О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Лисаковске
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 25 мая 2018 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 мая 2018 года № 7807. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 февраля 2026 года № 223
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.02.2026 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23.11.2023 № 56 (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее – Кодекс) и на основании схемы зонирования земель города Лисаковска Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23.11.2023 № 56 (вводится в действие с 01.01.2024).
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в городе Лисаковске согласно приложению к настоящему решению.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23.11.2023 № 56 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Д. Мироненко
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Лисаковску
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ Ф. Сариев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
города Лисаковска"
_______________ Е. Казиев
Приложение
к решению маслихата

Лисаков қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 253 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 7807 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.02.2026 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 23.11.2023 № 56 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" (бұдан әрі – Кодекс) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510-бабына сәйкес және Лисаков қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы негізінде Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 23.11.2023 № 56 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Лисаков қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзетуді жүзеге асырсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 23.11.2023 № 56 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Д. Мироненко
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Шалдыбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Лисаковск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Ф. Сариев
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы
әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
___________ Е. Казиев
Мәслихаттың