О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 38-3 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 43-3
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 38-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 382 203,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 75 176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 303 027,0 тысяч тенге;
2) затраты – 394 459,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 256,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 256,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 256,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 5 к настоящему решению;

"2026-2028 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 43-3 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 382 203,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 75 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 303 027,0 мың теңге;
2) шығындар – 394 459,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 256,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 256,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 256,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшасы осы шешімнің 1, 4, 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.