Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Нуринскому району
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2021 года № 95. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25702. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2026 года № 251
Сноска. Утратило cилу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18.06.2026 № 251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер жилищных сертификатов согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить категорию получателей жилищных сертификатов согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов
Приложение 1 к решению
Нуринского районного
маслихата
от 9 декабря 2021 года
№ 95
Размер жилищного сертификата
1. Сумма жилищного сертификата определяется в едином размере не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге для каждого получателя, в виде социальной помощи.
2. Сумма жилищного сертификата определяется в едином размере не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге для каждого получателя, в виде социальной поддержки.
Приложение 2
к решению Нуринского
районного маслихата

Нұра ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 95 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25702 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 251 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 18.06.2026 № 251 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 14-1 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов
Нұра аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 9
желтоқсандағы
№ 95
Шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері
1. Әлеуметтік көмек түрі ретінде тұрғын үй сертификатының сомасы әрбір алушы үшін 1500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Әлеуметтік қолдау түрі ретінде тұрғын үй сертификатының сомасы әрбір алушы үшін 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Нұра аудандық мәслихатының

от 9 декабря 2021 года
№ 95
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Сноска. Приложение 2 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13.07.2023 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3
Неполные семьи
4

2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 95
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 13.07.2023 № 38 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3
Толық емес отбасылар.
4

Востребованные специалисты в отраслях здравоохранения, образования, культуры, спорта, социального обеспечения и ветеринарии, определяемые на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2019 года № 154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18445).

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 154 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18445 болып тіркелген) еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Еңбек ресурстарын болжаудың және оның нәтижелерін пайдаланудың ұлттық жүйесін қалыптастыру Қағидаларына сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарының болжамын ескере отырып айқындалатын Денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт, әлеуметтік қамсыздандыру және ветеринарияның сұранысқа ие мамандары.