О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 137 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 17 декабря 2025 года № 213
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 137 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 478 099,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 171 454,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 577,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 257,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 268 811,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 985 212,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 582,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 126 451,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116 869,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516 695,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516 695,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2025 год в сумме 172 987,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 137 "Бейімбет Майлин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 213 шешімі
Бейімбет Майлин ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоксандағы № 137 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 478 099,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 171 454,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 577,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 15 257,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 268 811,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 985 212,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 582,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 126 451,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 116 869,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516 695,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 516 695,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 172 987,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

32 277,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 549,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 460,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
89 491,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70 212,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 212,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 371,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
196,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
19 834,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
811,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 406 486,4
1
Жилищное хозяйство
265 438,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254 280,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
254 280,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 158,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 158,0
2
Коммунальное хозяйство
1 141 048,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 776,9
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8 091,7
028
Развитие коммунального хозяйства
14 692,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
50 993,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 067 271,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 067 271,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
703 564,4
1
Деятельность в области культуры
286 901,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
286 901,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
286 901,0
2
Спорт
98 233,8

32 277,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 549,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71 460,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
89 491,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70 212,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70 212,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 371,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
196,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 834,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
811,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 406 486,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
265 438,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
254 280,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
254 280,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 158,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 158,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 141 048,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 776,9
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8 091,7
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14 692,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
50 993,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 067 271,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 067 271,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
703 564,4
1
Мәдениет саласындағы қызмет
286 901,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
286 901,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
286 901,0
2
Спорт
98 233,8