Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогооблажения в населенных пунктах района Мақаншы
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 5 августа 2025 года № 86
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казастана "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогооблажения в населенных пунктах района Мақаншы, согласно приложению к настоящему постановлению.

Мақаншы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 тамыздағы № 86 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақаншы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Мақаншы области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.

2. "Абай облысы Мақаншы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде жариялануын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.