Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 3 мая 2019 года № 1-03/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2019 года № 6334.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Аққулы места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы согласно приложению, к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен - постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 21 апреля 2014 года № 136/4 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3773, опубликованное 6 мая 2014 года в информационно - правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аққулы Кобайдарова Т. Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной избирательной
комиссии района Аққулы Г. Калиева
"3" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
района Аққулы
от "3" мая 2019 года № 1-03/74
Места для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов на территории района Аққулы

Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 1-03/74 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6334 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" № 136/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімі аппаратының басшысы Т. Т. Кобайдаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққулы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы Г. Қалиева
2019 жылғы "3" мамыр
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 1-03/74 қаулысына
1-қосымша
Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін
үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 17.06.2025 № 1-16/161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Месторасположение
Сельский округ Аққулы
1
Село Аққулы
Возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы", управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Амангельды, здание 84
2
Возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Абылкайыра Баймолдина, здание 6
3
Возле здания государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" по улице Амангельды, здание 84А
Жамбылский сельский округ
4
село Жамбыл
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа района Аққулы" по улице Бейбітшілік, здание 15
5
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, здание 6
6
село Жанатан
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Бірлік, здание 13
7
село Айтей
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, здание 51
Майкарагайский сельский округ
8
село Майкарагай
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Мухтара Ауэзова, здание 8
9
Возле здания коммунального государственного учреждения "Майкарагайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Жабаева, здание 5
10
село Мергалым
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бекмурата Уахатова" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Каирбаева, здание 1
Кызылагашский сельский округ
11
село Бескарагай
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы", управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Жанпеиса Сыздыкова, строение 13А.
Шарбактинский сельский округ
12
село Шарбакты
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Әбуғали Сәлменов, здание 24
13
Возле здания врачебной амбулатории государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Бейбітшілік, здание 16А
14
село Тосагаш
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Тәуелсіздік, здание 4
15
село Жабаглы
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Ынтымақ, здание 6
Сельский округ Қарақала
16
село Қарақала
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Шайхисляма Оспанова, здание 2
17
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Қарақала района Аққулы", по улице Каримжан Апсаликова, здание 3
18
село Шамши
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Амергалиев Толен, здание 15А
19
село Шабар
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Куляй Шарбакпаевой, здание 9
Ямышевский сельский округ
20
село Ямышево
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ямышевского сельского округа района Аққулы" по улице Мира, здание 1
21
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Абая, здание 38
22
село Тлектес
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Уакапа Сыздыкова, здание 1
23
село Кызылкогам
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Садуакаса Сатыбалдина" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Уайхана Муликбаева, здание 1
Баймульдинский сельский округ
24
село имени Абылхаира Баймульдина
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Маяковского, здание 5
25
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа района Аққулы" по улице Баймульдина, здание 2
26
село Такир
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Лермонтова, здание 9
Малыбайский сельский округ
27
село Малыбай
Возле здания сельской библиотеки села Малыбай коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Мухтара Ауэзова, строение 16
28
село Казантай
Возле здания коммунального государственного учреждения "Казантайская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Енбекши, здание 6
29
село Казы
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, здание 2А
Шакинский сельский округ
30
село Шака
Возле здания Бескарагайского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Ертiс орманы" Комитета лесного и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан" по улице Ләззат Асанова, здание 1А
31
село Шоктал
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Кабдылказы Айткалиева, здание 20
Приложение 2
к постановлению акимата
района Аққулы
от "3" мая 2019 года № 1-03/74
Помещения для проведения встреч с избирателями

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 17.06.2025 № 1-16/161 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
Аққулы ауылдық округі
1
Аққулы ауылы
Амангелді көшесі, ғимарат 84, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанында
2
Әбілқайыр Баймолдин көшесі, ғимарат 6, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Амангелды көшесі, ғимарат 84А, "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл ауылдық округі
4
Жамбыл ауылы
Бейбітшілік көшесі, 15 ғимарат, "Аққулы ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5
Тәуелсіздік көшесі, 6 ғимарат, Павлодар облысы білім беру басқармасының Аққулы ауданының білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
6
Жаңатаң ауылы
Бірлік көшесі, ғимарат 13, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Әйтей ауылы
Желтоқсан көшесі, ғимарат 51, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Майқарағай ауылдық округі
8
Майқарағай ауылы
Мұхтар Әуэзов көшесі, ғимарат 8, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
9
Жабаев көшесі, 5 ғимарат, Павлодар облысының білім беру басқармасы Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Майқарағай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Мерғалым ауылы
Қайырбаев көшесі, 1 ғимарат, Павлодар облысының білім беру басқармасы Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Бекмұрат Уахатов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қызылағаш ауылдық округі
11
Бесқарағай ауылы
Жанпейіс Сыздықов көшесі, құрылыс 13А, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында
Шарбақты ауылдық округі
12
Шарбақты ауылы
Әбуғали Сәлменов көшесі, ғимарат 24, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Бейбітшілік көшесі, ғимарат 16А, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
14
Тосағаш ауылы
Тәуелсіздік көшесі, ғимарат 4, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
15
Жабағылы ауылы
Ынтымақ көшесі, ғимарат 6, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Қарақала ауылдық округі
16
Қарақала ауылы
Шайхыслям Оспанов көшесі, ғимарат 2 Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының жанында
17
Кәрімжан Әпсалықов көшесі, 3 ғимарат, "Аққулы ауданының Қарақала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
18
Шәмші ауылы
Амергалиев Толен көшесі, ғимарат 15А, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
19
Шабар ауылы
Күляй Шарбақпаева көшесі, ғимарат 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Ямышев ауылдық округі
20
Ямышев ауылы
Мира көшесі, 1 ғимарат "Аққулы ауданының Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
21
Абай көшесі, ғимарат 38, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
22
Тілектес ауылы
Уақап Сыздықов көшесі, ғимарат 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-демалыс қызметі орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
23
Қызылқоғам ауылы
Уайхан Мулікбаев көшесі, 1 ғимарат, Павлодар облысының білім беру басқармасы Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Садуақас Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Баймолдин ауылдық округі
24
Әбілхайыр Баймолдин атындағы ауылы
Маяковского көшесі, ғимарат 5, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
25
Баймолдин көшесі, 2 ғимарат, "Аққулы ауданының Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Тақыр ауылы
Лермонтов көшесі, ғимарат 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Малыбай ауылдық округі
27
Малыбай ауылы
Мұхтар Әуэзов көшесі, құрылыс 16, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Малыбай ауылының ауылдық кітапхана ғимаратының жанында
28
Қазантай ауылы
Еңбекші көшесі, 6 ғимарат, Павлодар облысының білім беру басқармасы Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қазантай негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
29
Қазы ауылы
Желтоқсан көшесі, ғимарат 2А, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Шақа ауылдық округі
30
Шақа ауылы
Ләззат Асанова көшесі, ғимарат 1А "Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігінің орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі Комитеті "Ертіс орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Бесқарағай филиалы ғимаратының жанында
31
Шоқтал ауылы
Қабдылқазы Айтқалиев көшесі, ғимарат 20 Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 1-03/74 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар

Сноска. Приложение 2 - исключено постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.