О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 36-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2025-2027 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 2 сентября 2025 года № 49-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №36-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржана Момышулы Жуалынского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджеты сельских округов и села Бауыржан Момышулы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 919 577 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 164 158 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 755 319 тысяч теңге;
2) затраты – 939 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 820 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 147 424 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 16 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130 424 тысяч теңге;
2) затраты – 148 112 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 688 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ

Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-2 "2025-2027 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 49-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №36-2 "2025-2027 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2025-2027 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер – 919 577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 164 158 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 755 319 мың теңге;
2) шығындар – 939 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 19 820 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 147 424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 424 мың теңге;
2) шығындар – 148 112 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 688 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 309 тысяч тенге.
Приложения 1-14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 2 сентября 2025 года №49-2
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года №36-2
Бюджет село Бауыржан Момышулы на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 309 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 2 қыркүйектегі
№49-2 шешіміне 1-қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№36-2 шешіміне 1-қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР