Об утверждении норм потребления товарного газа по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 24 июня 2025 года № 194
В соответствии с подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении", пунктом 35 Правил расчета и утверждения норм потребления товарного и сжиженного газа, утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года №377 "Об утверждении Правил расчета и утверждения норм потребления товарного сжиженного газа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №17472), поручением Первого заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2025 года № 21 - 19/3048, а также протокольным поручением Вице- министра энергетики Республики Казахстан от 27 мая 2025 года по масштабированию пилотного проекта "Социальный кошелек", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного газа по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу "_____"_____ 2025 года №____
Нормы потребления товарного газа по области Жетісу
Характеристика потребления товарного газа
Отопительный сезон, м3
Вне отопительного сезона, м3
1.
Домохозяйство с отопительным котлом, газовой плитой и водонагревателем

Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 маусымдағы № 194 қаулысы
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7- бабы 5-тармағы 6-2) тармақшасына, "Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі №377 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17742 болып тіркелген) бекітілген Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу мен бекіту қағидаларының 35 – тармағына, Қазақстан Республикасы Премьер – Министрі Бірінші орынбасарының 2025 жылғы 25 сәуірдегі №21-19/3048 тапсырмасына, Қазақстан Республикасы Энергетика Вице- министрінің 2025 жылғы 27 мамырдағы "Әлеуметтік әмиян" пилоттық жобасын масштабтау жөніндегі хаттамалық тапсырмасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "_____" _____ №____ қаулысына қосымша
Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормалары
Тауарлық газды тұтыну сипаттамасы
Жылыту маусымы, м3
Жылыту маусымынан тыс, м3
1.
Жылыту қазандығы, газ плитасы және су жылытқышы бар үй шаруашылығы