Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 января 2022 года № 111. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26662.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:

Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 111 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26662 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата
от 25 января 2022 года
№ 111
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району

1. Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 25 қаңтардағы
№ 111 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары