Об образовании избирательных участков по Каркаралинскому району
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 14 июля 2025 года № 3
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и решением Карагандинской областной избирательной комиссии от 23 июня 2025 года № 26 "Об установлении единой нумерации участков для голосования по Карагандинской области", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Каркаралинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Каркаралинского района
Приложение к решению
акима Каркаралинского района
от 14 июля 2025 года № 3
Избирательные участки по Каркаралинскому району
№ 465 Лесхозовский избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Интернат при опорной школе (ресурсный центр) № 44 имени Мади Бапиулы города Каркаралинска" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Мади, дом 1;
граница: жилые дома улиц Ж.Акбаева, А.Байтурсынова, Сенкибай батыра, М.Бекметова, К.Куанышбаева, Мади, М.Мамыраева, П.Теряева, коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение Каркаралинского района Карагандинской области", квартал "Сосновый Бор", база отдыха "Тасбулак", база отдыха "Кооператор", база отдыха "Каргу", база отдыха "Жас Даурен", кардон "Кендара", кардон "Аюшат", кардон "Александровский ключ", кардон "Старый питомник", кардон "Устье Кендары", кардон "Шанкоз", зимовка "Нокиш";
№ 466 Центральный избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Каркаралинска имени Шолпан Жандарбековой", улица Т. Аубакирова, дом 38;
граница: жилые дома улиц М.Ауэзова, А.Бокейханова, А.Ермекова, Т. Аубакирова (за исключением домов с №137 по №159);
№ 467 Жанибековский избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 имени академика Орынбека Жаутыкова города Каркаралинска" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Жанибекова, дом 38;
граница: жилые дома улиц Кунанбай Кажы, А.Косыбаева, Жанибекова, Асылбекова, К.Сатыбалдина, Г.Игенсартова, дома улицы Т.Аубакирова ( 133Б, 135В, 135Г, с 137 по 159 дом;
№ 468 Техникумский избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Центр детей и юношества", улица В.Рея, дом 50;
граница: жилые дома улиц Жанак акына, В. Рея, Абая, 78 Коммунаров, база отдыха "Шахтер", база отдыха "Турбаза", база отдыха "Каскад", база отдыха "Оян-ага", кардон "Комиссаровка", кардон "Кызылтас", кардон "Линда", кардон "Пашенное", кардон "Жауыртогай", кардон "Шолакдара", кардон "Шокпартас", кардон "Актопрак", база отдыха "Барс", квартал "Политехник", коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница Каркаралинского района", база отдыха "Жемчужина", кардон "Каратока", база отдыха "Романтик", кардон "Суык булак", зимовка "Бидайык";
№ 469 Металлургический избирательный участок:

Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2025 жылғы 14 шілдедегі № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына және Қарағанды облыстық сайлау комиссиясының 2025 жылғы 23 маусымдағы № 26 "Қарағанды облысы бойынша дауыс беруге арналған учаскелердің бірыңғай нөмірленуін белгілеу туралы" шешіміне сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов
Қарқаралы ауданының
аумақтық сайлау
комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарқаралы ауданының әкімінің
2025 жылғы 14 шілдедегі № 3
шешіміне қосымша
Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 465 Орман-тоғай сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қарқаралы қаласының Мәди Бапиұлы атындағы №44 тірек мектеп (ресурстық орталық) жанындағы интернаты" коммуналдык мемлекеттік мекемесі, Мәди көшесі, 1 үй;
шекарасы: Ж.Ақбаев, А.Байтұрсынов, Сеңкібай батыр, М.Бекметов, Қ.Қуанышбаев, Мәди, М.Мамыраев, П.Теряев көшелерінің тұрғын үйлері, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының психонервологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Сосновый бор" орамы, "Тасбұлақ" орамы, "Кооператор" демалыс базасы, "Қарму" демалыс базасы, "Жас Дәурен" орамы, "Кендара" орамы, "Аюшат" кардоны, "Тасбұлақ" орамы, "Александров бұлағы" кардоны, "Ескі тәлімбағы" кардоны, "Кендара сағасы" кардоны, "Шаңкөз" кардоны үйлері, "Нөкіш" қыстағы;
№ 466 Орталық сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Шолпан Жандарбека атындағы Қарқаралы қаласының Мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Т. Әубәкіров көшесі, 38 үй;
шекарасы: М.Әуезов, Ә.Бөкейханов, Ә.Ермеков, Т.Әубәкіров көшелерінің тұрғын үйлері (№137 ден №159-ға дейінгі үйлерді қоспағанда);
№ 467 Жәнібеков сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қарқаралы қаласының академик Орынбек Жәутіков атындағы № 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәнібеков көшесі, 38 үй;
шекарасы: Құнанбай Қажы, А.Қосыбаев, Жәнібеков, Асылбеков, К. Сатыбалдин, Ғ.Игенсартов, Т.Әубәкіров (133Б, 135В, 135Г, 137-ден 159-ға дейінгі үйлер) көшелерінің тұрғын үйлері;
№ 468 Техникум сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Балалар және жас өспірімдер орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Рей көшесі, 50 үй;
шекарасы: Жанақ ақын, В. Рей, Абай, 78 Коммунар, көшелерінің тұрғын үйлері, "Шахтер" демалыс базасы, "Турбаза" демалыс базасы, "Каскад" демалыс базасы, "Оян-аға" демалыс базасы, "Кімасар" кардоны, "Қызылтас" кардоны, "Линда" кардоны, "Пашенное" кардоны, "Жауыртоғай" кардоны, "Шолақдара" кардоны, "Шоқпартас" кардоны, "Ақтопырақ" кардоны, "Барс" демалыс базасы, "Политехник" орамы, "Қарқаралы ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Жемчужина" демалыс үйі, "Қаратоқа" кардоны, "Романтик" демалыс базасы, "Суық бұлақ" кардон, "Бидайык" қыстағы;
№ 469 Металлург сайлау учаскесі:

центр: поселок Карагайлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 поселка Карагайлы" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, 19 квартал, дом 20А;
граница: жилые дома № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, № 27 квартала, жилые дома улиц А.Ибраева, К.Сатпаева, Онеркасип, Талды, Н.Абдирова;
№ 470 Школьный избирательный участок:
центр: поселок Карагайлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 поселка Карагайлы" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица А.Бокейханова, дом 46;
граница: жилые дома 13 квартала, жилые дома улиц А.Бокейханова, А.Байтурсынова, А.Машанова, Абая, Атаконыс, Б. Момышулы, Ж.Жунисова, К.Аманжолова, Крайняя, Н.Толеубаева, Набережная, Кенди олке, Центральная;
№ 471 Актерекский избирательный участок:
центр: село Актерек, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 26 имени Ахмета Байтурсынова села Актерек" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Мектеп, дом 20;
граница: жилые дома улиц Заречная, Мектеп, Новая, Школьная, кардон "Бидайык", кардон Найза, зимовки относящиеся к селу Актерек;
№ 472 Егиндыбулакский избирательный участок:
центр: село Егиндыбулак, коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр села Егиндыбулак", улица Мади, дом 14;
граница: жилые дома улиц Абая, Байжуманова, Балкантау, Г.Айтбаева, Дара, Ж.Елебекова, К.Есжанова, Казыбек би, Мади, Н.Абишева, Н.Нурмакова, О.Жакешова, С.Кирова, Совет, Таттимбета, Х.Акаева, Х.Ахметова, Ю.Гагарина и зимовки относящиеся к Егиндыбулакскому сельскому округу;
№ 473 Абайский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, клуб села Абай, улица Таттимбета, дом 15/1;
граница: жилые дома улиц Абая, Айнабулак, Достар, М.Ауезова, Мендеке батыра, Мошеке би, О.Сулейменова, С.Бегалина, Т.Аубакирова, Таттимбета, Темиртау, Тын игеру, Ыргыз и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
№ 474 Мыржыкский избирательный участок:
центр: село Мыржык, улица Мыржык, дом 50, здание бывшей школы;
граница: жилые дома села Мыржык и зимовки, относящиеся к селу Мыржык;
№ 475 Акжолский избирательный участок:
центр: село Акжол, клуб села Акжол, улица Мамыраева, дом 16;
граница: жилые дома улиц Г.Омарова, К.Куанышбаева, М.Толыбаева, М.Мамыраева, Н.Кабдыкаримова, Р.Койшыбаева, Т.Аубакирова, Ынтымак, жилые дома 9 разъезда и зимовки, относящиеся к селу Акжол;
№ 476 Жананегизский избирательный участок:

орталығы: Қарағайлы кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қарағайлы кентінің № 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19-орам, 20А үй;
шекарасы: № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, № 27 орамдарының тұрғын үйлері, А.Ыбраев, Қ.Сәтпаев, Өнеркәсіп, Талды, Н.Әбдіров көшелерінің тұрғын үйлері;
№ 470 Мектеп сайлау учаскесі:
орталығы: Қарағайлы кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қарағайлы кентінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Бокейханов көшесі, 46 үй;
шекарасы: 13 орамның тұрғын үйлері, Ә.Бөкейханов, А.Байтұрсынов, А.Машанов, Абай, Атақоныс, Б.Момышұлы, Ж.Жүнісов, Қ.Аманжолов, Крайняя, Н.Төлеубаев, Набережная, Кенді өлке, Центральная, көшелерінің тұрғын үйлері;
№ 471 Ақтерек сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтерек ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Ақтерек ауылының Ахмет Байтұрсынов атындағы № 26 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мектеп көшесі, 20 үй;
шекарасы: Заречная, Мектеп, Новая, Школьная көшелерінің тұрғын үйлері, кардон "Бидайық", кардон Найза, Ақтерек ауылына қарасты қыстақтар;
№ 472 Егіндібұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Егіндібұлақ ауылы, "Егіндібұлақ ауылының мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Мәди көшесі, 14 үй;
шекарасы: Абай, Байжұманов, Балқантау, Ғ.Айтбаев, Дара, Ж.Елебеков, Қ.Есжанов, Қазыбек Би, Мәди, Н.Әбішев, Н.Нұрмақов, О.Жәкешов, С.Киров, Совет, Тәттімбет, Х.Ақаев, Х.Ахметов, Ю.Гагарин көшелерінің тұрғын үйлері және Егіндібұлақ ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 473 Абай сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, Абай ауылының клубы, Тәттімбет көшесі, 15/1 үй;
шекарасы: Абай, Айнабұлақ, Достар, М.Әуезов, Мендеке батыр, Мошеке би, О.Сұлейменов, С.Бегалин, Т.Әубәкіров, Тәттімбет, Теміртау, Тың игеру, Ырғыз көшелерінің тұрғын үйлері және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 474 Мыржық сайлау учаскесі:
орталығы: Мыржық ауылы, Мыржық көшесі, 50 үй, бұрыңғы мектеп ғимараты;
шекарасы: Мыржық ауылының тұрғын үйлері және Мыржық ауылына қарасты қыстақтар;
№ 475 Ақжол сайлау учаскесі:
орталығы: Ақжол ауылы, Ақжол ауылының клубы, Мамыраев көшесі, 16 үй;
шекарасы: Г.Омаров, К.Қуанышбаев, М.Толыбаев, М.Мамыраев, Н.Қабдыкәрімов, Р.Қойшыбаев, Т.Әубәкіров, Ынтымақ көшелерінің тұрғын үйлері, 9 разъезд тұрғын үйлері және Ақжол ауылына қарасты қыстақтар;
№ 476 Жаңанегіз сайлау учаскесі:

центр: село Жананегиз, дом 16, квартира 2, частный дом;
граница: жилые дома села Жананегиз и зимовки, относящиеся к селу Жананегиз;
№ 477 К. Аманжоловский избирательный участок:
центр: село Талды, клуб села Талды, улица Жамалиден, дом 12;
граница: жилые дома улиц Жамалидена, Женис, К.Аманжолова, Кент, Мади, Талды, кардоны "Болпан", "Жалган" и зимовки, относящиеся к селу Талды;
№ 478 Акбай – Кызылбайский избирательный участок:
центр: село Акбай–Кызылбай, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 24 села Акбай-Кызылбай" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Акбай–Кызылбай, дом 52;
граница: жилые дома села Акбай–Кызылбай и зимовки, относящиеся к селу Акбай-Кызылбай;
№ 479 Белдеутасский избирательный участок:
центр: село Белдеутас, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 52 села Белдеутас" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Белдеутас, дом 11;
граница: жилые дома села Белдеутас и зимовки, относящиеся к селу Белдеутас;
№ 480 Актайлакский избирательный участок:
центр: село Сарыобалы, клуб села Сарыобалы, улица Сарыобалы, дом 43;
граница: жилые дома села Сарыобалы и зимовки, относящиеся к селу Сарыобалы;
№ 481 Аккоринский избирательный участок:
центр: село Аккора, улица Аккора, дом 2, квартира 1, частный дом;
граница: жилые дома села Аккора и зимовки, относящиеся к селу Аккора;
№ 482 Актастинский избирательный участок:
центр: село Актасты, клуб села Актасты, улица Казыбек би, дом 19;
граница: жилые дома улиц Абая, Айтбаева, Богенбая, Елебекова, Казыбек би, Мади, Нурмакова, Т.Аубакирова, Таттимбета, жилые дома села Шилдебай и зимовки, относящиеся к Таттимбетскому сельскому округу;
№ 483 Балкантауский избирательный участок:
центр: село Карабулак, клуб села Карабулак, улица Казахстана, дом 7;
граница: жилые дома улиц Абая, Б.Момышулы, Достык, Жамбыла, Жастар, Женис, К.Аманжолова, Казахстанская, Карабиик, Н.Абдирова, Нурмакова, Сейфуллина и зимовки, относящиеся к селу Карабулак;
№ 484 Айнабулакский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 38 села Айнабулак" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Айнабулак, дом 31;
граница: жилые дома села Айнабулак и зимовки, относящиеся к селу Айнабулак;
№ 485 Жанакурылысский избирательный участок:
центр: село Бакты, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 села Бакты" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Тауелсиздик, дом 17;
граница: жилые дома улиц А.Омарбайулы, Д.Байгулыулы, Ж.Аркаркозулы, Мади, С.Калпакулы, Тауелсиздик, Ш.Мезгилбайулы, жилые дома села Шолаккайын и зимовки, относящиеся к селу Бакты;
№ 486 Абызский избирательный участок:
центр: село Абыз, клуб села Абыз, улица Абыз, дом 4;
граница: жилые дома села Абыз и зимовки, относящиеся к селу Абыз;
№ 487 Бесобинский избирательный участок:
центр: село Бесоба, клуб села Бесоба, улица К.Абдирасыла, дом 27;
граница: жилые дома улиц К.Абдирасыла, К.Сатыбалдина, Корпебаева, О.Култабарова, Р.Дуйсенбаева, жилые дома села Карашокы и зимовки, относящиеся к селу Бесоба;
№ 488 Кызылтуский избирательный участок:
центр: село Кызылту, клуб села Кызылту улица Кызылту, дом 20А;
граница: жилые дома села Кызылту и зимовки, относящиеся к селу Кызылту;
№ 489 Жанатоганский избирательный участок:

орталығы: Жаңанегіз ауылы, Жаңанегіз көшесі, 16 үй, 2 пәтер, жеке үй;
шекарасы: Жаңанегіз ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Жаңанегіз ауылына қарасты қыстақтар;
№ 477 Қ. Аманжолов сайлау учаскесі:
орталығы: Талды ауылы, Талды ауылының клубы, Жамалиден көшесі, 12 үй;
шекарасы: Жамалиден, Жеңіс, Қ.Аманжолов, Кент, Мәди, Талды көшелерінің тұрғын үйлері, "Болпан", "Жалған" кардондары және Талды ауылына қарасты қыстақтар;
№ 478 Ақбай-Қызылбай сайлау учаскесі:
орталығы: Ақбай-Қызылбай ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Ақбай-Қызылбай ауылының № 24 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбай–Қызылбай көшесі, 52 үй;
шекарасы: Ақбай-Қызылбай ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Ақбай-Қызылбай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 479 Белдеутас сайлау учаскесі:
орталығы: Белдеутас ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Белдеутас ауылының № 52 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Белдеутас көшесі, 11 үй;
шекарасы: Белдеутас ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Белдеутас ауылына қарасты қыстақтар;
№ 480 Ақтайлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Сарыобалы ауылы, Сарыобалы ауылының клубы, Сарыобалы көшесі, 43 үй;
шекарасы: Сарыобалы ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Сарыобалы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 481 Аққора сайлау учаскесі:
орталығы: Аққора ауылы, Аққора көшесі, 2 үй, 1 пәтер, жеке үй;
шекарасы: Аққора ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Аққора ауылына қарасты қыстақтар;
№ 482 Ақтасты сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтасты ауылы, Ақтасты ауылының клубы, Қазыбек би көшесі, 19 үй;
шекарасы: Абай, Айтбаев, Бөгенбай, Елебеков, Қазыбек би, Мәди, Нұрмақов, Т.Әубәкіров, Тәттімбет көшелерінің тұрғын үйлері, Шілдебай ауылының тұрғын үйлері және Тәттімбет ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 483 Балқантау сайлау учаскесі:
орталығы: Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ ауылының клубы, Қазақстан көшесі, 7 үй
шекарасы: Абай, Б.Момышұлы, Достық, Жамбыл, Жастар, Жеңіс, Қ.Аманжолов, Қазақстан, Қарабиік, Н.Әбдіров, Нұрмақов, Сейфуллин көшелерінің тұрғын үйлері және Қарабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 484 Айнабұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Айнабұлақ ауылының № 38 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Айнабұлақ көшесі, 31 үй;
шекарасы: Айнабұлақ ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 485 Жаңақұрылыс сайлау учаскесі:
орталығы: Бақты ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Бақты ауылының жалпы білім беретін № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік көшесі, 17 үй;
шекарасы: А.Омарбайұлы, Д.Байғұлыұлы, Ж.Арқаркөзұлы, Мәди, С.Қалпақұлы, Тәуелсіздік, Ш.Мезгілбайұлы көшелерінің тұрғын үйлері, Шолаққайың ауылының тұрғын үйлері және Бақты ауылына қарасты қыстақтар;
№ 486 Абыз сайлау учаскесі:
орталығы: Абыз ауылы, Абыз ауылының клубы, Абыз көшесі, 4 үй;
шекарасы: Абыз ауылының тұрғын үйлері және Абыз ауылына қарасты қыстақтар;
№ 487 Бесоба сайлау учаскесі:
орталығы: Бесоба ауылы, Бесоба ауылының клубы, К.Әбдірасыл көшесі, 27 үй;
шекарасы: К.Әбдірасыл, К.Сатыбалдин, Көрпебаев, О.Күлтабаров, Р.Дүйсенбаев көшелерінің тұрғын үйлері, Қарашоқы ауылының тұрғын үйлері және Бесоба ауылына қарасты қыстақтар;
№ 488 Қызылту сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылту ауылы, Қызылту ауылының клубы, Қызылту көшесі, 20А үй;
шекарасы: Қызылту ауылының тұрғын үйлері және Қызылту ауылына қарасты қыстақтар;
№ 489 Жаңатоған сайлау учаскесі:

центр: село Жанатоган, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 села Жанатоган" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Ушкын, дом 39;
граница: жилые дома улиц Бейбитшилик, Жанаконыс, Ушкын и зимовки, относящиеся к селу Жанатоган;
№ 490 Ежебайский избирательный участок:
центр: село Ежебай, улица Ежебай, дом 14, квартира 2, частный дом;
граница: жилые дома села Ежебай и зимовки, относящиеся к селу Ежебай;
№ 491 Нуркенский избирательный участок:
центр: село Жарлы, клуб села Жарлы, улица Машанова, дом 35;
граница: жилые дома улиц Атамекен, Жарлы, Машанова, Мектеп, Н.Абдирова, Сары арка, жилые дома отделения Акшокы, жилые дома отделения Жекежал и зимовки, относящиеся к Нуркен Абдировскому сельскому округу;
№ 492 Аппазский избирательный участок:
центр: село Аппаз, клуб села Аппаз, улица Сейлхан, дом 10;
граница: жилые дома улиц А.Азиева, Абая, К.Аманжолова, К.Сейлхан, Угар, жилые дома села Жалпакшилик, жилые дома села Саз и зимовки, относящиеся к селу Аппаз;
№ 493 Милыбулакский избирательный участок:
центр: село Милыбулак, улица Милыбулак, дом 6/2, частный дом;
граница: жилые дома села Милыбулак и зимовки, относящиеся к селу Милыбулак;
№ 494 Каракольский избирательный участок:
центр: село Караколь, клуб села Караколь, улица 25 лет Целины, дом 11;
граница: жилые дома улиц 25-лет Целины, 60-лет Казахстана, Жастар, Комплекс, Курылысшылар, Саран, Студенческая, Таттимбета, и зимовки, относящиеся к Каракольскому сельскому округу;
№ 495 Коктасский избирательный участок:
центр: село Коктас, клуб села Коктас, улица Болашак, дом 29;
граница: жилые дома улиц Абая, Болашак, Жибек жолы, Сарыарка, Тауелсиздик, и зимовки, относящиеся к селу Коктас;
№ 496 Жанажолский избирательный участок:
центр: село Жана жол, жилой дом №46, квартира 2, частный дом;
граница: жилые дома села Жана жол, жилые дома станции Саумалколь и зимовки, относящиеся к селу Жана жол;
№ 497 Киргизский избирательный участок:
центр: село Буркитты, клуб села Буркитты, улица Конырбаева, дом 7;
граница: жилые дома улиц Ардагер, Буркитты, Конырбаева, Пионера, Талды, Теряева, Тын, жилые дома села Жанибек и зимовки, относящиеся к селу Буркитты;
№ 498 Борлыбулакский избирательный участок:
центр: село Борлыбулак, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 42 села Борлыбулак" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Борлыбулак, дом 9;
граница: жилые дома села Борлыбулак, жилые дома села Кент и зимовки, относящиеся к селу Борлыбулак;
№ 499 Темиржолский избирательный участок:
центр: станция Талды, здание железнодорожной станции, улица Талды, дом 35;
граница: жилые дома станции Талды;
№ 500 Кояндинский избирательный участок:

орталығы: Жаңатоған ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Жаңатоған ауылының жалпы білім беретін № 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұшқын көшесі, 39 үй;
шекарасы: Бейбітшілік, Жаңақоныс, Ұшқын көшелерінің тұрғын үйлері және Жаңатоған ауылына қарасты қыстақтар;
№ 490 Ежебай сайлау учаскесі:
орталығы: Ежебай ауылы, Ежебай көшесі, 14 үй, 2 пәтер, жеке үй;
шекарасы: Ежебай ауылының тұрғын үйлері және Ежебай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 491 Нұркен сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, Жарлы ауылының клубы, Машанов көшесі, 35 үй;
шекарасы: Атамекен, Жарлы, Машанов, Мектеп, Н.Әбдіров, Сары арқа көшелерінің тұрғын үйлері, Ақшоқы бөлімшесінің тұрғын үйлері, Жекежал бөлімшесінің тұрғын үйлері және Нұркен Әбдіров ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 492 Аппаз сайлау учаскесі:
орталығы: Аппаз ауылы, Аппаз ауылының клубы, Сейілхан көшесі, 10 үй;
шекарасы: А.Азиев, Абай, Қ.Аманжолов, К.Сейілхан, Угар көшелерінің тұрғын үйлері, Жалпақшілік ауылының тұрғын үйлері, Саз ауылының тұрғын үйлері және Аппаз ауылына қарасты қыстақтар;
№ 493 Милыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Милыбұлақ ауылы, Милыбұлақ көшесі, 6/2 үй, жеке үй;
шекарасы: Милыбұлақ ауылының тұрғын үйлері және Милыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 494 Қаракөл сайлау учаскесі:
орталығы: Қаракөл ауылы, Қаракөл ауылының клубы, Тың 25 жылдығы көшесі, 11 үй;
шекарасы: Тың 25 жылдығы, Қазақстан 60-жыл, Жастар, Комплекс, Құрылысшылар, Саран, Студенческая, Тәттімбет көшелерінің тұрғын үйлері және Қаракөл ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 495 Көктас сайлау учаскесі:
орталығы: Көктас ауылы, Көктас ауылының клубы, Болашақ көшесі, 29 үй;
шекарасы: Абай, Болашақ, Жібек жолы, Сарыарқа, Тәуелсіздік көшелерінің тұрғын үйлері және Көктас ауылына қарасты қыстақтар;
№ 496 Жаңажол сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңажол ауылы, № 46 тұрғын үй, 2 пәтер, жеке үй;
шекарасы: Жаңажол ауылының тұрғын үйлері, Саумалкөл станциясының тұрғын үйлері және Жаңажол ауылына қарасты қыстақтар;
№ 497 Қырғыз сайлау учаскесі:
орталығы: Бүркітті ауылы, Бүркітті ауылының клубы, Қоңырбаев көшесі, 7 үй;
шекарасы: Ардагер, Бүркітті, Қоңырбаев, Пионер, Талды, Теряев, Тың көшелерінің тұрғын үйлері, Жәнібек ауылының тұрғын үйлері және Бүркітті ауылына қарасты қыстақтар;
№ 498 Борлыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Борлыбұлақ ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Борлыбұлақ ауылының жалпы білім беретін № 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Борлыбұлақ көшесі, 9 үй;
шекарасы: Борлыбұлақ ауылының тұрғын үйлері, Кент ауылының тұрғын үйлері және Борлыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 499 Теміржол сайлау учаскесі:
орталығы: Талды станциясы, теміржол станциясының ғимараты, Талды көшесі, 35 үй;
шекарасы: Талды станциясының тұрғын үйлері;
№ 500 Қоянды сайлау учаскесі:

центр: село Коянды, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 села Коянды" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Алаш, дом 12;
граница: жилые дома улиц Алаш, Бирлик, Жана ауыл, Жарменке, Нурмакова, Сарыарка, Талды, Таттимбета, Тауелсиздик, жилые дома села Атантай и зимовки, относящиеся к Кояндинскому сельскому округу;
№ 501 Мадийский избирательный участок:
центр: село Айрык, клуб села Айрык, улица Таттимбета, дом 9;
граница: жилые дома улиц А.Абишева, Курылыс, Мади, Таттимбета и зимовки, относящиеся к селу Айрык;
№ 502 Едирейский избирательный участок:
центр: село Едирей, улица Едирей дом 6, жилой дом;
граница: жилые дома села Едирей и зимовки, относящиеся к селу Едирей;
№ 503 Осибайский избирательный участок:
центр: село Осибай, клуб села Осибай, улица Ж.Елебекова, дом 6;
граница: жилые дома улиц Биржан Сала, Ж.Елебекова, Заречная, Н.Нурмакова, Озерная, жилые дома села Колбасы и зимовки, относящиеся к селу Осибай;
№ 504 Басталский избирательный участок:
центр: село Бастал, клуб села Бастал, улица Бастал, дом 26;
граница: жилые дома села Бастал и зимовки, относящиеся к селу Бастал;
№ 505 Тегисшилдикский избирательный участок:
центр: село Тегисшилдик, клуб села Тегисшилдик, Т. Аубакирова, дом 7;
граница: жилые дома улиц Каратал, Мади, Т.Аубакирова, кардоны "Тонкерис", "Коктобе" и зимовки, относящиеся к селу Тегисшилдик;
№ 506 Жарлинский избирательный участок:
центр: село Жарлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 села Жарлы" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Жарлы, дом 29;
граница: жилые дома села Жарлы, кардон "Жанабет" и зимовки, относящиеся к селу Жарлы;
№ 507 Карыншиский избирательный участок:
центр: село Карынши, улица Карынши дом 21, жилой дом;
граница: жилые дома села Карынши и зимовки, относящиеся к селу Карынши;
№ 508 Татанский избирательный участок:
центр: село Татан, дом культуры села Татан, улица Орталык, дом 14;
граница: жилые дома улиц К.Аманжолова, Керегежал, Мектеп, Мереке, Орталык, Студенческая, Татан, Темирши и зимовки, относящиеся к селу Татан;
№ 509 Караагашский избирательный участок:
центр: село Караагаш, клуб села Караагаш, улица Курлыс, дом 16/2;
граница: жилые дома села Караагаш, жилые дома села Айнабулак и зимовки, относящиеся к селу Караагаш;
№ 510 Томарский избирательный участок:
центр: село Томар, клуб села Томар улица Томар, дом 10А;
граница: жилые дома улиц Абая, Акбосага, Б.Бекбаева, Басимбекова, Достык, К.Аманжолова, Кулькина, М.Ауезова, М.Рыскулова, Мади, Томар и зимовки, относящиеся к Томарскому сельскому округу;
№ 511 Угарский избирательный участок:
центр: село Матак, клуб села Матак, улица Мадениет, дом 3А;
граница: жилые дома улиц Бейбитшилик, Наурыз, Тауелсиздик, Желтоксан, Матак батыр, Казак ели, Мадениет, санаторий "Жосалы", 6 разъезд и зимовки относящиеся к Угарскому сельскому округу;
№ 512 Ынталинский избирательный участок:
центр: село Ынталы, клуб села Ынталы, улица Бейбитшилик, дом 13;
граница: жилые дома улиц Бейбитшилик, Мектеп, Нура, Тауелсиздик, 5 разъезд и зимовки относящиеся к Ынталинскому сельскому округу;
№ 513 Шарыктинский избирательный участок:

орталығы: Қоянды ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қоянды ауылының жалпы білім беретін № 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алаш көшесі, 12 үй;
шекарасы: Алаш, Бірлік, Жаңа ауыл, Жәрмеңке, Нұрмақов, Сарыарқа, Талды, Тәттімбет, Тәуелсіздік көшелерінің тұрғын үйлері, Атантай ауылының тұрғын үйлері және Қоянды ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 501 Мәди сайлау учаскесі:
орталығы: Айрық ауылы, Айрық ауылының клубы, Тәттімбет көшесі, 9 үй;
шекарасы: А.Әбішев, Құрылыс, Мәди, Тәттімбет көшелерінің тұрғын үйлері және Айрық ауылына қарасты қыстақтар;
№ 502 Едірей сайлау учаскесі:
орталығы: Едірей ауылы, Едрей көшесі 6 үй, тұрғын үй;
шекарасы: Едірей ауылының тұрғын үйлері және Едірей ауылына қарасты қыстақтар;
№ 503 Өсібай сайлау учаскесі:
орталығы: Өсібай ауылы, Өсібай ауылының клубы, Ж.Елебеков көшесі, 6 үй;
шекарасы: Біржан Сал, Ж.Елебеков, Заречная, Н.Нұрмақов, Озерная көшелерінің тұрғын үйлері, Көлбасы ауылының тұрғын үйлері және Өсібай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 504 Бастал сайлау учаскесі:
орталығы: Бастал ауылы, Бастал ауылының клубы, Бастал көшесі, 26 үй;
шекарасы: Бастал ауылының тұрғын үйлері және Бастал ауылына қарасты қыстақтар;
№ 505 Тегісшілдік сайлау учаскесі:
орталығы: Тегісшілдік ауылы, Тегісшілдік ауылының клубы, Т.Әубәкіров көшесі, 7 үй;
шекарасы: Қаратал, Мәди, Т.Әубәкіров көшелерінің тұрғын үйлері, кардон "Төңкеріс", "Көктөбе", және Тегісшілдік ауылына қарасты қыстақтар;
№ 506 Жарлы сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Жарлы ауылының жалпы білім беретін № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жарлы көшесі, 29 үй;
шекарасы: Жарлы ауылы көшелерінің тұрғын үйлері, "Жаңабет" кардоны және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 507 Қарынши сайлау учаскесі:
орталығы: Қарынши ауылы, Қарынши көшесі 21 үй, тұрғын үй;
шекарасы: Қарынши ауылы көшелерінің тұрғын үйлері және Қарынши ауылына қарасты қыстақтар;
№ 508 Татан сайлау учаскесі:
орталығы: Татан ауылы, Татан ауылының мәдениет үйі, Орталық көшесі, 14 үй;
шекарасы: Қ.Аманжолов, Керегежал, Мектеп, Мереке, Орталық, Студенческая, Татан, Темірші көшелерінің тұрғын үйлері және Татан ауылына қарасты қыстақтар;
№ 509 Қараағаш сайлау учаскесі:
орталығы: Қараағаш ауылы, Қараағаш ауылының клубы, Құрлыс көшесі 16/2 үй;
шекарасы: Қараағаш ауылының тұрғын үйлері, Айнабұлақ ауылының тұрғын үйлері және Қараағаш ауылына қарасты қыстақтар;
№ 510 Томар сайлау учаскесі:
орталығы: Томар ауылы, Томар ауылының клубы, Томар көшесі, 10А үй;
шекарасы: Абай, Ақбосаға, Б.Бекбаев, Бәсимбеков, Достық, Қ.Аманжолов, Кулькин, М.Әуезов, М.Рыскулов, Мәди, Томар көшелерінің тұрғын үйлері және Томар ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 511 Угар сайлау учаскесі:
орталығы: Матақ ауылы, Матақ ауылының клубы, Мәдениет көшесі, 3А үй;
шекарасы: Бейбітшілік, Наурыз, Тәуелсіздік, Желтоқсан, Матақ батыр, Қазақ елі, Мәдениет, көшелерінің тұрғын үйлері, "Жосалы" шипажайы, 6 разъезд және Угар ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 512 Ынталы сайлау учаскесі:
орталығы: Ынталы ауылы, Ынталы ауылының клубы, Бейбітшілік көшесі, 13 үй;
шекарасы: Бейбітшілік, Мектеп, Нұра, Тәуелсіздік көшелерінің тұрғын үйлері, 5 разъезд және Ынталы ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 513 Шарықты сайлау учаскесі:

центр: село Теректы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 села Теректы" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Абая, дом 26;
граница: жилые дома улиц А.Загиевой, Абая, Б.Шегебаева, Казыбек би, Х.Ахметова и зимовки относящиеся к селу Теректы;
№ 514 Шоптыкольский избирательный участок:
центр: село Шоптыколь, улица Шоптыколь, дом 6, частное здание;
граница: жилые дома села Шоптыколь и зимовки относящиеся к селу Шоптыколь;
№ 515 Кызылшиликский избирательный участок:
центр: село Кызылшилик, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа школа № 41 села Кызылшилик" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Кызылшилик, дом 15;
граница: жилые дома села Кызылшилик, жилые дома села Айыр и зимовки, относящиеся к селу Кызылшилик.

орталығы: Теректі ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Теректі ауылының жалпы білім беретін № 30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 26 үй;
шекарасы: А.Загиева, Абай, Б.Шегебаев, Қазыбек би, Х.Ахметов көшелерінің тұрғын үйлері және Теректі ауылына қарасты қыстақтар;
№ 514 Шөптікөл сайлау учаскесі:
орталығы: Шөптікөл ауылы, Шөптікөл көшесі, 6 үй, жеке ғимарат;
шекарасы: Шөптікөл ауылының тұрғын үйлері және Шөптікөл ауылына қарасты қыстақтар;
№ 515 Қызылшілік сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылшілік ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Қызылшілік ауылының № 41 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылшілік көшесі, 15 үй;
шекарасы: Қызылшілік ауылының тұрғын үйлері, Айыр ауылының тұрғын үйлері және Қызылшілік ауылына қарасты қыстақтар.