Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 17 февраля 2010 года № 74. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 3 марта 2010 года № 9-3-123. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и на основании статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктов 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ, размеры оплаты труда безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда для безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах производить из средств бюджета города за фактически выполненные работы в соответствии с действующим законодательством.
3. Определить что:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из городского бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионных вознаграждений за услуги банка второго уровня по зачислению и выплате заработной платы возмещаются из городского бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" и организациями, определенными в перечне.
5. Администраторам бюджетных программ жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог учитывать виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых организациями, определенными в перечне.
6. Отменить постановление акимата от 25 января 2010 года № 28 "Об организации общественных работ на 2010 год".
7. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Жакупову Р.С.

2010 жылғы қоғамдық жұмыстарды туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 74 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 наурызда № 9-3-123 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8-тармақтарының негізінде Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың, толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлердің еңбек ақысы мөлшерінің, ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемінің тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға, толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге еңбек ақы төлеу қолданыстағы заңнамаға сәйкес нақты атқарылған жұмыстар үшін қала бюджетінің қаржысынан жүргізілсін.
3. Мыналар белгіленсін:
1) әлеуметтік қамсыздандыру мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық қалалық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп шоттарына аударылады;
2) екінші деңгейдегі банкінің еңбек ақыны есепке қою және төлеу жөніндегі қызметіне комиссиялық сыйақысын төлеу шығындары жұмыс берушілердің есеп шоттарына қалалық бюджеттен өтеледі.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес қоғамдық жұмыстарды орындауға жасалған шартта көрсетілген жағдайлар бойынша жүргізілсін.
5. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бюджеттік бағдарламалар әкімгерлері тізбеде белгіленген ұйымдар еңбек ақы төлеген және қызмет көрсеткен кезде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін есепке алсын.
6. Әкімдіктің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 28 "2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. С. Жақыповаға жүктелсін.

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Аркалыка
Е. Жаманов
Утвержден постановлением
акимата города Аркалыка
от 17 февраля 2010 года
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ, размеры
оплаты труда безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих
в общественных работах
Сноска. Перечень в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 29.06.2010 № 279 (порядок введения в действие см. в пункте 5); с изменением от 06.12.2010 № 526 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организаций
Виды
общественных работ
Объемы
общественных
работ,
в часах
Оплата
труда
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Аркалыкская
тепло-
энергетическая
Компания"
акимата города
Аркалыка
Костанайской
области
1) участие в очистке
колодцев водопроводных
сетей от ила, мусора.
4580
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
2) участие в разгрузке и
транспортировке
технической соли, очистке
ячеек.
4500
3 )участие в очистке
кирпичей от раствора с
сортировкой после разбора
обмуровки котлов.
2720
4) уборка снега,
скашивание трав, бурьяна,
камыша на территории
тепло-электроцентрали,
водоочистных сооружений,
канализационно-насосных
станций
3917
5) участие в очистке
оборудования
водоочистительных
сооружений
1020
2
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Шаруашылык–А"
акимата города
Аркалыка
1) уборка территории
10080
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
3
Государственное
коммунальное
предприятие
"Іскер" акимата
города Аркалыка
1) уборка мусора из
подвалов по улицам:
Каирбекова 44, 54, 56,
58, 76; Абая 70, 100,106;
Маясовой 29, 31, 31а, 38,
40; Жанибека 83, 85, 90,
90а, 104/1; Байтурсынова
10, 17, 21, 23; Демченко
25,27; Горбачева 35, 45;
Майкутова 18.
6880
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
2) уборка преддомовой
территории на участках
1, 2, 3, 4 (очистка
асфальтированных дорожек,
тротуаров перед домами)
от снега, грязи, глины,
вырезка сухостоя, выкос
бурьяна по всей
территории, побелка
деревьев, уборка детских
площадок.
29568
4
Государственное
коммунальное
предприятие
"Аркалыкское
городское
телевидение и
радио" акимата
города Аркалыка
1) уборка территории
1054
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
5
Государственное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения
"Аркалыкская
продо-
вольственная
компания" акимата города
Аркалыка
1) уборка территории
6720
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
6
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Стадион Жигер" отдела
физической
культуры и
спорта" акимата
города Аркалыка

8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Жаманов
Арқалық қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 17 ақпандағы
№ 74 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың,
толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлердің еңбек ақысы мөлшерінің, ұйымдардың,
қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемінің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редақцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2010.06.29 № 279 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); өзгерту енгізілді 2010.12.06 № 526 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулыларымен.
Үйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі,
сағатпен
Еңбек ақы
төлеу
1
Қостанай облысы
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалық
жылу-
энергетикалық
компаниясы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1) су өткізу
желілерінің құдықтарын
лайдан, қоқыстан
тазартуға қатысу
4580
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
2) техникалық тұздарды
түсіруге және
тасымалдауға қатысу,
ұяларды тазарту.
4500
3) қазандықтарды бұзып
қаптағаннан кейін
кірпіштерді сұрыптап,
сылақтан тазартуға
қатысу.
2720
4) жылу-электр
орталығының, су
тазарту құралдарының,
канализациялық сорғы
станциялары
аудандарының шөбін,
түбірлерді, қамысты
шабу, қардан тазарту.
3917
5) су тазарту
құралдарын тазартуға
қатысу.
1020
2
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Шаруашылық-А"
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорыны
1) аумақты жинастыру
10080
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
3
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Іскер"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1) Қайырбеков 44, 54,
56, 58, 76; Абай 70,
100, 106; Маясова 29,
31, 31а, 38, 40;
Жәнібек 83, 85, 90,
90а, 104/1;
Байтұрсынов 10, 17,
21, 23; Демченко 25,
27; Горбачев 35, 45;
Майкөтов 18 көшелері
үй астыларындағы
қоқысты жинау.
6880
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
2) № 1, 2, 3,
4–учаскелер алдындағы
аумақты тазарту
(асфальт жолдарын,
ауладағы тротуарларды)
қардан, батпақтан,
саздан тазарту,
қураған ағаштарды
кесу, аумақтағы
түбірлерді шабу,
ағаштарды ағарту,
балалар алаңшаларын
тазарту.
29568
4
Арқалық қаласы
әкімиятының
"Арқалық қалалық
теледидары мен
радиосы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1) аумақты жинастыру
1054
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
5
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалықтың
азық-түлік
компаниясы"
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1) аумақты жинастыру
6720
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
6
"Арқалық
қаласының дене
және спорт
бөлімінің "Жігер
стадионы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорыны

1) участие в расчистке
хоккейной площадки и
ледового катка.
4032
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
7
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тазарту"
акимата города
Аркалыка
1) уборка снега на
остановках, тротуарах и
очистка
асфальто-бетонного
покрытия вдоль бордюр от
снега под лопату.
13760
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
2) ежедневная уборка
мусора вручную и вынос к
мусорным контейнерам в
микрорайонах № 2, № 5, №
6, по улице Каирбекова,
Байтурсынова, Дулатова, в
аллее Славы, на
набережной за городским
парком, в городском
парке.
95000
3) скашивание травы,
очистка асфальто-бетонного
покрытия вдоль бордюр от
грязи под лопату.
4128
4) уборка улиц,
скашивание бурьяна в селе
Ангарское.
2016
5) участие в посадке
деревьев, разбивке клумб
и уходе за зелеными
насаждениями в сквере в
селе Ангарское
1520
6) уборка улиц, вырубка
бурьяна, помощь при
ликвидации свалок в селе
Алуа.
344
7) уборка улиц, вырубка
бурьяна, помощь при
ликвидации свалок в селе
Коктау.
1888
8) участие в посадке
деревьев, разбивке клумб
в селе Коктау.
504
9) уборка улиц, помощь
при ликвидации свалок,
вырубка бурьяна в селах
Каинды, Кызыл-жулдыз.

