок и сроки представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров в органы государственных доходов
3. Уведомление представляется в электронном виде по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу.
4. Уведомление представляется налогоплательщиком в орган государственных доходов по месту нахождения (жительства) по каждому договору (контракту), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) товаров, и коду товаров по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности государств-членов Евразийского экономического союза отдельно.
5. Уведомление представляется в течение 20 (двадцати) рабочих дней:
с даты ввоза на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза;
с даты вывоза с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов Евразийского экономического союза.
Уведомление представляется на каждую дату ввоза (вывоза) товаров.
Приложение 2 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 22 октября 2025 года № 616
форма
Примечание: Пояснение по заполнению формы уведомления о ввозе (вывозе) товаров приведено в приложении к форме уведомления о ввозе (вывозе) товаров.
Приложение
к форме уведомления
о ввозе (вывозе) товаров
Пояснение по заполнению формы уведомления о ввозе (вывозе) товаров
1. В уведомлении о ввозе (вывозе) товаров (далее – уведомление) отражаются следующие данные:
в строке 1 указывается – индивидуальный идентификационный или бизнес-идентификационный номер налогоплательщика (далее – ИИН, БИН);
в строке 2 указывается наименование или фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), осуществляющего ввоз (вывоз) товаров.
Для юридического лица указываются: наименование в соответствии с учредительными документами, для физического лица – фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) налогоплательщика согласно документам, удостоверяющим личность, для индивидуального предпринимателя – наименование в соответствии уведомление о регистрации индивидуального предпринимателя;
в строке 3 "Перемещение товаров":
ячейка 3 I отмечается при ввозе товаров на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза, которые в последующем будут вывезены с территории Республики Казахстан или при ввозе товаров в связи с их передачей в пределах одного юридического лица;
ячейка 3 II отмечается при вывозе товаров с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов Евразийского экономического союза, которые в последующем будут ввезены на территории Республики Казахстан или при вывозе товаров в связи с их передачей в пределах одного юридического лица;
в строке 4 "Основание для ввоза (вывоза) товаров":

2. Осы Қағидалардың ережелері мынадай жағдайларда қолданылады:
1) тауарларды уақытша әкелуге (әкетуге):
жылжымалы мүлікті және көлік құралдарын мүліктік жалдау (жалға алу) шарттары бойынша;
көрмелер мен жәрмеңкелерге;
2) тауарларды бір заңды тұлға шегінде беруге байланысты әкелуге (әкетуге) тыйым салынады.
2 тарау. Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны ұсыну тәртібі мен мерзімдері
3. Хабарлама осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық түрде ұсынылады.
4. Салық төлеуші хабарламаны негізінде тауарларды әкелу (әкету) жүзеге асырылған әрбір шарт (келісімшарт) бойынша және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша орналасқан (тұрғылықты) жері бойынша мемлекеттік кірістер органына тауарлардың кодына жеке ұсынады.
5. Хабарлама 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде ұсынылады:
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген күннен бастап;
Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер аумағына әкетілген күннен бастап.
Хабарлама тауарларды әкелудің (әкетудің) әрбір күніне ұсынылады.
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 22 қазандағы № 616
бұйрығына 2 қосымша
нысан
Ескертпе: Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарлама нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны толтыру нысанына қосымшада көрсетілген.
Тауарларды әкелу (әкету)
туралы хабарлама нысанына
қосымша
Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарлама нысанын толтыру бойынша түсіндірме
1. Хабарламада мынадай деректер көрсетіледі:
1-жолда салық төлеушінің жеке сәйкестендіру немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН, БСН) көрсетіледі;
2-жолда тауарларды әкелуді (әкетуді) жүзеге асырушының атауы немесе тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
Заңды тұлға үшін: құрылтай құжаттарына сәйкес атауы, жеке тұлға үшін – жеке басты куәландыратын құжаттарға сәйкес салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), дара кәсіпкер үшін – дара кәсіпкерді тіркеу туралы хабарлама сәйкес атауы көрсетіледі;
3-жолда "Тауарларды өткізу":
3 I торкөз Қазақстан Республикасының аумағына тауарларды Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан әкелу кезінде белгіленеді, олар кейіннен Қазақстан Республикасының аумағынан әкетіледі немесе тауарларды бір заңды тұлға шегінде беруге байланысты әкелу кезінде белгіленеді;
3 II торкөз тауарларды Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағына әкету кезінде белгіленеді, олар кейіннен Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін болады немесе тауарларды олардың бір заңды тұлғаның шегінде берілуіне байланысты әкету кезінде белгіленеді;
4-жолда "Тауарларды әкелу (әкету) үшін негіз":

ячейка 4 I отмечается при временном ввозе (вывозе) товаров на (с) территорию (и) Республики Казахстан с (на) территории (ю) государств-членов Евразийского экономического союза, которые в последующем будут вывезены (ввезены) с (на) территории (ю) Республики Казахстан. В случае отметки в ячейке 4 I производится отметка в ячейке А или В;
ячейка 4 I А отмечается при временном ввозе (вывозе) товаров по договорам имущественного найма (аренды) движимого имущества и транспортных средств;
ячейка 4 I В отмечается при временном ввозе (вывозе) товаров на выставки и ярмарки;
ячейка 4 II отмечается при ввозе (вывозе) товаров на (с) территорию (и) Республики Казахстан с (на) территории (ю) государств-членов Евразийского экономического союза в связи с их передачей в пределах одного юридического лица;
в строке 5 указывается код государств-членов Евразийского экономического союза, на (с) территорию (-и) которого произведен ввоз (вывоз) товаров с (на) территории (-ю) Республики Казахстан;
в строке 6 указывается код валюты, определяемый договором (контрактом), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) товаров и применимый к стоимости товара;
в строке 7 указывается регистрационный номер ранее представленного уведомления в случае повторного представления уведомления в соответствии с пунктом 8 настоящих Правил;
в строке 8 указывается 10-значный код товаров по Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности государств-членов Евразийского экономического союза;
в строке 9 указывается полное наименование ввезенных (вывезенных) товаров;
в строке 10 указывается местонахождение ввезенных (вывезенных) товаров согласно договору (контракту), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) товаров;
в строке 11 указываются сведения о договоре (контракте), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) товаров (наименование, дата и номер);
в строке 12 указывается стоимость ввезенных (вывезенных) товаров, определяемая договором (контрактом), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) товаров;
в строке 13 указывается количество ввезенных товаров, соответствующее договору (контракту), на основании которого осуществлен ввоз товаров, и/или товаросопроводительным документам, а также единицы измерения. Данная строка заполняется в случае отметки в ячейке 3 I;
в строке 14 "Срок ввоза товаров":
в ячейке "с" указывается дата ввоза товаров;
в ячейке "по" указывается дата предполагаемого вывоза товаров в соответствии с договором (контрактом). Данная строка заполняется в случае отметки в ячейке 3 I;
в строке 15 указывается количество вывезенных товаров, соответствующее договору (контракту), на основании которого осуществлен вывоз товаров, и/или товаросопроводительным документам, а также единицы измерения. Данная строка заполняется в случае отметки в ячейке 3 II;
в строке 16 "Срок вывоза товаров":
в ячейке "с" указывается дата вывоза товаров;
в ячейке "по" указывается дата предполагаемого ввоза товаров в соответствии с договором (контрактом). Данная строка заполняется в случае отметки в ячейке 3 II;
в поле "фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) налогоплательщика (руководителя)" указываются фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) руководителя в соответствии с учредительными документами. Если уведомление представляется физическим лицом, указываются его фамилия, имя и отчество (при его наличии) согласно документам, удостоверяющим личность, для индивидуального предпринимателя – наименование в соответствии со свидетельством о государственной регистрации индивидуального предпринимателя;
в поле "Дата подачи уведомления" указывается дата представления уведомления в орган государственных доходов;
в поле "Код органа государственных доходов" указывается код органа государственных доходов по месту нахождения (жительства) налогоплательщика;
в поле "Входящий номер документа" отражается регистрационный номер уведомления.

4 I торкөз Қазақстан Республикасының аумағына (аумағына) кейіннен Қазақстан Республикасының аумағынан (аумағына) әкетілетін (әкелінетін) Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан (аумағына) тауарларды уақытша әкелу (әкету) кезінде белгіленеді. 4 I торкөзіне белгі қойылған жағдайда А немесе В торкөзіне белгі қойылады;
4 I А торкөзі жылжымалы мүлікті және көлік құралдарын мүліктік жалдау (жалға алу) шарттары бойынша тауарларды уақытша әкелу (әкету) кезінде белгіленеді;
4 І В торкөзі тауарларды көрмелер мен жәрмеңкелерге уақытша әкелу (әкету) кезінде белгіленеді;
4 II торкөз тауарларды Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарынан (аумақтарынан) Қазақстан Республикасының аумағына (аумақтарына) әкелу (әкету) кезінде олардың бір заңды тұлға шегінде берілуіне байланысты белгіленеді;
5-жолда Қазақстан Республикасының аумағынан (аумағына) тауарларды әкелу (әкету) жүргізілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің коды көрсетіледі;
6-жолда тауарларды әкелу (әкету) жүзеге асырылған және тауар құнына қолданылатын шартта (келісімшартта) айқындалатын валюта коды көрсетіледі;
7 жолда осы Қағидалардың 8 тармағына сәйкес хабарлама қайта ұсынылған жағдайда бұрын ұсынылған хабарламаның тіркеу нөмірі көрсетіледі;
8-жолда Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы бойынша тауарлардың 10 таңбалы коды көрсетіледі;
9-жолда әкелінген (әкетілген) тауарлардың толық атауы көрсетіледі;
10-жолда тауарларды әкелу (әкету) жүзеге асырылған шартқа (келісімшартқа) сәйкес әкелінген (әкетілген) тауарлардың орналасқан жері көрсетіледі;
11-жолда тауарларды әкелу (әкету) жүзеге асырылған шарт (келісімшарт) туралы мәліметтер (атауы, күні және нөмірі) көрсетіледі;
12-жолда тауарларды әкелу (әкету) жүзеге асырылған шартта (келісімшартта) айқындалатын әкелінген (әкетілген) тауарлардың құны көрсетіледі;
13-жолда тауарларды әкелу жүзеге асырылған шартқа (келісімшартқа) және/немесе тауарға ілеспе құжаттарға сәйкес келетін әкелінген тауарлардың саны, сондай-ақ өлшем бірліктері көрсетіледі. Бұл жол 3 I торкөзде белгі қойылған жағдайда толтырылады;
14-жолда "Тауарларды әкелу мерзімі":
"с" торкөзінде тауарларды әкелу күні көрсетіледі;
"по" торкөзінде шартқа (келісімшартқа) сәйкес тауарларды болжамды әкету күні көрсетіледі. Бұл жол 3 I торкөзде белгі қойылған жағдайда толтырылады;
15-жолда тауарларды әкету жүзеге асырылған шартқа (келісімшартқа) және/немесе тауарға ілеспе құжаттарға сәйкес әкетілген тауарлардың саны, сондай-ақ өлшем бірліктері көрсетіледі. Бұл жол 3 II торкөзде белгі қойылған жағдайда толтырылады;
16-жолда "Тауарларды әкету мерзімі":
"с" торкөзінде тауарларды әкету күні көрсетіледі;
"по" торкөзінде шартқа (келісімшартқа) сәйкес тауарларды болжамды әкелу күні көрсетіледі. Бұл жол 3 II торкөзде белгі қойылған жағдайда толтырылады;
"салық төлеушінің (басшының) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)" жолында құрылтай құжаттарына сәйкес басшының тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі. Егер хабарламаны жеке тұлға ұсынса, жеке басын куәландыратын құжаттарға сәйкес оның тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) көрсетіледі, дара кәсіпкер үшін-дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлікке сәйкес атауы;
"Хабарлама берілген күн" жолында хабарламаның мемлекеттік кірістер органына ұсынылған күні көрсетіледі;
"Мемлекеттік кірістер органының коды" жолында салық төлеушінің орналасқан (тұрғылықты) жері бойынша мемлекеттік кірістер органының коды көрсетіледі;
"Құжаттың кіріс нөмірі" жолағында хабарламаның тіркеу нөмірі көрсетіледі.

