О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 384/16 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025-2027 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 1 октября 2025 года № 441/22
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 384/16 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 023 196 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 210 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 919 441 тысяч тенге;
2) затраты – 1 065 668 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 472 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 472 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 "2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 1 қазандағы № 441/22 шешімі
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 "2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 023 196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 919 441 мың теңге;
2) шығындар – 1 065 668 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -42 472 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 42 472 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;