1) хоккей алаңшасын және мұз айдынын тазартуға қатысу.
4032
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшері
7
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Тазарту"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1) аялдамаларды,
тротуарларды қардан
тазарту және
асфальт-бетон
жабындысының жиегін
қардан күрекпен
тазарту.
13760
ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
2) 2, 5, 6-шағын
ауданындағы және
көшелердегі, Даңқ
аллеясындағы, қалалық
саябақтың артындағы су
қоймасы жағалау,
қалалық саябақ
бойындағы қоқыстарды
қолмен күнделікті
тазарту.
95000
3) шөптерді шабу,
асфальт-бетон
жамылғыларының жиегін
батпақтан күрекпен
тазарту.
4128
4) Аңғар ауылындағы
көшелерді тазарту,
қурайларды шабу.
2016
5) Аңғар ауылында ағаш
отырғызуға, гүлзарлар
егуге қатысу.
1520
6) Алуа ауылындағы
көшелерді тазарту,
түбірлерді кесу,
үйінділерді жоюға
көмек көрсету.
344
7) Көктау ауылындағы
көшелерді тазарту,
түбірлерді кесу,
үйінділерді жоюға
көмек көрсету.
1888
8) Көктау ауылында
ағаш отырғызуға,
гүлзарлар егуге
қатысу.
504
9) Қайынды,
Қызыл-жұлдыз
ауылдарындағы
көшелерді тазарту,
түбірлерді кесу,
үйінділерді жоюға
көмек көрсету.

1936
10) участие в очистке,
ремонте колодцев в селах
Каинды, Кызыл-жулдыз.
504
11) уборка улиц, вырубка
бурьяна в селе Матросова.
336
12) участие в очистке,
ремонте колодцев в селе
Матросова.
184
13) уборка улиц, помощь
при ликвидации свалок в
селе Екидин.
1008
14) уборка улиц в селе
Жалгызтал.
336
15) уборка улиц, вырубка
бурьяна в селе Восточное.
336
16) участие в посадке
деревьев и разбивке клумб
в селе Восточное.
352
17) уборка улиц, помощь
при ликвидации свалок в
селе Молодежное
672

1936
10) Қайынды,
Қызыл-жұлдыз
ауылдарындағы
құдықтарды тазартуға,
жөндеуге қатысу.
504
11) Матросов
ауылындағы көшелерді
тазарту, түбірлерді
кесу.
336
12) Матросов
ауылындағы құдықтарды
тазартуға, жөндеуге
қатысу.
184
13 )Екідің ауылындағы
көшелерді тазарту,
үйінділерді жоюға
көмек көрсету.
1008
14) Жалғызтал
ауылындағы көшелерді
тазарту.
336
15) Восточное
ауылындағы көшелерді
тазарту, түбірлерді
кесу.
336
16) Восточное ауылында
ағаш отырғызуға,
гүлзарлар егуге
қатысу.
352
17) Молодежный
ауылындағы көшелерді
тазарту, үйінділерді
жоюға көмек көрсету.
672

18) уборка улиц, помощь
при ликвидации свалок в
селе Жанакала
1232
19) уборка улиц, помощь
при ликвидации свалок в
селе Фурманово
2656
20) участие в уходе за
зелеными насаждениями в
селе Фурманово
704
21) участие в уходе за
зелеными насаждениями в
селе Уштобе
704

18) Жаңақала
ауылындағы көшелерді
тазарту, үйінділерді
жоюға көмек көрсету.
1232
19) Фурманов
ауылындағы көшелерді
тазарту, үйінділерді
жоюға көмек көрсету.
2656
20) Фурманов
ауылындағы саябақтағы
жасыл желектерді күту.
704
21) Үштөбе ауылындағы
саябақтағы жасыл
желектерді күту.
704