О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 172 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 декабря 2025 года № 234
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205026), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 820 357,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 320 351,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 350,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 473 656,3 тысяч тенге;
2) затраты – 845 349,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 992,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 992,3 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 128,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 733,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 192 395,7 тысяч тенге;
2) затраты – 203 062,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -934,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 934,1 тысячи тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 684,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 313,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 371,9 тысяча тенге;
2) затраты – 38 773,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 234 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 820 357,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 320 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 350,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 26 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 473 656,3 мың теңге;
2) шығындар – 845 349,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 992,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 992,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 128,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 733,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 192 395,7 мың теңге;
2) шығындар – 203 062,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -934,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 934,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 684,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 313,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 371,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 773,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 089,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 089,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 585,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 164,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 200 421,5 тысяча тенге;
2) затраты – 209 089,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504,0 тысячи тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 982,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 136 712,4 тысяч тенге;
2) затраты – 154 689,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 707,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 707,4 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 184,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 117,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 067,5 тысяч тенге;
2) затраты – 82 912,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 728,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 728,3 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 089,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 089,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 585,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 164,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 200 421,5 мың теңге;
2) шығындар – 209 089,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 504,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 504,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Станционный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 982,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 136 712,4 мың теңге;
2) шығындар – 154 689,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 707,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 707,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 184,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 31 117,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 067,5 мың теңге;
2) шығындар – 82 912,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 728,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 728,3 мың теңге.";