О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68"Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган"
Решение маслихата города Талдыкорганского области Жетісу от 30 мая 2024 года № 22-133. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 3 июня 2024 года № 220-19. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 18 июня 2026 года № 54-296.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 18.06.2026 № 54-296 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 188604) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – уполномоченная организация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;"
в первом абзаце подпункта 6) пункта 7 цифру "5 (пять)" изменить на цифру "7 (семь)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудыңқағидаларын бекіту туралы" №11-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 22-133 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 маусымда № 220-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 54-296 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 18.06.2026 № 54-296 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" №11-68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 188604 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі - уәкілетті ұйым) - Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және олардың нәтижелерін көрсетілетін қызметті алушыға беру жөніндегі жұмысты "бір терезе" қағидаты бойынша ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;"
7-тармақтың 6) тармақшасының бірінші бөлігінде "5 (бес)" саны "7 (жеті)" санына өзгертілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан