Об изменении и установлении границ сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района
Совместное решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 24 июля 2025 года № 31/149 и постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 24 июля 2025 года № 114
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",  акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима Тупкараганского района О.Тлепов
Председатель Тупкараганского районного маслихата А.Байбатырова
Приложение к совместному
постановлению Акимата
Тупкараганского района от 24 июля
2025 года №114 и решению
Тупкараганского районного маслихата
от 24 июля 2025 года №31/149
Схематическая карта границ сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района
Экспликация земель сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района
Наименование
Площадь, гектар
Площадь земель в границе сельского округа Сайын Шапагатов до включения земель
3748, 8566
Площадь земель, включаемых к границе сельского округа Сайын Шапагатов
284, 4297
Площадь земель в границе сельского округа Сайын Шапагатов после включения земель
4033,2863, из них:
земли сельскохозяйственного назначения – 3263,0;
земли населенного пункта – 129,6;
земли запаса - 640,6863.

Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 31/149 шешімі және Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 шілдедегі № 114 бірлескен қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына,  "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3)-тармақшасына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес, Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасы өзгертілсін және белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімінің міндетін атқарушы О.Тлепов
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А.Байбатырова
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2025 жылғы 24 шілдедегі №114
бірлескен қаулысы және
Түпқараған аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 шілдедегі №31/149
шешіміне қосымша
Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасының схемалық картасы
Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округінің жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Жерлерді қосқанға дейінгі Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасындағы жерлердің ауданы
3748, 8566
Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасына қосылатын жерлердің ауданы
284, 4297
Жерлерді қосқаннан кейінгі Сайын Шапағатов ауылдық округінің шекарасындағы жерлердің ауданы
4033,2863, оның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер -3263,0;
елді мекен жерлері – 129,6;
босалқы жерлер – 640,6863.