Об утверждении форм решений органа государственных доходов и заявления по вопросу процедуры взаимного согласования
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2025 года № 530. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2025 года № 36926
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии, с пунктом 4 статьи 49, пунктом 2 статьи 113 и со статьей 232 Налогового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму заявления о проведении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму решения об отказе в принятии заявления о проведении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму решения об отказе в проведении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму решения о проведении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму заявления о прекращении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму решения, принятого по итогам процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Заявление о проведении процедуры взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год

Мемлекеттік кірістер органы шешімдерінің және өзара келісу рәсімі мәселесі бойынша өтініштердің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 530 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 24 қыркүйекте № 36926 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 49-бабының 4-тармағына, 113-бабының 2-тармағына және 232-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізу туралы өтініш нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізу туралы өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы шешім нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізуден бас тарту туралы шешім нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізу туралы шешім нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін тоқтату туралы өтініш нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу қорытындысы бойынша қабылданған шешім нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 1-қосымша
нысан
____________________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе) немесе
ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
____________________________
(көрсетілетін қызмет алушының
мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізу туралы өтініш
20__ жылғы "___" _________

1. Сведения о налогоплательщике:
__________________________________________________________________
(наименование юридического/физического лица, БИН/ИИН, юридический
адрес, страна резидентства)
2. Компания, удержавшая подоходный налог у источника выплаты:
__________________________________________________________________
(наименование юридического/физического лица, БИН/ИИН, юридический
адрес, страна резидентства)
3. Краткое описание сути спора:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(Описание сделки (услуги, роялти, финансирование и другие), позиция
иностранного налогового органа/результат иностранной проверки (при наличии),
суть налогового спора в Казахстане, выявленные несоответствия, подозрения
(со ссылками на нормы правовых актов))
4. Оспариваемые налоговые периоды и суммы:
__________________________________________________________________
(Налоговые периоды, сумма налога, подлежащая корректировке,
удержанные/доначисленные налоги)
5. Сведения о текущем статусе:
__________________________________________________________________
(Обжалуется ли акт (указать стадию: апелляция/суд окончательное решение,
(если да, указать сроки вступление в силу/ исковой давности))
6. Документы, прилагаемые к заявлению:
__________________________________________________________________
Согласно пункту 2 статьи 232 Налогового кодекса Республики Казахстан
(далее – Налоговый кодекс), к заявлению лицо обязано приложить:
1) копии бухгалтерских документов, подтверждающих суммы полученных
(подлежащих получению) доходов и (или) удержанных налогов
(в случае их удержания);
2) а также нотариально засвидетельствованные копии:
контрактов (договоров, соглашений) на выполнение работ, оказание услуг
или на иные цели;
следующих документов для юридических лиц:
учредительных документов либо выписок из торгового реестра с указанием
учредителей (участников) и мажоритарных акционеров юридического лица;
документа, подтверждающего наличие в Республике Казахстан места эффективного
управления (места нахождения фактического органа управления) юридического лица
(протокола общего собрания совета директоров или аналогичного органа с указанием
места его проведения, или иных документов, подтверждающих место управления
и (или) контроля, а также принятия коммерческих решений, необходимых
для проведения предпринимательской деятельности юридического лица;
для физических лиц:
удостоверения личности или паспорта Республики Казахстан;
заграничного паспорта или удостоверения лица без гражданства;
вида на жительство в Республике Казахстан (если оно указано в документе,
удостоверяющем личность);
документа, подтверждающего период пребывания в Республике Казахстан
(визы или иных документов);
вступившего в законную силу решения суда Республики Казахстан и (или)
иностранного государства (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).

