Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 июня 2019 года № А-6/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2019 года № 7263.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области" от 23 октября 2017 года № А-11/475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6148, опубликовано 15 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июня 2019 года
№ А-6/284
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Акмолинской области от 06.08.2025 № А-8/429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Вячеславское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Вячеславского водохранилища, расположенного между сҰлами Арнасай и Михайловка Аршалынского района, общей протяжҰнностью 71 километр.
2. Чаглинское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Чаглинского водохранилища, расположенного в Зерендинском районе, общей протяжҰнностью 25 километров.
3. Озеро Копа:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии озера Копа, расположенного в городе Кокшетау, общей протяжҰнностью 15 километров.
4. Селетинское водохранилище:
Зона рекреационного рыболовства установлена по всему периметру береговой линии Селетинского водохранилища, расположенного на территории Аккольского и Ерейментауского районов, общей протяжҰнностью 99 километров.

Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/284 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 7263 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 23 қазандағы № А-11/475 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 21 маусымдағы
№ А-6/284 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 06.08.2025 № А-8/429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Вячеслав су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Аршалы ауданының Арнасай және Михайловка ауылдарының арасында орналасқан, жалпы ұзындығы 71 километр шақырым болатын Вячеслав су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
2. Шағалалы су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Зеренді ауданының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 25 километр шақырым болатын Шағалалы су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
3. Көпа көлі:
Рекреациялық балық аулау аймағы Көкшетау қаласының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 15 километр шақырым болатын Көпа көлінің жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.
4. Сілеті су қоймасы:
Рекреациялық балық аулау аймағы Ақкөл және Ерейментау аудандарының аумағында орналасқан, жалпы ұзындығы 99 километр шақырым болатын Сілеті су қоймасының жағалау сызығының бүкіл периметрі бойынша белгіленген.