Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 10 марта 2026 года № 16/57
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Приозерской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Приозерск согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 29 февраля 2024 года № 10/39 "Об установлении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрированное в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 марта 2024 года под № 6566-09).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Приозерская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
"Об определении мест для размещения
агитационных печатных материалов
для всех кандидатов"
от 10 марта 2026 года
№ 16/57
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Приозерск
Доска объявлений возле магазина "Березка" по улице Кокжиек
2
город Приозерск
Доска обьявлений на пересечении улиц Балқаш и Кисунько
3
город Приозерск
Доска объявлений перед магазином "Грей" по улице Кисунко
4
город Приозерск
Доска объявлений напротив магазина "777" по улице Пушкина,
5
город Приозерск

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 10 наурыздағы № 16/57 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласының сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 10/39 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Қарағанды облысы Әділет лепартаментінде 2024 жылғы 6 наурызда №6566-09 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Приозерск қалалық
сайлау комиссиясы
Приозерск қаласы әкімдігінің
2026 жылғы 10 наурыздағы № 16/57
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік
баспа материалдарын орналастыру
үшін орындар белгілеу туралы"
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру ОРЫНДАРЫ
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Приозерск қаласы
Көкжиек көшесі, "Березка" дүкеніне қарама-қарсы ақпараттық тақта
2
Приозерск қаласы
Балқаш және Кисунько көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
3
Приозерск қаласы
Кисунько көшесі, "Грей" дүкені алдындағы ақпараттық тақта
4
Приозерск қаласы
Пушкин көшесі, "777" дүкеніне қарама-қарсы ақпараттық тақта
5
Приозерск қаласы

Доска объявлений возле жилого дома № 12/1 по улице Б. Момышулы
6
город Приозерск
Доска объявлений перед магазином "Автозапчасти" по улице Панфилова
7
город Приозерск
Доска объявлений перед магазином "Жансерик" по улице Кисунко
8
город Приозерск
Доска объявлений перед жилым домом 29 по улице Достык
9
город Приозерск
Доска объявлений перед Центральной больницей по улице Транспортная
10
город Приозерск
Доска объявлений возле магазина "Жулдыз" по улице Достық
11
город Приозерск
Доска объявлений возле парковки детско-юношеского творческого центра "Достык" по улице Космонавтов

Б.Момышулы көшесі, №12/1 тұрғын үйінің жанындағы ақпараттық тақта
6
Приозерск қаласы
Панфилов көшесі, "Автозапчасти" дүкені алдындағы ақпараттық тақта
7
Приозерск қаласы
Кисунько көшесі, "Жансерік" дүкені алдындағы ақпараттық тақта
8
Приозерск қаласы
Достық көшесі, 29 тұрғын үйінің алдындағы ақпараттық тақта
9
Приозерск қаласы
Транспортная көшесі, Орталық аурухананың алдындағы ақпараттық тақта
10
Приозерск қаласы
Достық көшесі, "Жулдыз" дүкені алдындағы ақпараттық тақта
11
Приозерск қаласы
Космонавтов көшесі, "Достық" балалар-жасөспірімдер шығармашылық Орталығы" КМҚК автотұрағы жанындағы ақпараттық тақта