2. При изменении условий договора (контракта) о местонахождении ввезенных (вывезенных) товаров, указанных в уведомлении, налогоплательщик повторно представляет уведомление до истечения срока, указанного в ранее представленном уведомлении.
В этом случае при представлении уведомления заполняются исключительно следующие данные:
ИИН (БИН) (строка 1);
наименование или фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), осуществляющего ввоз (вывоз) товаров (строка 2);
регистрационный номер ранее представленного уведомления (строка 7);
местонахождение ввезенных (вывезенных) товаров (строка 10).
В случае, если до истечения срока нахождения ввезенных (вывезенных) товаров, указанного в уведомлении, взаимным согласием сторон (контрагентов) продлен срок нахождения временно ввезенных (вывезенных) товаров, налогоплательщик повторно представляет уведомление до истечения срока, указанного в ранее представленном уведомлении.
При представлении уведомления заполняются исключительно следующие данные:
ИИН (БИН) (строка 1);
наименование или фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), осуществляющего ввоз (вывоз) товаров (строка 2);
регистрационный номер ранее представленного уведомления (строка 7);
договор (контракт), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз), дата и номер договора (контракта), на основании которого осуществлен ввоз (вывоз) (строка 11);
срок ввоза (строка 14) или срок вывоза (строка 15).

2. Хабарламада көрсетілген әкелінген (әкетілген) тауарлардың орналасқан жері туралы шарттың (келісімшарттың) талаптары өзгерген кезде, салық төлеуші бұрын ұсынылған хабарламада көрсетілген мерзім өткенге дейін хабарламаны қайта ұсынады.
Бұл хабарламаны ұсынылған кезде тек мынадай деректер толтырылады:
ЖСН (БСН) (1-жол);
тауарларды әкелуді (әкетуді) жүзеге асыратын атауы немесе тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) (2-жол);
бұрын ұсынылған хабарламаның тіркеу нөмірі (7-жол);
әкелінген (әкетілген) тауарлардың орналасқан жері (10-жол).
Егер хабарламада көрсетілген әкелінген (әкетілген) тауарлардың болу мерзімі аяқталғанға дейін тараптардың (контрагенттердің) өзара келісімімен уақытша әкелінген (әкетілген) тауарлардың болу мерзімі ұзартылған жағдайда, салық төлеуші бұрын ұсынылған хабарламада көрсетілген мерзім өткенге дейін хабарламаны қайта ұсынады.
Бұл жағдайда хабарлама ұсынылған кезде тек мынадай деректер толтырылады:
ЖСН (БСН) (1-жол);
тауарларды әкелуді (әкетуді) жүзеге асыратын атауы немесе тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) (2-жол);
бұрын ұсынылған хабарламаның тіркеу нөмірі (7-жол);
негізінде әкелу (әкету) жүзеге асырылған шарт (келісімшарт), оның негізінде әкелу (әкету) жүзеге асырылған шарттың (келісімшарттың) күні мен нөмірі (11-жол);
әкелу мерзімі (14-жол) немесе әкету мерзімі (15-жол).