"Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Катон-Карагайскому району"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 мая 2025 года № 27/315-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24382), маслихат Катон-Карагайского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Катон-Карагайскому району согласно приложению к настоящему решению.

"Катонқарағай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 мамырдағы № 27/315-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 14 мая 2025 года
№27/315- VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Катон-Карагайскому району
Наименование
Норма накопления на 1-го жителя в год м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего тенге
Сбор, транспортировка
Захоронение
Сортировка
Без НДС
С НДС
Домовладения благоустроенные

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандақ мәслихатының
2025 жылғы 2025 жылғы 14 мамырдағы
№ 27/315 – VIII шешіміне қосымша
Катонқарағай ауданыны бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жинақталу нормасы Жылна 1 тұрғынға м3
Есептік бірлігі
Қызметтердің құны ТБО (ҚҚС-сыз тенге)
Барлығы (ҚҚС-сыз тенге)
Жинау және тасымалдау
Көму
Сұрыптау
ҚҚС-сыз
ҚҚС- қоса
Жайлы үйлер