О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 32-172-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 10 декабря 2025 года № 45-240-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие измененияв решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №32-172-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардарана 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 577 375 тысяч тенге:
налоговые поступления – 577 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 335 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 583 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 678 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 678 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 678 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекована 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 821 тысяч тенге:
налоговые поступления – 32 757 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 127 064 тысяч тенге;
2) затраты – 160 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 442 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 280 449 тысяч тенге:
налоговые поступления – 48 578 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-172-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 45-240-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №32-172-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 577 375 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 577 040 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 335 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 583 053 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 678 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 678 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 678 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 159 821 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 32 757 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 127 064 мың теңге;
2) шығындар – 160 263 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 442 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 280 449 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 48 578 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 354 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 10 декабря
2025 года № 45-240-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 25 декабря
2024 года № 32-172-VIII
Бюджет города Шардара на 2025 год
Коды бюджетной классификации
Наименование расходов
Финансовый план на год
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 354 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 желтоқсандағы
№45-240-VIII шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№32-172-VIII шешіміне
1 қосымша
Шардара қаласының 2025 жылға арналған бюджеті
Бюджеттік сыныптама кодтары
Атауы
Бір жылға арналған қаржы жоспары
I. КІРІСТЕР