О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай"
Решение маслихата области Абай от 13 декабря 2023 года № 11/84-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 декабря 2023 года № 195-18. Утратило силу решением маслихата области Абай от 31 марта 2026 года № 35/237-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата области Абай от 31.03.2026 № 35/237-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 47-18) следующее изменение:
приложение к указанному решению утвердить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай

Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 11/84-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 195-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 35/237-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы мәслихатының 31.03.2026 № 35 /237-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 47-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының

от 13 декабря 2023 года
№ 11/84-VIII
Утверждено решением
маслихата области Абай
от 20 апреля 2023 года
№ 2/18-VIII
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай
Вид специального водопользования (единица измерения)
Бассейны рек, озер
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги (тенге/1000 кубических метров)
Промышлен-ность, включая теплоэнергетику (тенге/1000 кубических метров)
Сельское хозяйство (тенге/1000 кубических метров)
Прудовые хозяйства, осущест-вляющие забор из водных источников (тенге/1000 кубических метров)
Гидро-энергетика (тенге/1000 киловатт-час)
Водный транспорт (тенге/1000 тонна- километр)
бассейн реки Иртыш

2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 11/84-VIII шешіміне
қосымша
Абай облыстық мәслихатының
2023жылғы 20 сәуірдегі
№ 2/18-VIII шешімімен
бекітілді
Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі (өлшем бірлігі)
Өзендер, көлдер бассейні
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер (теңге/1000 текше метр)
Өнеркәсіп жылу энергетикасын қоса есептегенде (теңге/1000 текше метр)
Ауыл шаруашылығы (теңге/1000 текше метр)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашы-лықтары (теңге/1000 текше метр)
Су энергетика (теңге/1000 киловатт-сағат)
Су көлігі (теңге/1000 тонна-километр)
Ертіс өзенінің бассейні