О признании утратившим силу решения акима города Павлодара от 23 июня 2025 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 1 декабря 2025 года № 24
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера местного масштаба аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 23 июня 2025 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 211514).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков

Павлодар қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы "Павлодар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 24 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы әкімінің "Павлодар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2025 жылғы 23 маусымдағы № 12 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 211514 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков