Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогооблажения в населенных пунктах района Мақаншы
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 5 августа 2025 года № 86
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казастана "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогооблажения в населенных пунктах района Мақаншы, согласно приложению к настоящему постановлению.
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Мақаншы области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Мақаншы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 тамыздағы № 86 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақаншы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысы Мақаншы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Мақаншы.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Мақаншы Д. Койгельдин
приложение к постановлению
Коэффициент зонирования с учетом расположения объектов налогообложения в населенных пунктах района Мақаншы
Район Мақаншы
1
Маканчи

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде жариялануын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданының әкімі Д. Койгельдин
қаулысына қосымша
Мақаншы ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Мақаншы ауданы
1
Мақаншы