О перечне видов адреса
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 января 2025 года № 8
В соответствии с пунктами 4 и 7 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и руководствуясь Положением о единой системе нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза, утвержденным Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2015 г. № 155, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый перечень видов адреса (далее – справочник).
2. Включить справочник в состав ресурсов единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза (далее – Союз).
3. Установить, что использование кодовых обозначений справочника является обязательным:
при заполнении реквизитов структур электронных документов (сведений), используемых при реализации общих процессов в рамках Союза, в случае, если применение справочника предусмотрено технологическими документами, регламентирующими информационное взаимодействие при реализации средствами интегрированной информационной системы Союза соответствующих общих процессов в рамках Союза;
при заполнении таможенных документов в виде электронных документов и (или) при заполнении электронного вида таможенных документов, если порядками заполнения этих документов предусмотрена необходимость указания таких сведений.
4. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 января 2025 г. № 8
ПЕРЕЧЕНЬ
видов адреса
I. Детализированные сведения из справочника
Код вида адреса
Наименование вида адреса
Описание вида адреса
01
адрес регистрации
адрес места жительства, места нахождения или адрес, указываемый при регистрации лица в соответствии с законодательством государства – члена Евразийского экономического союза. Используется, если не требуется уточнение статуса лица (юридическое, физическое и т.д.), в отношении которого применяется вид адреса
02
фактический адрес
адрес места проживания (пребывания), фактического расположения или адрес, по которому фактически осуществляется деятельность. Используется, если не требуется уточнение статуса лица (юридическое, физическое и т.д.), в отношении которого применяется вид адреса
03
почтовый адрес
адрес пользователя услугами почтовой связи
04
адрес места жительства
адрес, по которому физическое лицо постоянно или преимущественно проживает, определяемое или признаваемое местом жительства в соответствии с законодательством государства – члена Евразийского экономического союза
05
адрес временного проживания (пребывания)
адрес, по которому физическое лицо временно проживает (пребывает) (определяется в соответствии с законодательством государства – члена Евразийского экономического союза)
06
место нахождения (адрес юридического лица)
адрес места нахождения юридического лица (организации, не являющейся юридическим лицом), обособленного подразделения юридического лица (организации, не являющейся юридическим лицом), иностранной организации
07
адрес доставки (отправки)
адрес, по которому должна быть осуществлена доставка (отправка) товаров
99
адрес иного места
адрес иного места, установленного законодательством государств – членов Евразийского экономического союза
II. Паспорт справочника
№ п/п
Обозначение элемента
Описание
1
2
3
1
Код

Мекенжай түрлерінің тізбесі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 8 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 4 және 7-тармақтарына сәйкес және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 17 қарашадағы № 155 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың нормативтік-анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесі туралы ережені басшылыққа ала отырып Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған мекенжай түрлерінің тізбесі (бұдан әрі – анықтамалық) бекітілсін.
2. Анықтамалық Еуразиялық экономикалық одақтың (бұдан әрі – Одақ) нормативтік-анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесі ресурстарының құрамына енгізілсін.
3. Анықтамалықтың кодтық белгіленімдерін;
егер анықтамалықты қолдану Одақ шеңберінде тиісті жалпы процестерді Одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесі құралдарымен іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарда көзделген жағдайда Одақ шеңберіндегі жалпы процестерді іске асыру кезінде пайдаланылатын электрондық құжаттар (мәліметтер) құрылымдарының деректемелерін толтыру кезінде;
кеден құжаттарын электрондық құжаттар түрінде толтыру кезінде және (немесе) егер осы құжаттарды толтыру тәртібінде осындай мәліметтерді көрсету қажеттігі көзделсе кеден құжаттарының электрондық түрін толтыру кезінде пайдалану міндетті болып табылады деп белгіленсін.
4. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Б. Сағынтаев
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2025 жылғы 14 қаңтардағы
№ 8 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Мекенжай түрлерінің ТІЗБЕСІ
I. Анықтамалықтан егжей-тегжейлі мәліметтер
Мекенжай түрінің коды
Мекенжай түрінің атауы
Мекенжай түрінің сипаттамасы
01
тіркеу мекенжайы
тұрғылықты жерінің, орналасқан жерінің мекенжайы немесе Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің заңнамасына сәйкес адамды тіркеу кезінде көрсетілетін мекенжай. Егер мекенжай түрі қолданылатын тұлғаның (заңды, жеке және т. б.) мәртебесін нақтылау талап етілмесе пайдаланылады
02
нақты мекенжай
тұратын (болатын) жерінің, нақты орналасқан жерінің мекенжайы немесе қызметі іс жүзінде жүзеге асырылатын жерінің мекенжайы. Егер мекенжай түрі қолданылатын тұлғаның (заңды, жеке және т. б.) мәртебесін нақтылау талап етілмесе пайдаланылады
03
пошталық мекенжай
пошта байланысы қызметтерін пайдаланушының мекенжайы
04
тұрғылықты жердің мекенжайы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің заңнамасына сәйкес тұрғылықты жер деп айқындалатын немесе танылатын, жеке тұлға тұрақты немесе негізінен тұратын мекенжай
05
уақытша тұру (болу) орнының мекенжайы
жеке тұлға уақытша тұратын (болатын) мекенжай (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің заңнамасына сәйкес айқындалады)
06
орналасқан жері (заңды тұлғаның мекенжайы)
заңды тұлғаның (заңды тұлға болып табылмайтын ұйымның), заңды тұлғаның оқшауланған бөлімшесінің (заңды тұлға болып табылмайтын ұйымның), шетелдік ұйымның орналасқан жерінің мекенжайы
07
жеткізу (жөнелту) мекенжайы
тауарларды жеткізу (жөнелту) жүзеге асырылуға тиіс мекенжай
99
өзге де орынның мекенжайы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің заңнамасында белгіленген өзге де орынның мекенжайы
II. Анықтамалықтың паспорты
Р/с№
Элементтің белгіленуі
Сипаттамасы
1
2
3
1
Коды

066
2
Тип
1 – справочник
3
Наименование
перечень видов адреса
4
Аббревиатура
ПВА
5
Обозначение
ЕС 066 – 2024 (ред. 1)
6
Реквизиты акта о принятии (утверждении) справочника (классификатора)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 января 2025 г. № 8
7
Дата введения в действие
(начала применения) справочника (классификатора)
16.02.2025
8
Реквизиты акта о прекращении применения справочника (классификатора)
9
Дата окончания применения справочника (классификатора)
10
Оператор (операторы)
Евразийская экономическая комиссия
11
Назначение
систематизация и кодирование сведений о видах адреса, передаваемых в составе адресной информации в структуре электронных документов (сведений), применяемых при реализации информационного взаимодействия в рамках общих процессов Евразийского экономического союза, а также в структуре документов, представляемых хозяйствующими субъектами и физическими лицами уполномоченным органам государств – членов Евразийского экономического союза в электронном виде в случаях, предусмотренных правом Евразийского экономического союза
12
Аннотация (область применения)
использование справочника предусмотрено в следующих случаях:
при формировании электронных документов (сведений), применяемых при реализации информационного взаимодействия в рамках общих процессов Евразийского экономического союза, если это предусмотрено технологическими документами;
при заполнении документов, представляемых хозяйствующими субъектами и физическими лицами уполномоченным органам государств – членов Евразийского экономического союза в электронном виде, если это предусмотрено порядками заполнения таких документов
13
Ключевые слова
адрес, юридическое лицо, физическое лицо, индивидуальный предприниматель, место жительства, место нахождения
14
Сфера, в которой реализуются полномочия органов Евразийского экономического союза
1000 – все сферы
15
Использование международной (межгосударственной, региональной) классификации
3 – при разработке справочника международные (межгосударственные, региональные) классификаторы и (или) стандарты не применялись
16
Наличие государственных справочников (классификаторов) государств – членов Евразийского экономического союза
2 – справочник не имеет аналогов
в государствах – членах Евразийского экономического союза
17
Метод систематизации (классификации)
1 – порядковый метод систематизации
18
Методика ведения
1 – централизованная методика ведения справочника.
Добавление, изменение или исключение значений справочника выполняется оператором в соответствии с актом Евразийской экономической комиссии.
В случае изменения значения ранее действующая редакция записи справочника не удаляется, отмечается как недействующая с даты начала действия новой редакции записи справочника с указанием сведений об акте Евразийской экономической комиссии, в соответствии с которым были внесены изменения в справочник. При этом код новой редакции записи не изменяется и соответствует коду ранее действующей редакции записи справочника.
В случае исключения значения запись справочника отмечается как недействующая с даты исключения с указанием сведений об акте Евразийской экономической комиссии, регламентирующем окончание действия записи справочника. Повторное использование кодов исключенных записей справочника не допускается
19
Структура
описание структуры справочника (состав полей, области их значений и правила формирования) приведено в разделе III настоящего справочника
20
Степень конфиденциальности данных
сведения из справочника относятся к информации открытого доступа
21
Установленная периодичность пересмотра
не установлена
22
Изменения
23
Ссылка на детализированные сведения из справочника (классификатора)
https://nsi.eaeunion.org/portal/
24
Способ представления сведений из справочника (классификатора)
опубликование на информационном портале Евразийского экономического союза
III. Описание структуры справочника

066
2
Типі
1 – анықтамалық
3
Атауы
мекенжай түрлерінің тізбесі
4
Аббревиатура
ПВА
5
Белгіленуі
ЕС 066 – 2024 (ред. 1)
6
Анықтамалықты (сыныптауышты) қабылдау (бекіту) туралы актінің деректемелері
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 8 шешімі
7
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) қолданысқа енгізілген (қолданыла бастаған) күні
16.02.2025
8
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолдануды тоқтату туралы актінің деректемелері
9
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолданудың аяқталу күні
10
Оператор (операторлар)
Еуразиялық экономикалық комиссия
11
Тағайындалуы
Еуразиялық экономикалық одақтың жалпы процестері шеңберінде ақпараттық өзара іс – қимылды іске асыру кезінде қолданылатын электрондық құжаттардың (мәліметтердің) құрылымында, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақ құқығында көзделген жағдайларда Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарына шаруашылық жүргізуші субъектілер мен жеке тұлғалар электрондық түрде ұсынатын құжаттардың құрылымында мекенжай ақпаратының құрамында берілетін мекенжай түрлері туралы мәліметтерді жүйелеу және кодтау
12
Аннотация (қолданылу саласы)
анықтамалықты пайдалану мынадай жағдайларда көзделген:
егер бұл технологиялық құжаттарда көзделсе, Еуразиялық экономикалық одақтың жалпы процестері шеңберінде ақпараттық өзара іс-қимылды іске асыру кезінде қолданылатын электрондық құжаттарды (мәліметтерді) қалыптастыру кезінде;
егер бұл осындай құжаттарды толтыру тәртібінде көзделсе, шаруашылық жүргізуші субъектілер мен жеке тұлғалар Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарына электрондық түрде ұсынатын құжаттарды толтыру кезінде
13
Негізгі сөздер
мекенжайы, заңды тұлға, жеке тұлға, дара кәсіпкер, тұрғылықты жері, орналасқан жері
14
Еуразиялық экономикалық одақ органдарының өкілеттіктері іске асырылатын сала
1000 – барлық салалар
15
Халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) сыныптаманы пайдалану
3 – анықтамалықты әзірлеу кезінде халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) сыныптауыштар және (немесе) стандарттар қолданылмады
16
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік анықтамалықтарының (сыныптауыштарының) болуы
2 – анықтамалықтың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде баламасы жоқ
17
Жүйелеу (сыныптау) әдісі
1 – жүйелеудің реттік әдісі
18
Жүргізу әдістемесі
1 – анықтамалықты жүргізудің орталықтандырылған әдістемесі.
Анықтамалықтың мәндерін қосуды, өзгертуді немесе алып тастауды оператор Еуразиялық экономикалық комиссияның актісіне сәйкес орындайды. Мәні өзгерген жағдайда анықтамалық жазбасының бұрын қолданыста болған редакциясы жойылмайды, ол анықтамалыққа өзгерістер енгізілген Еуразиялық экономикалық комиссияның актісі туралы мәліметтер көрсетіле отырып, анықтамалық жазбасының жаңа редакциясының қолданысы басталған күннен бастап қолданыста болмайды деп белгіленеді. Бұл ретте жазбаның жаңа редакциясының коды өзгермейді және анықтамалық жазбасының бұрын қолданыста болған редакциясының кодына сәйкес келеді. Мәні алып тасталған жағдайда анықтамалықтың жазбасы алып тасталған күннен бастап анықтамалықтың жазбасының қолданылуының аяқталуын регламенттейтін Еуразиялық экономикалық комиссияның актісі туралы мәліметтер көрсетіле отырып, қолданылмайтын болып белгіленеді. Анықтамалықтың алып тасталған жазбаларының кодтарын қайта пайдалануға жол берілмейді
19
Құрылымы
анықтамалық құрылымының сипаттамасы (жолақтардың құрамы, олардың мәндерінің салалары және қалыптастыру қағидалары) осы анықтамалықтың III бөлімінде келтірілген
20
Деректердің құпиялылық дәрежесі
анықтамалықтағы мәліметтер ашық қол жетімді ақпаратқа жатады
21
Қайта қараудың белгіленген кезеңділігі
белгіленбеген
22
Өзгерістер
23
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) егжей-тегжейлі мәліметтерге сілтеме
https://nsi.eaeunion.org/portal/
24
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) мәліметтерді ұсыну тәсілі
Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық порталында жариялау
III. Анықтамалық құрылымының сипаттамасы

1. Настоящий раздел определяет структуру и реквизитный состав справочника, в том числе области значений реквизитов и правила их формирования.
2. Структура и реквизитный состав справочника приведены в таблице, в которой формируются следующие поля (графы):
"наименование реквизита" – порядковый номер и устоявшееся или официальное словесное обозначение реквизита;
"область значения реквизита" – текст, поясняющий смысл (семантику) реквизита;
"правила формирования реквизита" – текст, уточняющий назначение реквизита и определяющий правила его формирования (заполнения), или словесное описание возможных значений реквизита;
"мн." – множественность реквизита (обязательность (опциональность) и количество возможных повторений реквизита).
3. Для указания множественности реквизитов передаваемых данных используются следующие обозначения:
1 – реквизит обязателен, повторения не допускаются;
n – реквизит обязателен, должен повторяться n раз (n > 1);
1..* – элемент обязателен, может повторяться без ограничений;
n..* – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз (n > 1);
n..m – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз и не более m раз (n > 1, m > n);
0..1 – реквизит опционален, повторения не допускаются;
0..* – реквизит опционален, может повторяться без ограничений;
0..m – реквизит опционален, может повторяться не более m раз (m > 1).
Таблица
Структура и реквизитный состав справочника
Наименование реквизита
Область значения реквизита
Правила формирования реквизита
Мн.
1. Вид адреса
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяется правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.1. Код вида адреса
строка символов.
Шаблон: \d{2}
кодовое обозначение формируется порядковым методом, допускается не указывать ведущий ноль
1
1.2. Наименование вида адреса
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 250
наименование формируется в виде словосочетания на русском языке
1
1.3. Описание вида адреса
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 1000
описание формируется в виде текста на русском языке
1
1.4. Сведения о записи справочника (классификатора)
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.4.1. Дата начала действия
дата в соответствии с серией стандартов ISO 8601 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате начала действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
1
1.4.2. Сведения об акте, регламентирующем начало действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяется правилами формирования вложенных реквизитов
1

1. Осы бөлім анықтамалықтың құрылымы мен деректемелік құрамын, оның ішінде деректемелер мәндерінің салаларын және оларды қалыптастыру қағидаларын айқындайды.
2. Анықтамалықтың құрылымы мен деректемелік құрамы кестеде келтірілген, онда келесі жолдар (бағандар) қалыптастырылады:
"деректеменің атауы" – деректеменің реттік нөмірі және қалыптасқан немесе ресми ауызша белгіленуі;
"деректеменің мәндер саласы" – деректеменің мағынасын (семантикасын) түсіндіретін мәтін;
"деректемені қалыптастыру қағидалары" – деректеменің мақсатын нақтылайтын және оны қалыптастыру (толтыру) қағидаларын айқындайтын мәтін немесе деректеменің ықтимал мәндерінің ауызша сипаттамасы;
"көпт." – деректемелердің көптігі (деректеменің ықтимал қайталануының міндеттілігі (опциялылығы) және саны).
3. Берілетін деректердің деректемелерінің көптігін көрсету үшін мынадай белгілер пайдаланылады:
1 – деректеме міндетті, қайталауға жол берілмейді;
n – деректеме міндетті, n рет (n > 1) қайталануға тиіс;
1..* – элемент міндетті, шектеусіз қайталана алады;
n..* – деректеме міндетті, кемінде n рет (n > 1) қайталануға тиіс;
n..m – деректеме міндетті, n реттен кем және m реттен көп (n > 1, m > n) қайталанбауға тиіс;
0..1 – деректеме опциялы, қайталануға жол берілмейді;
0..* – деректеме опциялы, шектеусіз қайталана алады;
0..m – деректеме опциялы, m реттен (m > 1) асырмай қайталана алады.
Кесте
Анықтамалықтың құрылымы және деректемелік құрамы
Деректеменің атауы
Деректеме мәнінің саласы
Деректемені қалыптастыру қағидалары
Көпт.
1. Мекенжай түрі
кірістірілген деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1..*
1.1.  Мекенжай түрінің коды
символдар жолы.
Шаблон: \d{2}
кодтық белгілеу реттік әдіспен қалыптастырылады, жетекші нөлді көрсетпеуге жол беріледі
1
1.2.  Мекенжай түрінің атауы
символдар жолы.
Ең қысқа ұзындық: 1.
Ең ұзын ұзындық: 250
атауы орыс тіліндегі сөйлем түрінде қалыптасады
1
1.3.  Мекенжай түрінің сипаттамасы
символдар жолы.
Ең қысқа ұзындық: 1.
Ең ұзын ұзындық: 1000
сипаттама орыс тіліндегі мәтін түрінде қалыптасады
1
1.4. Анықтамалықтың (сыныптауыштың) жазбасы туралы мәліметтер
кірістірілген деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1
1.4.1. Қолданысы басталған күн
YYYY-MM-DD форматындағы ISO 8601 стандарттар сериясына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген іс-қимылдың басталу күніне сәйкес келеді
1
1.4.2. Қолданыстың басталуын регламенттейтін акт туралы мәліметтер
кірістірілген деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1

1.4.2.1. Код вида акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение
в соответствии со справочником видов актов органов Евразийского экономического союза
1
1.4.2.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.4.2.3. Дата акта
дата в соответствии
с серией стандартов ISO 8601
в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате принятия акта органа Евразийского экономического союза
1
1.4.3. Дата окончания действия
дата в соответствии
с серией стандартов ISO 8601
в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате окончания действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
0..1
1.4.4. Сведения об акте, регламентирующем окончание действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяется правилами формирования вложенных реквизитов
0..1
1.4.4.1. Код вида акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение
в соответствии со справочником видов актов органов Евразийского экономического союза
1
1.4.4.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.4.4.3. Дата акта
дата в соответствии
с серией стандартов ISO 8601 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате принятия акта органа Евразийского экономического союза
1

1.4.2.1. Акт түрінің коды
бірыңғайланған символдар жолы.
Шаблон: \d{5}
Еуразиялық экономикалық одақ органдары актілері түрлерінің анықтамалығына сәйкес кодтық белгілеу
1
1.4.2.2. Актінің нөмірі
символдар жолы.
Ең қысқа ұзындық: 1.
Ең ұзын ұзындық: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.4.2.3. Актінің жасалған күні
YYYY-MM-DD форматындағы ISO 8601 стандарттар сериясына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісін қабылдау күніне сәйкес келеді
1
1.4.3.  Қолданысы аяқталған күн
YYYY-MM-DD форматындағы ISO 8601 стандарттар сериясына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген қолданыстың аяқталу күніне сәйкес келеді
0..1
1.4.4. Қолданыстың аяқталуын регламенттейтін акт туралы мәліметтер
кірістірілген деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
0..1
1.4.4.1.  Акт түрінің коды
бірыңғайланған символдар жолы.
Шаблон: \d{5}
Еуразиялық экономикалық одақ органдары актілері түрлерінің анықтамалығына сәйкес кодтық белгілеу
1
1.4.4.2. Актінің нөмірі
символдар жолы.
Ең қысқа ұзындық: 1.
Ең ұзын ұзындық: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.4.4.3.  Актінің жасалған күні
YYYY-MM-DD форматындағы ISO 8601 стандарттар сериясына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісін қабылдау күніне сәйкес келеді
1