О внесении изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 20 мая 2019 года № 11-1-4/227 "Об утверждении ставок консульского сбора за совершение консульских действий на территории иностранного государства"
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 21 июля 2025 года № 11-1-4/433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2025 года № 36511
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 20 мая 2019 года № 11-1-4/227 "Об утверждении ставок консульского сбора за совершение консульских действий на территории иностранного государства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18702) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 627 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 144) пункта 15 Положения о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 ПРИКАЗЫВАЮ:";
приложение 1 к указанному приказу изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту консульской службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности министра
иностранных дел Республики Казахстан
А. Рахметуллин
"Согласован"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Исполняющий обязанности
министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 21 июля 2025 года № 11-1-4/433
Приложение 1
к приказу Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
от 20 мая 2019 года № 11-1-4/227
Ставки консульского сбора, за совершение консульских действий на территории иностранного государства
п/н
Наименование консульских действий
Размеры ставки в валюте

"Шет мемлекеттің аумағында консулдық әрекеттер жасағаны үшін консулдық алым мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 11-1-4/227 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2025 жылғы 21 шiлдедегi № 11-1-4/433 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 шiлдеде № 36511 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шет мемлекеттің аумағында консулдық әрекеттер жасағаны үшін консулдық алым мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 11-1-4/227 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18702 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 627-бабының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 144) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Консулдық қызмет департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы
А. Рахметуллин
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 21 шілдедегі
№ 11-1-4/433 Бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2019 жылғы 20 мамырдағы
№ 11-1-4/227 бұйрығына
1-қосымша
Шет мемлекеттің аумағында консулдық әрекеттер жасағаны үшін консулдық алым мөлшерлемелері
р/н
Консулдық іс- әрекеттердің атауы
Валютадағы алым мөлшерлемелері

1. Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
1.
Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
100 долларов США
75 евро
65 английских фунтов стерлингов
110 швейцарских франков
10000 российских рублей
660 китайских юаней
2. Выдача виз Республики Казахстан
2.
Однократная виза (кроме туристской и транзитной виз)
80 долларов США
75 евро
75 английских фунтов стерлингов
80 швейцарских франков
8000 российских рублей
515 китайских юаней
3.
Многократная виза (кроме туристской и транзитной виз)
1 год- 200 долларов США
2 года- 400 долларов США
3 года- 600 долларов США
4 года- 800 долларов США
5 лет- 1000 долларов США
1 год- 170 евро
2 года- 330 евро
3 года- 450 евро
4 года- 600 евро
5 лет- 850 евро
1 год- 170 английских фунтов стерлингов
2 года- 330 английских фунтов стерлингов
3 года- 450 английских фунтов стерлингов
4 года- 600 английских фунтов стерлингов
5 лет- 810 английских фунтов стерлингов
1 год- 200 швейцарских франков
2 года- 400 швейцарских франков
3 года- 600 швейцарских франков
4 года- 800 швейцарских франков
5 лет- 1000 швейцарских франков
1 год- 20000 российских рублей
2 года- 40000 российских рублей
3 года- 60000 российских рублей
4 года 80000 российских рублей
5 лет- 100000 российских рублей
1 год- 1285 китайских юаней
2 года- 2570 китайских юаней
3 года- 3855 китайских юаней
4 года 5140 китайских юаней
5 лет- 6525 китайских юаней
4.
Туристская виза:
однократная
60 долларов США
50 евро
50 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков
6000 российских рублей
385 китайских юаней
многократная
90 долларов США
80 евро
80 английских фунтов стерлингов
90 швейцарских франков
9000 российских рублей
580 китайских юаней
5.
Транзитная виза:
однократная
20 долларов США
15 евро
15 английских фунтов стерлингов
20 швейцарских франков
2000 российских рублей
130 китайских юаней
многократная
90 долларов США
80 евро
80 английских фунтов стерлингов
90 швейцарских франков
9000 российских рублей
580 китайских юаней
3. Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
6.
Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
10 долларов США
10 евро
10 английских фунтов стерлингов
10 швейцарских франков
570 российских рублей
65 китайских юаней
4. Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан по вопросам пребывания за границей
7.
Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан, выехавших за границу по частным делам, об оставлении на постоянное жительство за границей
140 долларов США
120 евро
120 английских фунтов стерлингов
140 швейцарских франков
14000 российских рублей
900 китайских юаней

1. Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
1.
Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
100 АҚШ доллары
75 еуро
65 ағылшын фунт стерлингі
110 швейцар франкі
10000 ресей рублі
660 қытай юані
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
2.
Бір мәртелік виза (туристік және транзиттік визалардан басқа)
80 АҚШ доллары
75 еуро
75 ағылшын фунт стерлингі
80 швейцар франкі
8000 ресей рублі
515 қытай юані
3.
Көп мәртелiк виза (туристік және транзиттік визалардан басқа)
бір жылға дейін - 200 АҚШ доллары екі жылға дейін - 400 АҚШ доллары үш жылға дейін - 600 АҚШ доллары төрт жылға дейін - 800 АҚШ доллары бес жылға дейін - 1000 АҚШ доллары
бір жылға дейін - 170 еуро екі жылға дейін - 330 еуро үш жылға дейін - 450 еуро төрт жылға дейін - 600 еуро бес жылға дейін - 850 еуро
бір жылға дейін - 170 ағылшын фунт стерлингі екі жылға дейін - 330 ағылшын фунт стерлингі үш жылға дейін - 450 ағылшын фунт стерлингі төрт жылға дейін - 600 ағылшын фунт стерлингі бес жылға дейін - 810 ағылшын фунт стерлингі
бір жылға дейін - 200 швейцар франкі екі жылға дейін - 400 швейцар франкі үш жылға дейін - 600 швейцар франкі төрт жылға дейін - 800 швейцар франкі бес жылға дейін - 1000 швейцар франкі
бір жылға дейін
- 20000 ресей рублі екі жылға дейін - 40000
ресей рублі үш жылға дейін
- 60000 ресей рублі төрт жылға дейін -80000
ресей рублі бес жылға дейін
-100000 ресей рублі
бір жылға дейін - 1285 қытай юані
екі жылға дейін - 2570 қытай юані
үш жылға дейін
- 3855 қытай юані
төрт жылға дейін
- 5140 қытай юані
бес жылға дейін
- 6525 қытай юані
4.
Туристтік виза:
бір мәртелік
60 АҚШ доллары
50 еуро
50 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі
6000 ресей рублі
385 қытай юані
көп мәртелік
90 АҚШ доллары
80 еуро
80 ағылшын фунт стерлингі
90 швейцар франкі
9000 ресей рублі
580 қытай юані
5.
Транзиттік виза:
бір мәртелік
20 АҚШ доллары
15 еуро
15 ағылшын фунт стерлингі
20 швейцар франкі
2000 ресей рублі
130 қытай юані
көп мәртелік
90 АҚШ доллары
80 еуро
80 ағылшын фунт стерлингі
90 швейцар франкі
9000 ресей рублі
580 қытай юані
3. Қазақстан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлікті беру
6.
Қазақстан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлікті беру
10 АҚШ доллары
10 еуро
10 ағылшын фунт стерлингі
10 швейцар франкі
570 ресей рублі
65 қытай юані
4. Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұру мәселелері бойынша қолдаухаттарды ресімдеу
7.
Шетелге жеке ісі бойынша барған Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұрақты тұруға қалу туралы қолдаухаттарын ресімдеу
140 АҚШ доллары
120 еуро
120 ағылшын фунт стерлингі
140 швейцар франкі
14000 ресей рублі
900 қытай юані

5. Оформление документов по вопросам гражданства Республики Казахстан
8.
Оформление ходатайства иностранцев и лиц без гражданства о въезде в Республику Казахстан на постоянное жительство и воссоединение семьи
100 долларов США
75 евро
65 английских фунтов стерлингов
100 швейцарских франков
10000 российских рублей
645 китайских юаней
9.
Оформление ходатайства о приеме в гражданство Республики Казахстан и восстановлении в гражданстве Республики Казахстан
100 долларов США
90 евро
90 английских фунтов стерлингов
100 швейцарских франков
10000 российских рублей
645 китайских юаней
10.
Оформление ходатайства о выходе из гражданства Республики Казахстан
150 долларов США
130 евро
130 английских фунтов стерлингов
150 швейцарских франков
15000 российских рублей
1025 китайских юаней
6. Регистрация актов гражданского состояния
11.
Регистрация рождения и выдача соответствующего свидетельства
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
12.
Регистрация брака и выдача свидетельства о браке
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
3500 российских рублей
225 китайских юаней
13.
Регистрация расторжения брака и выдача свидетельства о расторжении брака (за каждое свидетельство)
45 долларов США
40 евро
40 английских фунтов стерлингов
45 швейцарских франков
4500 российских рублей
290 китайских юаней
14.
Регистрация расторжения брака с лицами, признанными в установленном законодательными актами Республики Казахстан порядке безвестно отсутствующими, или недееспособными, либо с лицами, осужденными за совершение преступления к лишению свободы на срок не менее трех лет
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
15.
Оформление документов в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записей актов гражданского состояния
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
16.
Выдача повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
7. Истребование документов
17.
Истребование документов (за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
3000 российских рублей
195 китайских юаней
8. Легализация документов, а также прием и препровождение документов для апостилирования
18.
Легализация документов (за каждый документ)
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
3500 российских рублей
225 китайских юаней
19.
Прием и препровождение документов для апостилирования (за каждый документ)
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
3500 российских рублей
225 китайских юаней

5. Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері жөніндегі құжаттарды ресімдеу
8.
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келу және отбасымен бірігу туралы қолдаухатын ресiмдеу
100 АҚШ доллары
75 еуро
65 ағылшын фунт стерлингі
100 швейцар франкі
10000 ресей рублі
645 қытай юані
9.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және азаматтығын қалпына келтiру туралы қолдаухатты ресiмдеу
100 АҚШ доллары
90 еуро
90 ағылшын фунт стерлингі
100 швейцар франкі
10000 ресей рублі
645қытай юані
10.
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы қолдаухатты ресiмдеу
150 АҚШ доллары
130 еуро
130 ағылшын фунт стерлингі
150 швейцар франкі
15000 ресей рублі
1025 қытай юані
6. Азаматтық хал актілерін тіркеу
11.
Тууды тiркеу және тиiстi куәлiктер беру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
12.
Неке қиюды тіркеу және неке туралы куәлiк беру
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
3500 ресей рублі
225 қытай юані
13.
Неке бұзуды тіркеу тiркеу және неке бұзу туралы куәлік беру (әрбір куәлік үшін)
45 АҚШ доллары
40 еуро
40 ағылшын фунт стерлингі
45 швейцар франкі
4500 ресей рублі
290 қытай юані
14.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен хабар-ошарсыз кетті деп немесе әрекетке қабiлетсiз деп танылған адамдармен не қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін кемінде үш жыл мерзімге бас бостандығынан айыруға сотталған адамдармен неке бұзуды тіркеу
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
15.
Азаматтық хал актілері жазбаларының өзгеруі, толықтырылуы, түзетілуі және қалпына келтірілуімен байланысты құжаттарды ресімдеу
25 АҚШ доллары
20 евро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
16.
Азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы қайтадан куәлiктердi беру
25 АҚШ доллары
20 евро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
7. Құжаттарды талап ету
17.
Құжаттарды талап ету (әрбір құжат үшін)
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
3000 ресей рублі
195 қытай юані
8. Құжаттарды заңдастыру, сондай-ақ апостиль қою үшін құжаттарды қабылдау және одан әрі жолдау
18.
Құжаттарды заңдастыру (әрбір құжат үшін)
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
3500 ресей рублі
225 қытай юані
19.
Апостиль қою үшін құжаттарды қабылдау және одан әрі жолдау (әр бір құжат үшін)
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
3500 ресей рублі
225 қытай юані

9. Совершение нотариальных действий
20.
Удостоверение сделки, кроме договоров об отчуждении недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней
21.
Выдача свидетельства о праве на наследство
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней
22.
Выдача свидетельства о праве собственности на долю в общем имуществе супругов и иных лиц, имеющих имущество на праве общей совместной собственности
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней
23.
Свидетельствование верности копий документов и выписок из них (за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
3000 российских рублей
195 китайских юаней
24.
Свидетельствование подлинности подписи на документах (за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
3000 российских рублей
195 китайских юаней
25.
Свидетельствование верности перевода документов с одного языка на другой
40 долларов США
35 евро
35 английских фунтов стерлингов
40 швейцарских франков
4000 российских рублей
260 китайских юаней
26.
Удостоверение факта нахождения гражданина в живых
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
27.
Удостоверение факта нахождения гражданина в определенном месте
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
28.
Удостоверение времени предъявления документов
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
2500 российских рублей
165 китайских юаней
29.
Передача заявления физических и юридических лиц другим физическим и юридическим лицам
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
3000 российских рублей
195 китайских юаней
30.
Обеспечивание доказательства
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
3000 российских рублей
195 китайских юаней
10. Хранение завещания, пакета с документами (кроме завещания), денег, ценных бумаг и других ценностей (за исключением наследственных) в консульском учреждении
31.
Хранение завещания в консульском учреждении
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней
32.
Хранение в консульском учреждении пакета с документами, кроме завещания (в месяц)
20 долларов США
15 eвро
15 английских фунтов стерлингов
20 швейцарских франков
2000 российских рублей
130 китайских юаней
33.
Хранение денег, ценных бумаг, кроме наследственных (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы

9. Нотариаттық іс-әрекеттер жасау
20.
Қазақстан Республикасының аумағындағы жылжымайтын
мүлікті иелiктен алу туралы шарттардан басқа мәмiлелердi куәландыру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 ресей рублі
325 қытай юані
21.
Мұраға құқық туралы куәлiктер беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 ресей рублі
325 қытай юані
22.
Ерлi-зайыптылар мен ортақ бiрлескен меншiк құқығындағы мүлкi бар өзге де адамдардың ортақ мүлiктегi үлеске меншiк құқығы туралы куәлiктер беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 Ресей рублі
325 Қытай юані
23.
Құжаттардың көшiрмелерi мен олардан алынған үзiндiлердiң дұрыстығын куәландыру
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
3000 ресей рублі
195 қытай юані
24.
Құжаттарға қойылған қолдың түпнұсқалығын куәландыру (әр бiр құжат үшiн)
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
3000 ресей рублі
195 қытай юані
25.
Құжаттардың бiр тiлден екiншi тiлге аудармасының дұрыстығын куәландыру
40 АҚШ доллары
35 еуро
35 ағылшын фунт стерлингі
40 швейцар франкі
4000 ресей рублі
260 қытай юані
26.
Азаматтың тірі екендігі фактісін куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
27.
Азаматтың белгiлi бiр жерде болу фактiсiн куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165қытай юані
28.
Құжаттар берiлген уақытты куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
2500 ресей рублі
165 қытай юані
29.
Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн басқа жеке және заңды тұлғаларға беру
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
3000 ресей рублі
195 қытай юані
30.
Дәлелдемелерді қамтамасыз ету
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
3000 ресей рублі
195 қытай юані
10. Консулдық мекемеде өсиет қағазын, құжаттар салынған пакетті (өсиеттен басқа), ақшаны, бағалы қағаздарды және басқа да құндылықтарды (мұрагерліктен басқа) сақтау
31.
Өсиет хатты консулдық мекемелерде сақтау
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 ресей рублі
325 қытай юані
32.
Консулдық мекемеде өсиетхаттан басқа құжаттар пакетiн сақтау (айына)
20 АҚШ доллары
15 еуро
15 ағылшын фунт стерлингі
20 швейцар франкі
2000 ресей рублі
130 қытай юані
33.
Мұраға қалдырылғандарды қоспағанда, ақшаны, бағалы қағаздарды сақтау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы

11. Продажа товаров или иного имущества с публичных торгов
34.
Продажа товаров или иного имущества с публичных торгов
1 % от вырученной суммы, но не менее 60 долларов США
1 % от вырученной суммы, но не менее 45 евро
1 % от вырученной суммы, но не менее 40 английских фунтов стерлингов
1 % от вырученной суммы, но не менее 65 швейцарских франков
1 % от вырученной суммы, но не менее 6000 российских рублей
1 % от вырученной суммы, но не менее 385 китайских юаней
12. Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности
35.
Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
13. Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
36.
Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
65 долларов США
60 евро
60 английских фунтов стерлингов
65 швейцарских франков
6500 российских рублей
420 китайских юаней
14. Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным Флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
37.
Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней
15. Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан, в отношении судов Республики Казахстан
38.
Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан в отношении судов Республики Казахстан
60 долларов США
55 евро
55 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков
6000 российских рублей
385 китайских юаней
16. Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна, или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
39.
Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна, или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей, и иных происшествий, имевших место в период плавания или стоянки судна, которое может явиться основанием для предъявления к судовладельцу имущественных требований в целях обеспечения доказательств
60 долларов США
55 евро
55 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков
6000 российских рублей
385 китайских юаней

11. Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзге де мүлік сату
34.
Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзге де мүлік сату
түскен соманың
1%-ы,
бiрақ
60 АҚШ долларынан кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 45 еуродан кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 40 ағылшын фунт стерлингтен кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 65 швейцар франктен кем емес
түскен соманың
1%-ы, бiрақ
6000 ресей рублінен кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ
385 қытай юанінен кем емес
12. Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау
35.
Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
13. Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
36.
Заңды тұлғалардың мекенжайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
65 АҚШ доллары
60 еуро
60 ағылшын фунт стерлингі
65 швейцар франкі
6500 ресей рублі
420 қытай юані
14. Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы астында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
37.
Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы астында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 ресей рублі
325 қытай юані
15. Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
38.
Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
60 АҚШ доллары
55 еуро
55 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі
6000 ресей рублі
385 қытай юані
16. Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің апатқа ұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
39.
Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің апатқа ұшырауы) жағдайларында немесе тұрған кезеңде орын алған оқиға туралы кеме капитанының дәлелдемелердi қамтамасыз ету мақсатында кеме иесiне мүлiктiк талаптар қоюға негiздеме бола алатын мәлiмдемесi теңіз наразылығы туралы акт жасау
60 АҚШ доллары
55 еуро
55 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі
6000 ресей рублі
385 қытай юані

17. Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
40.
Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
50 долларов США
45 евро
40 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
5000 российских рублей
325 китайских юаней

17. Заңдық мәні бар басқа да құжаттар (анықтамалар) беру
40.
Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
40 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
5000 ресей рублі
325 қытай юані