О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 343-НҚ "Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке"
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 22 ноября 2025 года № 330-НҚ
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 343-НҚ "Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35129) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке, и дату его введения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень товаров, подлежащих маркировке, и дату его введения согласно приложению к настоящему приказу.";
Перечень товаров, подлежащих маркировке, утвержденный указанным приказом:
1) дополнить строкой, порядковым номером 36:
"
36.
0507 90 000 0
Прочие
панцири черепах, ус китовый и щетина из китового уса, рога, оленьи рога, копыта, ногти, когти и клювы, необработанные или подвергнутые первичной обработке, но без придания формы; порошок и отходы этих продуктов
1 декабря 2025
года****
";
2) изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту цифровой трансформации и маркировки товаров Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением подпункта 1) пункта 1 настоящего приказа, которое вводится в действие с 1 декабря 2025 года.
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
А. Шаккалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство промышленности
и строительства Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра
торговли и интеграции
Республики Казахстан

"Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 343-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2025 жылғы 22 қарашадағы № 330-НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 343-НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35129 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін және оны енгізу күнін айқындау туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес таңбалануға жататын тауарлардың тізбесі және оны енгізу күні айқындалсын.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Таңбалануға жататын тауарлар тізбесі осы бұйрыққа қосымшасы :
1) реттiк нөмiрі 36 жолымен толықтырылсын:
"
36.
0507 90 000 0
Өңделмеген немесе бастапқы өңдеуден өткен, бірақ пішінге келтірілмеген тасбақалардың сауыттары, киттің мұрты және кит мұртынан жасалған қылтанақтар, мүйіздер, бұғы мүйіздері, тұяқтар, тырнақтар, аяқ тырнақтары мен тұмсықтары; осы өнімдердің ұнтағы мен қалдықтары
2025 жылғы 1 желтоқсан****
";
2) осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Цифрлық трансформация және тауарларды таңбалау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін оны қазақ және орыс тілдерінде электрондық нысанда "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберу;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 1 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының 1) тармақшасын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрі
А. Шаққалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрінің

от "22" ноября 2025 года
№ 330-НҚ
Приложение
к приказу исполняющего
обязанности Министра
торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 27 сентября 2024 года
№ 343-НҚ
Перечень товаров, подлежащих маркировке, и дату его введения
№ п/п
Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС)
Наименование позиции
Дата введения
1
2
3
4
1.
2402 20 900 0
прочие сигареты, содержащие табак

2025 жылғы 22 қарашадағы
№ 330-НҚ бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 27 қыркүйектегі
№343-НҚ бұйрығына қосымша
Таңбалануға жататын тауарлар тізбесі және оларды енгізу күндері
Р/с
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) коды
Позиция атауылары
Енгізілген күні
1
2
3
4
1.
2402 20 900 0
құрамында темекі бар өзге де сигареталар

1 октября 2020 года
2.
2402 10 000 0
сигары, сигары с обрезанными концами и сигариллы, содержащие табак
1 апреля 2021 года
3.
2402 20 100 0
сигареты, содержащие табак, сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей, содержащие гвоздику
1 апреля 2021 года
4.
2402 90 000 0
прочие сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей
1 апреля 2021 года
5.
2403
прочий промышленно изготовленный табак и промышленные заменители табака; табак "гомогенизированный" или "восстановленный"; табачные экстракты и эссенции
1 апреля 2021 года
6.
2404
продукция, содержащая табак, восстановленный табак, никотин или заменители табака или никотина, предназначенная для вдыхания без горения; прочая продукция, содержащая никотин и предназначенная для поступления никотина в организм человека
1 апреля 2021 года
7.
3824 99 920 8
прочие химические продукты или препараты, состоящие преимущественно из органических соединений, в другом месте не поименованные или не включенные, жидкие при температуре 20°С
1 апреля 2021 года
8.
6401
водонепроницаемая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней ни ниточным, ни шпилечным, ни гвоздевым, ни винтовым, ни заклепочным, ни каким-либо другим аналогичным способом
1 ноября 2021 года*
9.
6402
прочая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы
1 ноября 2021 года*
10.
6403
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из натуральной кожи
1 ноября 2021 года*
11.
6404
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из текстильных материалов
1 ноября 2021 года*
12.
6405
обувь прочая
1 ноября 2021 года*
13.
3002 12 000 5
прочие сыворотки иммунные и фракции крови человеческого происхождения
1 июля 2022 года**
14.
3002 12 000 9
сыворотки иммунные и фракции крови прочие
1 июля 2022 года**
15.
3002 15 000 0
иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля 2022 года**
16.
3002 90 300 0
кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях
1 июля 2022 года**
17.
3004 20 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, содержащие антибиотики
1 июля 2022 года**
18.

2020 жылғы 1 қазан
2.
2402 10 000 0
сигаралар, ұштары кесілген сигаралар және құрамында темекі бар сигариллалар
2021 жылғы 1сәуір
3.
2402 20 100 0
құрамында темекі бар сигареталар, сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, сигариллалар және темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған, құрамында қалампыр бар сигареталар
2021 жылғы 1 сәуір
4.
2402 90 000 0
өзге де сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған сигариллалар мен сигареталар
2021 жылғы 1 сәуір
5.
2403
өнеркәсіпте дайындалған өзге де темекі және өнеркәсіптік темекі алмастырғыштар; "гомогендендірілген" немесе "қалпына келтірілген" темекі; темекі сығындылары мен эссенциялар
2021 жылғы 1 сәуір
6.
2404
құрамында темекі, қалпына келтірілген темекі, никотин немесе темекі немесе никотин алмастырғыш бар жанғызбай деммен жұтуға арналған өнім; құрамында никотин бар және адам ағзасына никотиннің түсуіне арналған өзге де өнім
2021 жылғы 1 сәуір
7.
3824 99 920 8
20°C температурада сұйық болатын, басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған, негізінен органикалық қосылыстардан тұратын өзге де химиялық өнімдер немесе препараттар
2021 жылғы 1 сәуір
8.
6401
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған су өткізбейтін, үсті табанға жіппен де, түйреуішпен де, шегемен де, бұрандамен де, тойтармамен де, қандай да бір ұқсас тәсілмен бекітілмейтін және біріктірілмейтін аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша*
9.
6402
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған өзге де аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша*
10.
6403
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша*
11.
6404
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша*
12.
6405
өзге де аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша*
13.
3002 12 000 5
басқа иммундық және адамнан шыққан сарысулар қан фракциялары
2022 жылғы
1 шілде**
14.
3002 12 000 9
иммундық сарысулар және өзге де қан фракциялары
2022 жылғы
1 шілде**
15.
3002 15 000 0
мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналып нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған иммунологиялық өнімдер
2022 жылғы
1 шілде**
16.
3002 90 300 0
терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны
2022 жылғы
1 шілде**
17.
3004 20 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналып қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған, құрамында антибиотиктер бар өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
18.

3004 39 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
19.
3004 49 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
20.
3004 90 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
21.
3004 90 000 2
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
22.
1704 90 550 0
пастилки от боли в горле и таблетки от кашля
1 июля 2024 года***
23.
из 2106
пищевые продукты товарной позиции 2106, предназначенные для использования в медицинских целях
1 июля 2024 года***
24.
из 2208 90
спиртовые настойки
1 июля 2024 года***
25.
из 3002
кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные
1 июля 2024 года***
26.
3004
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля 2024 года***
27.

3004 39 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
19.
3004 49 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
20.
3004 90 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
21.
3004 90 000 2
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
22.
1704 90 550 0
тамақ ауыруынан пастилкалар мен жөтелге қарсы таблеткалар
2024 жылғы
1 шілде**
23.
2106-дан
медициналық мақсаттарда пайдалануға арналған 2106 тауар позициясының тамақ өнімдері
2024 жылғы
1 шілде**
24.
2208 90-дан
спирт тұндырмалары
2024 жылғы
1 шілде**
25.
3002-дан
адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар
2024 жылғы
1 шілде**
26.
3004
терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысандарға немесе қаптамаларға оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2024 жылғы
1 шілде***
27.

1 сентября 2026 года
48.
2710 19 940 0
Электрические изоляционные масла
1 сентября 2026 года
49.
2710 19 980 0
Прочие смазочные масла и прочие масла, для прочих целей
1 сентября 2026 года
50.
3403 19 100 0
Материалы смазочные, содержащие не в качестве основного компонента 70 мас.% или более нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
1 февраля 2026 года ******
51.
3403 19 900 0
Прочие материалы смазочные, кроме содержащих в качестве основных компонентов 70 мас.% нефти или более нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
1 февраля 2026 года ******
52.
3403 99 000 0
Прочие материалы смазочные, не содержащие нефть или нефтепродукты, полученные из битуминозных пород
1 февраля 2026 года ******
53.
3819 00 000 0
Жидкости тормозные гидравлические и жидкости готовые прочие для гидравлических передач, не содержащие или содержащие менее 70 мас.% нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
1 сентября 2026 года
54.
3820 00 000 0
Антифризы и жидкости антиобледенительные готовые
1 сентября 2026 года
55.
4203 10 000
Предметы одежды и принадлежности к одежде, из натуральной кожи или композиционной кожи
1 декабря 2026 года
56.
4304 00 000 0
Мех искусственный и изделия из него
1 декабря 2026 года
57.
6113 00
Предметы одежды из трикотажного полотна машинного или ручного вязания товарной позиции 5903, 5906 или 5907
1 декабря 2026 года
58.
6210
Предметы одежды, изготовленные из материалов товарной позиции 5602, 5603, 5903, 5906 или 5907
1 декабря 2026 года
59.
6211 20 000 0
Лыжные костюмы
1 декабря 2026 года
60.
6211 32
Предметы одежды прочие мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
1 декабря 2026 года
61.
6211 39 000 0
Предметы одежды прочие мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
1 декабря 2026 года
62.
6211 42
Предметы одежды прочие женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
1 декабря 2026 года
63.
6211 49 000
Предметы одежды прочие женские или для девочек из прочих текстильных материалов
1 декабря 2026 года
64.
6302
Белье постельное, столовое, туалетное и кухонное
1 декабря 2026 года
65.
6106
Блузки, блузы и блузоны трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
1 марта 2027 года
66.
6110
Свитеры, пуловеры, кардиганы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания
1 марта 2027 года
67.
6201
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203

2026 жылғы 1 қыркүйек
48.
2710 19 940 0
Электрлік оқшаулағыш майлар
2026 жылғы 1 қыркүйек
49.
2710 19 980 0
Өзге мақсаттарға арналған өзге де жағармайлар және өзге де майлар
2026 жылғы 1 қыркүйек
50.
3403 19 100 0
Құрамында негізгі компонент ретінде емес 70 салм. %-дан немесе одан да көп мұнай немесе битуминоздық жыныстардан алынған мұнай өнімдері бар майлау материалдары
2026 жылғы 1 ақпан ******
51.
3403 19 900 0
Құрамында негізгі компонент ретінде 70 салм. %-дан немесе одан да көп мұнай немесе битуминоздық жыныстардан алынған мұнай өнімдері барлардан басқа, өзге майлау материалдары
2026 жылғы 1 ақпан ******
52.
3403 99 000 0
Құрамында мұнай немесе битуминозды жыныстардан алынған мұнай өнімдері жоқ өзге майлау материалдары
2026 жылғы 1 ақпан
53.
3819 00 000 0
Битуминоздық жыныстардан алынған құрамында салмағы 70%-дан аспайтын мұнай немесе мұнай өнімдері болатын немесе болмайтын гидравликалық тежегіштік сұйықтықтар және гидравликалық берілістерге арналған өзге де дайын сұйықтықтар
2026 жылғы 1 қыркүйек
54.
3820 00 000 0
Антифриздер және мұздауға қарсы дайын сұйықтықтар
2026 жылғы 1 қыркүйек
55.
4203 10 000
Таза теріден немесе композициялы теріден жасалған киім заттары және киім керек-жарағы
2026 жылғы 1 желтоқсан
56.
4304 00 000 0
Жасанды тері және одан жасалатын бұйымдар
2026 жылғы 1 желтоқсан
57.
6113 00
5903, 5906 немесе 5907 тауар позицияларының машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж матадан жасалған киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
58.
6210
5602, 5603, 5903, 5906 немесе 5907 тауар позицияларының материалдарынан жасалған киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
59.
6211 20 000 0
Шаңғы костюмдері
2026 жылғы 1 желтоқсан
60.
6211 32
Мақта-мата жібінен жасалған ерлер немесе ұлдарға арналған өзге киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
61.
6211 39 000 0
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған ерлер немесе ұлдарға арналған өзге де киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
62.
6211 42
Мақта-мата жібінен жасалған әйелдер немесе қыздарға арналған өзге киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
63.
6211 49 000
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған әйелдер немесе қыздарға арналған өзге де киім заттары
2026 жылғы 1 желтоқсан
64.
6302
Төсек жаймалары, асхана, туалет және асүй жаулықтары
2026 жылғы 1 желтоқсан
65.
6106
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, блузалар және блузондар
2027 жылғы 1 наурыз
66.
6110
Машинамен немесе қолмен тоқылған свитерлер, пуловерлер, кардигандар, кеудешелер және ұқсас трикотаж бұйымдар
2027 жылғы 1 наурыз
67.
6201
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа әйелдерге немесе қыз балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар

1 марта 2027 года
68.
6202
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204
1 марта 2027 года
69.
6205
Рубашки мужские или для мальчиков
1 марта 2027 года
70.
6206
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек
1 марта 2027 года
71.
6211 33
Предметы одежды прочие мужские или для мальчиков из химических нитей
1 марта 2027 года
72.
6211 43
Предметы одежды прочие женские или для девочек из химических нитей
1 марта 2027 года
73.
6214
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия
1 марта 2027 года
74.
6215
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки
1 марта 2027 года
75.
6101
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6103:
1 октября 2027 года
76.
6102
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6104:
1 октября 2027 года
77.
6103
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
1 октября 2027 года
78.
6104
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
1 октября 2027 года
79.
6105
Рубашки трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
1 октября 2027 года
80.
6112 11 000 0
Костюмы спортивные из хлопчатобумажной пряжи
1 октября 2027 года
81.
6112 12 000 0
Костюмы спортивные из синтетических нитей
1 октября 2027 года
82.
6112 19 000 0
Костюмы спортивные из прочих текстильных материалов
1 октября 2027 года
83.
6112 20 000 0
Костюмы спортивные, лыжные костюмы
1 октября 2027 года
84.
6203
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) мужские или для мальчиков

2027 жылғы 1 наурыз
68.
6202
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа әйелдерге немесе қыз балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
2027 жылғы 1 наурыз
69.
6205
Ерлер немесе ұл балаларға арналған жейделер
2027 жылғы 1 наурыз
70.
6206
Әйелдер немесе қыз балаларға арналған блузкалар, блузалар және блузондар
2027 жылғы 1 наурыз
71.
6211 33
Ерлер немесе ұл балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған өзге де киім заттары
2027 жылғы 1 наурыз
72.
6211 43
Әйелдер немесе қыз балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған өзге де киім заттары
2027 жылғы 1 наурыз
73.
6214
Орамалдар, шарфтар, мойын орамалдар, мантильялар, бетперделер және ұқсас бұйымдар
2027 жылғы 1 наурыз
74.
6215
Галстуктер, мойынтақтар және мойын орамалдар.
2027 жылғы 1 наурыз
75.
6101
6103 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
2027 жылғы 1 қазан
76.
6102
6104 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
2027 жылғы 1 қазан
77.
6103
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
2027 жылғы 1 қазан
78.
6104
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
2027 жылғы 1 қазан
79.
6105
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
2027 жылғы 1 қазан
80.
6112 11 000 0
Мақта-мата жібінен жасалған спорттық костюмдер
2027 жылғы 1 қазан
81.
6112 12 000 0
Синтетикалық жіптерден жасалған спорттық костюмдер
2027 жылғы 1 қазан
82.
6112 19 000 0
Өзге тоқыма материалдардан жасалған спорттық костюмдер
2027 жылғы 1 қазан
83.
6112 20 000 0
Спорттық костюмдер, шаңғы костюмдері
2027 жылғы 1 қазан
84.
6203
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)

1 октября 2027 года
85.
6204
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) женские или для девочек
1 октября 2027 года
Примечание:
* – обязательная маркировка в отношении обувных товаров, ввезенных в Республику Казахстан или произведенных на территории Республики Казахстан, с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю;

2027 жылғы 1 қазан
85.
6204
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)
2027 жылғы 1 қазан
Ескертпе:
* - көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, Қазақстан Республикасына әкелінген немесе Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген аяқ киім тауарларына қатысты бөлшек саудада өткізу кезінде таңбаланған тауарларды айналымнан міндетті түрде шығара отырып, міндетті таңбалау;

3002 12 000 9
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 2,4 мг, фасовка 1
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 2
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 16 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
трастузумаб
трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 440 мг, фасовка 1
3002 15 000 0
интерферон бета-1б
интербетин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ), фасовка 5
3002 90 300 0
отсутствует
актовегин®
таблетки, покрытые оболочкой, 200 мг по 50 таблеток во флаконе из стекла. Флакон в пачке из картона.
3004 39 000 9
тамоксифен
тамоксифен
таблетки
3004 90 000 1
терипаратид
форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл, 2,4 мл в картридже, 1 шприц-ручка
3004 90 000 1
трипторелин
декапептил
0.1 мг/мл раствор для инъекций, 1 мл 7
3004 90 000 2
эпросартан
теветен®
таблетки 500 мг
3004 90 000 2
эпоэтин бета
рекормон
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл в шприц-тюбиках, 6
3004 90 000 2
дексмедетомидин
дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
капсулы твердые желатиновые
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004 90 000 2
дабигатрана этексилат
прадакса®
капсулы, 75 мг
3004 90 000 2
оланзапин
зипрекса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 400 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 200 мг
3004 90 000 2
эверолимус
сертикан
таблетки 0,25 мг
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
капсулы 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 5 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 2,5 мг
3004 90 000 2
отсутствует
панкрим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
3004 90 000 2
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
раствор для инфузий 0,2 %, 100 мл
3004 90 000 2
каптоприл
каптоприл
таблетки
3004 90 000 2
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
кетотифен
кетотифен
таблетки
3004 90 000 2
ламивудин
ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
цетиризин
носмин®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004 90 000 2
абакавир
виракар®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
фолиевая кислота
фолика
таблетки
3004 90 000 2
зидовудин
зидоас
капсулы
3004 90 000 2
урсодезоксихолевая кислота
урсозим
капсулы

3002 12 000 9
эптаког альфа белсендірілген
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 2,4 мг, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг / мл, 10 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг / мл, 10 мл, 2-өлшеп-орау
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг / мл, 16 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
трастузумаб
трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған бактериостатикалық су бар, 440 мг, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
интерферон бета-1б
интербетин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтығында еріткіш бар лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн, МЕ), 5-өлшеп-орау
3002 90 300 0
жоқ
актовегин®
қабықшамен қапталған таблеткалар, шыны құтыда 50 таблеткадан 200 мг. Құты картон қорапта болады
3004 39 000 9
тамоксифен
тамоксифен
таблеткалар
3004 90 000 1
терипаратид
форстео®
тері астына енгізуге арналған 250 мкг/мл ерітінді, 2,4 мл картриджде 1 шприц-қалам
3004 90 000 1
трипторелин
декапептил
0.1 мг / мл инъекцияға арналған 1 мл 7 ерітінді,
3004 90 000 2
эпросартан
теветен®
500 мг таблеткалар
3004 90 000 2
эпоэтин бета
рекормон
инъекцияға арналған 2000 МЕ/0,3 мл ерітінді 6 шприц-тюбикте
3004 90 000 2
дексмедетомидин
дексдор
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг / мл
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
қатты желатин капсулалар
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004 90 000 2
дабигатрана этексилат
прадакса®
капсулалар, 75 мг
3004 90 000 2
оланзапин
зипрекса®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулалар, 400 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулалар, 200 мг
3004 90 000 2
эверолимус
сертикан
0,25 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
2,5 мг, 5 мг және 10 мг капсулалар
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
10 мг капсулалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
5 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
10 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
2,5 мг таблеткалар
3004 90 000 2
жоқ
панкрим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
инфузияға арналған 0,2 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 2
каптоприл
каптоприл
таблеткалар
3004 90 000 2
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
кетотифен
кетотифен
таблетки
3004 90 000 2
ламивудин
ламиас® 150
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
цетиризин
носмин®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
абакавир
виракар®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
фолий қышқылы
фолика
таблеткалар
3004 90 000 2
зидовудин
зидоас
капсулалар
3004 90 000 2
урсодезоксихолевая кислота
урсозим
капсулалар

3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 100 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 250 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 500 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 250 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 500 мл
3004 90 000 9
метронидазол
метронидазол
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004 90 000 9
офлоксацин
офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
3004 90 000 9
левофлоксацин
левофлоксацин
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 20 мг/2мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 7,5 мг/0,75 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл
3004 90 000 9
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/16,7 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 60 мг/10 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мг/5 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
3004 90 000 9
флударабин
флударабин-келун-казфарм

3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9% ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9% ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9% ерітінді, 250 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді , 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9% ерітінді, 500 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10% ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10% ерітінді, 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 250 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 500 мл
3004 90 000 9
метронидазол
метронидазол
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
офлоксацин
офлоксацин
инфузияға арналған 2 мг / мл, 100 мл
3004 90 000 9
левофлоксацин
левофлоксацин
инфузияға арналған 5 мг / мл, 100 мл
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
жиынтығында еріткіш бар инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/2мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 7,5 мг / 0,75 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл
3004 90 000 9
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/16,7 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 60 мг/10 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 30 мг / 5 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг / 50 мл
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
3004 90 000 9
флударабин
флударабин-келун-казфарм

концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/2 мл
3004 90 000 9
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 150 мг/15 мл
3004 90 000 9
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/5 мл
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/25 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/20 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/1мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50мл
3004 90 000 9
заледроновая кислота
золедроновая кислота-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг/5 мл
3004 90 000 9
амброксол
солфран®
таблетки
;
*** – обязательная маркировка в отношении лекарственных средств, произведенных с 1 июля 2024 года, расфасованных в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы, или упаковки для розничной продажи, за исключением лекарственных средств и вакцин, применяемых в ветеринарии;
**** – исключительно дериваты сайгака (рога);
***** – обязательная маркировка в отношении пива и пивных напитков, произведенных с 1 февраля 2026 года поставляемые в кегах и бутылках, с 1 января 2027 года разлитые в банки;
****** – в отношении моторных масел, произведенных с 1 февраля 2026 года. В отношении товаров классифицируемых в указанных позициях ТН ВЭД ЕАЭС, необходимо руководствоваться как кодом ТН ВЭД ЕАЭС, так и наименованием товара.

инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/2 мл
3004 90 000 9
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/15 мл
3004 90 000 9
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг / 5 мл
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/25 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/20 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 50 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 50 мл
3004 90 000 9
заледроновая кислота
золедрон қышқылы
-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 4 мг / 5 мл
3004 90 000 9
амброксол
солфран®
таблеткалар
;
*** - ветеринарияда қолданылатын дәрілік заттар мен вакциналарды қоспағанда, 2024 жылғы 1 шілдеден бастап өндірілген, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе қаптамаларға өлшеп оралған дәрілік заттарға қатысты міндетті таңбалау;
**** - тек ақбөкеннің туындылары (мүйіздер);
***** - 2027 жылғы 1 қантардан бастап өндірілген және кегтер мен бөтелкелерде жеткізілетін, 2026 жылғы 1 ақпаннан бастап банкаларға құйылған сыра мен сыра сусындарына қатысты міндетті таңбалау;
****** - 2026 жылғы 1 ақпаннан бастап өндірілген мотор майларына қатысты. ЕАЭО СЭҚ ТН көрсетілген позицияларында жіктелетін тауарларға қатысты ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да, тауардың атауын да басшылыққа алу қажет.