Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 21 июля 2023 года № 36/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 24 июля 2023 года № 36-20. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 25 ноября 2025 года № 94/03
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата области Ұлытау от 25.11.2025 № 94/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлытау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 36/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 шілдеде № 36-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 25 қарашадағы № 94/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 25.11.2025 № 94/03 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қүнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39 бабына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Ұлытау" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.