1. Салық төлеуші туралы мәліметтер:
__________________________________________________________________
(Заңды/жеке тұлғаның атауы, БСН/ЖСН, заңды мекенжайы, резиденттік елі)
2. Төлем көзінен табыс салығын ұстаған компания:
__________________________________________________________________
(заңды/жеке тұлғаның атауы, БСН/ЖСН, заңды мекенжайы, резиденттік елі)
3. Дау мәнінің қысқаша сипаттамасы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(Мәміленің сипаттамасы (қызметтер, роялти, қаржыландыру және т. б.), шетелдік салық органының ұстанымы / шетелдік тексеру нәтижесі (бар болса), Қазақстандағы салық дауының мәні, анықталған сәйкессіздіктер, күдік (құқықтық актілердің нормасына сілтемелермен))
4. Дау айтылатын салық кезеңдері мен сомасы:
__________________________________________________________________
(Салық кезеңдері, түзетуге жататын салық сомасы, ұсталған / қоса есептелген
салықтар)
5. Ағымдағы мәртебе туралы мәліметтер:
__________________________________________________________________
(Актіге шағым жасалуда ма (сатысын көрсету: апелляция / сот / түпкілікті шешім,
(егер болса, күшіне ену/ талап қоюдың ескіру мерзімін көрсету))
6. Өтінішке қоса берілетін құжаттар:
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 232-бабының 2-тармағына сәйкес тұлға өтінішке мыналарды қоса беруге міндетті:
1) алынған (алынуға жататын) кірістердің және (немесе) ұсталған (олар ұсталған жағдайда) салықтардың сомасын растайтын бухгалтерлік құжаттардың көшірмесі;
2) сондай-ақ нотариат куәландырған көшірмелері:
жұмыстарды орындауға, қызметтер көрсетуге немесе өзге де мақсаттарға арналған келісімшарттар (шарттар, келісімдер);
заңды тұлғалар үшін мынадай құжаттар:
заңды тұлғаның құрылтайшыларын (қатысушыларын) және мажоритарлық акционерлерін көрсете отырып, құрылтай құжаттарын не сауда тізілімінен үзінді көшірмелерді;
заңды тұлғаның тиімді басқару орнының (нақты басқару органының орналасқан жерінің) Қазақстан Республикасында болуын растайтын құжаттың (директорлар кеңесінің жалпы жиналысының немесе оны өткізу орны көрсетілген ұқсас органның хаттамасының немесе басқару және (немесе) бақылау орнын растайтын өзге де құжаттардың, сондай-ақ заңды тұлғаның кәсіпкерлік қызметін жүргізу үшін қажетті коммерциялық шешімдердің қабылданғанын растайтын құжаттың;
жеке тұлғалар үшін:
Қазақстан Республикасының жеке куәлігі немесе паспорты;
шетелдік төлқұжат немесе азаматтығы жоқ адамның куәлігі;
Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхат (ол болған кезде);
Қазақстан Республикасында болу кезеңін растайтын құжат (виза немесе өзге де құжаттар);
Қазақстан Республикасы және (немесе) шет мемлекет сотының заңды күшіне енген шешімі (ол болған кезде).

7. Контактное лицо по вопросу процедуры взаимного согласования:
__________________________________________________________________
(Ф.И.О. и ИИН заявителя, номер телефона, адрес электронной почты)
Заявитель _____________________________________ ___________________
(Ф.И.О.) (подпись)
Согласно пункту 3 статьи 232 Налогового кодекса, уполномоченный орган вправе
требовать у лица представления дополнительных документов, необходимых
для проведения процедуры взаимного согласования.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер.
Приложение 2 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Решение об отказе в принятии заявления о проведении процедуры
взаимного согласования с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год
__________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа, принявшего решение)
в соответствии с пунктом 4 статьи 232 Налогового Кодекса принято решение
об отказе в принятии заявления _______________________________________
(фамилия, имя, отчество (Ф.И.О. или наименование заявителя, или организации
подавшего заявление, дата и номер заявление)
о проведении процедуры взаимного согласования по следующим основаниям:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя) органа государственных доходов
___________________________ _________
(Ф.И.О.) (подпись)
В случае отказа уполномоченным органом в принятии заявления по основанию,
предусмотренному подпунктом 2) части первой пункта 4 статьи 232 Налогового
кодекса Республики Казахстан, лицо вправе повторно подать заявление, если им
будут устранены допущенные нарушения.
Приложение 3 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Решение об отказе в проведении процедуры взаимного согласования
с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа, принявшего решение)

7. Өзара келісу рәсімі мәселесі бойынша байланыс жасайтын адам:
__________________________________________________________________
(Т.А.Ә. ЖСН, телефон нөмірі, электрондық пошта мекенжайы)
Өтініш беруші _______________________________ _________ (Т.А.Ә.) (қолы)
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 232-бабының 3-тармағына сәйкес уәкілетті орган адамнан өзара келісу рәсімін жүргізу үшін қажетті қосымша құжаттарды ұсынуды талап етуге құқылы.
Ескертпе: аббревиатуралардың ашып жазылуы:
БСН-бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі.
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 2-қосымша
нысан ___________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
немесе ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
____________________________
(көрсетілетін қызмет
алушының мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін өткізу туралы өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы шешім
20__ жылғы "___" _________
________________________________________________________________
(шешім қабылдаған уәкілетті органның атауы)
Салық кодексінің 232 бабының 4 тармағына сәйкес
_____________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе) немесе өтініш берген ұйымның атауы, өтініштің күні мен нөмірі)
өзара келісу рәсімін жүргізу туралы өтінішті мынадай негіздер бойынша
қабылдаудан бас тарту туралы шешім қабылдады:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мемлекеттік кірістер органының башысы (басшысының орынбасары)
________________________ _________
(Т.А.Ә.) (қолы)
Уәкілетті орган Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 232-бабының 4-тармағы бірінші бөлігінің 2) тармақшасында көзделген негіз бойынша өтінішті қабылдаудан бас тартқан жағдайда, тұлға, егер жол берілген бұзушылықтарды жойған болса, өтінішті қайта беруге құқылы.
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 3-қосымша
нысан ____________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
немесе ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
__________________________
(көрсетілетін қызмет
алушының мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізуден бас тарту туралы шешім
20__ жылғы "___" _________
_______________________________________________________________
(шешім қабылдаған уәкілетті органның атауы)

в соответствии с пунктом 7 статьи 232 Налогового кодекса Республики Казахстан
отказывает в рассмотрении заявления
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименования заявителя, или организации подавшего заявление, дата
и номер заявление)
о проведении процедуры взаимного согласования по следующим основаниям:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя) органа государственных доходов
__________________________ __________
(Ф.И.О.) (подпись)
Приложение 4 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
___________________________
(адрес услугополучателя)
Решение о проведении процедуры взаимного согласования
с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год
____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа, принявшего решение)
по итогам рассмотрения заявления ______________________________________
(Ф.И.О. или наименования заявителя, или организации подавшего заявление,
дата и номер заявление)
принято решение о проведении процедуры взаимного согласования с
_____________________________________________________________________
(дата начала процедуры взаимного согласования)
В соответствии с пунктом 8 статьи 232 Налогового кодекса Республики Казахстан
(далее – Налоговый Кодекс), уполномоченный орган обращается с запросом
в компетентный орган иностранного государства о проведении такой процедуры.
Решение, принятое по итогам процедуры взаимного согласования будет направлено
в соответствии с пунктом 10 статьи 232 Налогового кодекса.
Руководитель (заместитель руководителя) органа государственных доходов
__________________________ _________
(Ф.И.О.) (подпись)
Приложение 5 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Заявления о прекращении проведения процедуры взаимного
согласования с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименования заявителя, или организации подавшего заявление,
дата и номер заявление)
Просит прекратить проведение начатой процедуры взаимного
согласования по заявлению от "___" ________ 20 года № ___, по следующим
основаниям:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(указать причину, если необходимо, например: спор урегулирован другим
способом / налог уплачен добровольно / отказ от требования)
Заявитель ______________________________________ ___________
(Ф.И.О.) (подпись)
Приложение 6 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 24 сентября 2025 года № 530
форма
____________________________
(Фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность),
либо наименование организации
услугополучателя)
(далее - Ф.И.О.)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Решение, принятое по итогам процедуры взаимного согласования
с компетентным органом иностранного государства
"___" _________ 20__ год
____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа, принявшего решение)
по итогам проведения процедуры взаимного согласования по заявлению
от "___" ________ 20 года № ___ ,
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименования заявителя, или организации подавшего заявление, дата и номер
заявление)
____________________________________________________________________
приняты следующие решения:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя) органа государственных доходов
__________________________ _________
(Ф.И.О.) (подпись)

Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 232-бабының 7-тармағына сәйкес
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе өтініш берген ұйымның атауы, өтініштің күні мен нөмірі)
өзара келісу рәсімін жүргізу туралы өтінішті мынадай негіздер бойынша
қараудан бас тартады:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Мемлекеттік кірістер органының башысы (Басшысының орынбасары)
________________________ _________
(Т.А.Ә.) (қолы)
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 4-қосымша
нысан ____________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
немесе ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
__________________________
(көрсетілетін қызмет
алушының мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізу туралы шешім
20 жылғы "___" _________ _________
_______________________________________________________________
(шешім қабылдаған уәкілетті органның атауы)
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе өтініш берген ұйымның атауы, өтініштің күні мен нөмірі)
өтінішін қарап, ______________________________________________________
(өзара келісу рәсімінің басталған күні)
бастап өзара келісу рәсімін жүргізу туралы шешім қабылдады.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің (бұдан әрі – Салық кодексі) 232-бабының 8-тармағына сәйкес уәкілетті орган осындай рәсімді жүргізу туралы шет мемлекеттің құзыретті органына сұрау салады.
Өзара келісу рәсімінің қорытындысы бойынша қабылданған шешім Салық кодексінің 232-бабының 10-тармағына сәйкес жолданатын болады.
Мемлекеттік кірістер органының башысы (Басшысының орынбасары)
________________________ _________
(Т.А.Ә.) (қолы)
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 5-қосымша
нысан ____________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
немесе ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
__________________________
(көрсетілетін қызмет
алушының мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімін жүргізуді тоқтату туралы өтініш
20__ жылғы "___" _________
______________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе өтініш берген ұйымның атауы, өтініштің күні мен нөмірі)
20 жылғы "___" ________ № ___ басталған өзара келісу рәсімін жүргізуді
мынадай негіздерге байланысты:
____________________________________________________________________
(қажет болған жағдайда себебін көрсетіңіз, мысалы: дау басқа жолмен шешілді/салық
ерікті түрде төленді / талаптан бас тарту)
тоқтатуды сұрайды.
Өтініш беруші ________________________________ __________
(Т.А.Ә.) (қолы)
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 530 Бұйрығына 6-қосымша
нысан ____________________
(көрсетілетін қызмет алушының
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол
жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
немесе ұйымның атауы)
(бұдан әрі – Т.А.Ә.)
__________________________
(көрсетілетін қызмет алушының
мекенжайы)
Шет мемлекеттің құзыретті органымен өзара келісу рәсімінің қорытындысы бойынша қабылданған шешім
20__ жылғы "___" _________
_______________________________________________________________
(шешім қабылдаған уәкілетті органның атауы)
___________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе) немесе өтініш берген ұйымның атауы, өтініштің күні мен нөмірі)
20 жылғы "___" ________ № ___ өтініші бойынша өткізілген өзара келісу
рәсімінің қорытындысы бойынша қабылданған шешім:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Мемлекеттік кірістер органының башысы (Басшысының орынбасары)
_________________________ _________
(Т.А.Ә.) (қолы)