Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кобдинскому району
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 7 октября 2022 года № 228. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30257. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 июля 2025 года № 351
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15.07.2025 № 351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:

Қобда ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 228 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазанда № 30257 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 шілдедегі № 351 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 15.07.2025 № 351 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кобдинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение 1 к решению
маслихата Кобдинского района
от 7 октября 2022 года № 228
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кобдинскому району

1. Қобда ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 7 қазандағы
№ 228 шешіміне 1 қосымша
Қобда ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Сноска. Приложение изложено в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30.10.2023 № 84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, куб.метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения неблагоустроенные
1 житель
0,78
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и другие подобные объекты
1 место

Ескерту. Қосымша орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 30.10.2023 № 84 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық норма, текше метр
1
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
0,78
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын