Павлодар облысының Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 аурыздағы "Шарбақты ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 238/71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 маусымдағы № 187/63 шешімі
Павлодар облысының Шарбақты аудандық мәслихаты, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы "Шарбақты ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 238/71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140419 болып тіркелген) келесі өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы "мәдениет," деген сөзден кейін "архив ісі," сөздермен толықтырылсын;
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Павлодар облысының Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы "мәдениет," деген сөзден кейін "архив ісі," сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Г. Смаилханова

О внесении изменения и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 13 марта 2020 года № 238/71 "Об установлении повышенных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Щербактинского района"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 июня 2026 года № 187/63
Щербактинский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 238/71 "Об установлении повышенных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 140419) следующее изменение и дополнения:
в заголовке указанного решения после слова "культуры," дополнить словами "архивного дела,";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Щербактинский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:";
в пункте 1 указанного решения после слова "культуры," дополнить словами "архивного дела,".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова