Об областном бюджете на 2026-2028 годы
Решение маслихата области Абай от 8 декабря 2025 года № 32/212-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2026–2028 годы", маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 365 146 780,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 43 187 590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 845 346,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 010,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 12 680 260,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 293 431 574,0 тысяч тенге;
2) затраты – 368 847 704,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 171 274,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 135 928,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 964 654,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 872 198,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 872 198,5 тысяч тенге:
поступление займов – 37 786 987,2 тысяч тенге;
погашение займов – 29 788 374,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 873 585,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата области Абай от 31.03.2026 № 35/233-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Установить на 2026 год нормативы распределения доходов по социальному налогу:
в бюджеты районов (городов областного значения) в размере 1 процента;
в бюджет города Курчатов в размере 47,3 процентов;
в бюджет района Ақсуат в размере 100 процентов;
в бюджет Бородулихинского района в размере 16,3 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата области Абай от 31.03.2026 № 35/233-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год бюджетные изъятия из районных (городов областного значения) бюджетов в областной бюджет в сумме 18 431 049,0 тысяч тенге, в том числе:
города Семей – 13 446 884,0 тысяч тенге;
города Курчатов – 126 255,0 тысяч тенге;
Аягозского района – 4 857 910,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные (городов областного значения) бюджеты в сумме 19 389 068,0 тысяч тенге, в том числе:

2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Абай облысы мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 32/212-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының  1) тармақшасына, "2026-2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 365 146 780,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 43 187 590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 845 346,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 010,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 12 680 260,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 293 431 574,0 мың теңге;
2) шығындар – 368 847 704,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 171 274,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 38 135 928,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 964 654,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 872 198,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 872 198,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 37 786 987,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 788 374,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 873 585,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы мәслихатының 31.03.2026 № 35/233-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға әлеуметтік салық бойынша кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1 пайыз мөлшерінде;
Курчатов қаласының бюджетіне 47,3 пайыз мөлшерінде;
Ақсуат ауданының бюджетіне 100 пайыз мөлшерінде;
Бородулиха ауданының бюджетіне 16,3 пайыз мөлшерінде.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы мәслихатының 31.03.2026 № 35/233-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 18 431 049,0 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Семей қаласынан – 13 446 884,0 мың теңге;
Курчатов қаласынан – 126 255,0 мың теңге;
Аягөз ауданынан – 4 857 910,0 мың теңге;
7. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін субвенциялар 19 389 068,0 мың теңге сомада қарастырылсын, соның ішінде:

Абайскому району – 1 865 215,0 тысяч тенге;
Бескарагайскому району – 1 753 428,0 тысяч тенге;
Бородулихинскому району – 232 634,0 тысяч тенге;
Жарминскому району – 695 249,0 тысяч тенге;
Кокпектинскому району – 2 562 185,0 тысяч тенге;
району Ақсуат – 2 999 423,0 тысяч тенге;
району Жаңасемей – 1 041 622,0 тысяч тенге;
району Мақаншы – 4 908 716,0 тысяч тенге;
Урджарскому району – 3 330 596,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2026 год в сумме 1 445 831,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата области Абай от 31.03.2026 № 35/233-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2026 год в размере 167 585 282,0 тысяч тенге.
7. Установить лимит государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства местного исполнительного органа области на 2026 год в размере 82 866 056,0 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2026 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
9. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5 к настоящему решению.

Абай ауданына – 1 865 215,0 мың теңге;
Бесқарағай ауданына – 1 753 428,0 мың теңге;
Бородулиха ауданына – 232 634,0 мың теңге;
Жарма ауданына – 695 249,0 мың теңге;
Көкпектi ауданына – 2 562 185,0 мың теңге;
Ақсуат ауданына – 2 999 423,0 мың теңге;
Жаңасемей ауданына – 1 041 622,0 мың теңге;
Мақаншы ауданына – 4 908 716,0 мың теңге;
Үржар ауданына – 3 330 596,0 мың теңге.
5. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 1 445 831,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы мәслихатының 31.03.2026 № 35/233-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Облыстың жергілікті атқарушы органына 2026 жылға 167 585 282,0 мың теңге көлемінде берешек лимиті белгіленсін.
7. Облыстың жергілікті атқарушы органына 2026 жылға 82 866 056,0 мың теңге мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің лимиті белгіленсін.
8. 2026 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2026 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу барысында 5 қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.

10. Утвердить перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ в разрезе администраторов бюджетных программ согласно приложению 6 к настоящему решению.
11. Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2026 год определяется постановлением акимата области Абай.
12. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие систем теплоснабжения.

10. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторларының және түпкілікті нәтижелерінің тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2026 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге нысаналы трансферттерді бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
12. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылсын.

13. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения.
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение сумм кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2026 год определяется постановлением акимата области Абай.

13. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
14. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен кредиттер қарастырылсын.
2026 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредиттер сомаларын бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.

1 010 038,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
590 096,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
443 534,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
243 847,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
585 360,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
68 000,0
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
1 539 248,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 835 116,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 600,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
290 319,0
5
Здравоохранение
11 012 648,1
2
Охрана здоровья населения
3 295 299,5
253
Управление здравоохранения области
1 599 483,0
006
Услуги по охране материнства и детства
516 617,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
38 601,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
843 540,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
725,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
200 000,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
950 047,0
031
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
950 047,0
271
Управление строительства области
745 769,5
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
745 769,5
3
Специализированная медицинская помощь
1 420 747,0
253
Управление здравоохранения области
1 420 747,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 420 747,0
4
Поликлиники
569 906,0
253
Управление здравоохранения области
569 906,0

1 010 038,6
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
590 096,0
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
443 534,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
243 847,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
585 360,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
68 000,0
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
1 539 248,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 835 116,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына берілетін біржолғы ақшалай қаражат төлемі
5 600,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыға (қамқоршыға) берілетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
290 319,0
5
Денсаулық сақтау
11 012 648,1
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3 295 299,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 599 483,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
516 617,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
38 601,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
843 540,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
725,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
200 000,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
950 047,0
031
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
950 047,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
745 769,5
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
745 769,5
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 420 747,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 420 747,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 420 747,0
4
Емханалар
569 906,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
569 906,0

039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
569 906,0
5
Другие виды медицинской помощи
139 735,3
253
Управление здравоохранения области
139 735,3
029
Областные базы специального медицинского снабжения
139 735,3
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 586 960,3
253
Управление здравоохранения области
5 586 960,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
272 632,3
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
109 788,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
24 304,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
72 971,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 107 265,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
25 457 133,4
1
Социальное обеспечение
8 087 476,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 029 067,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 681 009,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
338 633,5
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 524 281,4
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 207 825,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
880 884,6
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 383 458,5
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью

039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
569 906,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
139 735,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
139 735,3
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
139 735,3
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 586 960,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 586 960,3
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
272 632,3
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
109 788,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
24 304,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
72 971,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 107 265,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25 457 133,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8 087 476,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 029 067,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 681 009,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
338 633,5
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 524 281,4
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 207 825,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
880 884,6
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 383 458,5
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау

5 193 602,2
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 574 804,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
251 043,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 241,0
719
Управление ветеринарии области
6 850 064,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
173 242,5
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
14 541,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
7 314,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
19 260,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9 062,0
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
28 791,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
24 832,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 988 875,0
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 020 000,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 576,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
21 997,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
114 040,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
337 739,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
84 795,0
2
Водное хозяйство
251 285,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

5 193 602,2
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 574 804,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
251 043,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 241,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
6 850 064,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 242,5
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
14 541,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
7 314,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
19 260,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 062,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
28 791,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
24 832,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 988 875,0
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 020 000,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 576,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
21 997,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
114 040,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
337 739,1
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
84 795,0
2
Су шаруашылығы
251 285,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

50 000,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
50 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
201 285,0
023
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
95 000,0
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
106 285,0
3
Лесное хозяйство
568 726,9
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
568 726,9
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
568 726,9
4
Рыбное хозяйство
154 650,0
255
Управление сельского хозяйства области
154 650,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
154 650,0
5
Охрана окружающей среды
501 116,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
501 116,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
204 054,2
008
Мероприятия по охране окружающей среды
163 446,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
30 983,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
82 423,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
20 209,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 164 348,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 164 348,7
271
Управление строительства области
8 996 903,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
313 096,1
005
Капитальные расходы государственного органа
248 363,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 166 612,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 238 114,9
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
2 030 717,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
167 445,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля

50 000,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
50 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
201 285,0
023
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
95 000,0
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
106 285,0
3
Орман шаруашылығы
568 726,9
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
568 726,9
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
568 726,9
4
Балық шаруашылығы
154 650,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
154 650,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
154 650,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
501 116,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
501 116,1
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
204 054,2
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
163 446,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
30 983,7
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
82 423,0
114
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
20 209,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 164 348,7
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 164 348,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 996 903,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
313 096,1
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
248 363,4
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 166 612,0
114
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 238 114,9
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
2 030 717,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
167 445,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
Целевой индикатор:
Уровень удовлетворенности населения экологическим качеством жизни, %
59,2
Конечный результат:
Обеспечение защиты территории и инфраструктуры от воздействия водной эрозии путем финансирования и проведения берегоукрепительных работ в нижестоящих административно-территориальных единицах, что способствует снижению риска подтоплений и повышению безопасности населения. Целевое использование, %

113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Нысаналы индикатор:
Халықтың экологиялық өмір сапасына қанағаттану деңгейі, %
59,2
Түпкілікті нәтиже:
Су басу қаупін азайтуға және халықтың қауіпсіздігін арттыруға ықпал ететін, төмен тұрған әкімшілік-аумақтық бірліктерде жағалауды нығайту жұмыстарын қаржыландыру және жүргізу арқылы аумақты және инфрақұрылымды су эрозиясының әсерінен қорғауды қамтамасыз ету. Мақсатты пайдалану, %

087
Кредитование на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
Целевой индикатор:
Инвестиции в основной капитал в АПК,%
79,5
85,1
91,0
Конечный результат:
Повышение дохода сельского населения путем предоставлении микрокредитов рамках масштабирования проекта "Ауыл аманаты", ед,
196,0
092
Кредитование инвестиционных проектов в агропромышленном комплексе
Целевой индикатор:
Инвестиции в основной капитал в АПК,%
79,5
85,1
91,0
Конечный результат:
Количество проектов, ед.
3,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Конечный результат:
Удельный вес лиц, охваченных специальными социальными услугами в центрах оказания специальных социальных услуг, удовлетворҰнных качеством и полнотой предоставляемых специальных социальных услуг (в общей численности лиц, нуждающихся в их получении согласно заявлениям), %
100,0
100,0
100,0
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
Конечный результат:
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью техническими средствами и услугами реабилитации, %
100,0
100,0
100,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Конечный результат:
Удельный вес лиц, охваченных специальными социальными услугами в центрах оказания специальных социальных услуг, удовлетворҰнных качеством и полнотой предоставляемых специальных социальных услуг, %
100,0
100,0
100,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Конечный результат:
Удельный вес лиц, охваченных специальными социальными услугами в центрах оказания специальных социальных услуг, удовлетворҰнных качеством и полнотой предоставляемых специальных социальных услуг, %
100,0
100,0
100,0

087
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге кредит беру
Нысаналы индикатор:
Агроөнеркәсіп кешеніндегі негізгі капиталға инвестициялар,%
79,5
85,1
91,0
Түпкілікті нәтиже:
"Ауыл аманаты" жобасын масштабтау шеңберінде ауыл халқына микрокредит беру арқылы кірістерін арттыру, бірлік
196,0
092
Агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит беру
Нысаналы индикатор:
Агроөнеркәсіп кешеніндегі негізгі капиталға инвестициялар,%
79,5
85,1
91,0
Түпкілікті нәтиже:
Тартылған инвестиция көлемі, бірлік
3,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған, көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтердің сапасы мен толықтығына қанағаттанған адамдардың (өтініштерге сәйкес оларды алуға мұқтаж адамдардың жалпы санында) үлес салмағы, %
100,0
100,0
100,0
003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
Түпкілікті нәтиже:
Мүгедектігі бар мұқтаж адамдарды техникалық құралдармен және оңалту қызметтерімен қамтамасыз ету, %
100,0
100,0
100,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған, көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтердің сапасы мен толықтығына қанағаттанған адамдардың үлес салмағы, %
100,0
100,0
100,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған, көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтердің сапасы мен толықтығына қанағаттанған адамдардың арналған үлес салмағы, %
100,0
100,0
100,0

014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
Конечный результат:
Удельный вес лиц, прошедших курс реабилитации и удовлетворенных качеством и полнотой предоставленных специальных социальных услуг, %
100,0
100,0
100,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Конечный результат:
Удельный вес лиц, охваченных специальными социальными услугами в центрах оказания специальных социальных услуг, удовлетворҰнных качеством и полнотой предоставляемых специальных социальных услуг, %
100,0
100,0
100,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
Конечный результат:
Удельный вес лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью с кохлеарными имплантами, которым будут оказаны услуги по приобретению, замене и настройке речевого процессора к кохлеарному импланту, %
100,0
100,0
100,0
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
Конечный результат:
Прием в квоту переселенцев и кандасов, чел.
539,0
579,0
619,0
062
Развитие системы квалификаций
Конечный результат:
Выдача единоразовых ваучеров безработным, направленные на признание профессиональных квалификаций, ед.
95,0
95,0
95,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
Целевой индикатор:
Уровень безработицы, %
4,8
4,8
4,8
Конечный результат:
Количество трудоустроенных граждан, чел.
12 650,0
12 650,0
12 650,0
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
Конечный результат:
Оплата услуг поверенному агенту, ед.
1,0
1,0
1,0
068
Программа занятости
Целевой индикатор:
Уровень безработицы, %
4,8
4,8
4,8
Конечный результат:
Обеспечение трудоустройства безработных граждан в соответствии Социальному кодексу, человек
3 050,0
3 050,0
3 050,0
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
Конечный результат:
Обеспечение трудоустройства лиц с особыми потребностями, человек
10,0
10,0
10,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
Конечный результат:
Охват санаторно-курортным лечением отдельных категорий граждан, человек

014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Оңалту курсынан өткен және ұсынылған арнаулы әлеуметтік қызметтердің сапасы мен толықтығына қанағаттанған адамдардың үлес салмағы, %
100,0
100,0
100,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған, көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтердің сапасы мен толықтығына қанағаттанған адамдардың үлес салмағы, %
100,0
100,0
100,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Мүгедектігі бар адамдардың, оның ішінде кохлеарлық импланты бар мүгедек балалардың үлес салмағы, оларға кохлеарлық имплантқа сөйлеу процессорын сатып алу, ауыстыру және баптау бойынша қызметтер көрсету, %
100,0
100,0
100,0
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
Түпкілікті нәтиже:
Қоныс аударушылар мен қандастарды квотаға қабылдау, адам
539,0
579,0
619,0
062
Біліктілік жүйесін дамыту
Түпкілікті нәтиже:
Кәсіптік біліктілікті тануға бағытталған жұмыссыздарға бір реттік ваучер беру, бірлік
95,0
95,0
95,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
Нысаналы индикатор:
Жұмыссыздық деңгейі, %
4,8
4,8
4,8
Түпкілікті нәтиже:
Жұмысқа орналастырылған азаматтардың саны, адам
12 650,0
12 650,0
12 650,0
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
Түпкілікті нәтиже:
Сенім білдірілген агентке қызметтеріне ақы төлеу, бірлік
1,0
1,0
1,0
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
Нысаналы индикатор:
Жұмыссыздық деңгейі, %
4,8
4,8
4,8
Түпкілікті нәтиже:
Әлеуметтік кодекске сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету, адам
3 050,0
3 050,0
3 050,0
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
Түпкілікті нәтиже:
Ерекше қажеттіліктері бар адамдарды жұмыспен қамтамасыз ету, адам
10,0
10,0
10,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Түпкілікті нәтиже:
Азаматтардың жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеумен қамту, адам

1 955,0
1 581,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
Конечный результат:
Удельный вес трудоспособных получателей адресной социальной помощи (ОДП), занятых и вовлеченных в активные меры содействия занятости (в общем числе трудоспособных получателей ОДП), %
78,6
78,8
78,8
257
Управление финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета, управления коммунальной собственностью и бюджетного планирования
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
Конечный результат:
Выплата вознаграждений по заключенным кредитным договорам в вышестоящим бюджет, %
100,0
100,0
100,0
007
Субвенции
008
Погашение долга местного исполнительного органа
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
Конечный результат:
Организация управления и распоряжения коммунальным имуществом, %
100,0
100,0
100,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
Конечный результат:
Разработка технико-экономического обоснования и конкурсной документации проектов государственно-частного партнерства, ед.
5,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
Целевой индикатор:
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
Конечный результат:
Обеспечение бюджетными кредитами специалистов, прибывших в сельскую местность, чел.
94,0
94,0
87,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
Конечный результат:
Получение экономической экспертизы и оценки документации по вопросам бюджетных инвестиций и ГЧП, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций и ГЧП, ед.

1 955,0
1 581,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Түпкілікті нәтиже:
Жұмыспен қамтылған және жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына тартылған атаулы әлеуметтік көмекті (ШАК) еңбекке қабілетті алушылардың (ШАК еңбекке қабілетті алушылардың жалпы санында) үлес салмағы, %
78,6
78,8
78,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
001
Жергілікті бюджетті атқару атқару, коммуналдық меншікті басқару және бюджеттік жоспарлау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
Түпкілікті нәтиже:
қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу, %
100,0
100,0
100,0
007
Субвенциялар
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
Түпкілікті нәтиже:
Коммуналдық мүлікті басқаруды және оған билік етуді ұйымдастыру, %
100,0
100,0
100,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
Түпкілікті нәтиже:
Мемлекеттік жекешелік әріптестік жобаларына конкурстық құжаттамаларды, техника-экономикалық негіздемелерді әзірлеу, бірлік
5,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
Нысаналы индикатор:
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыру
Түпкілікті нәтиже:
Ауылдық жерге келген мамандарды бюджеттік кредиттермен қамтамасыз ету, адам
94,0
94,0
87,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
Түпкілікті нәтиже:
Бюджеттік инвестициялар мәселелері бойынша экономикалық сараптама және құжаттаманы бағалау және МЖӘ, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу және МЖӘ, бірлік

30,0
261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Целевой индикатор:
Качество результатов среднего образования на основе тестирования PISA: читательская грамотность, математическая грамотность, естественно-научная грамотность, баллы
-
-
-
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования (ЦУР)
100%
100%
100%
Конечный результат:
Доля школ, охваченных высокоскоростным Интернетом
100,0%
100,0%
100,0%
Охват детей инклюзивным образованием от общего количества детей с ограниченными возможностями
575
575
575
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
Конечный результат:
Охват всех школьников области бесплатными учебниками
100,0%
100,0%
100,0%
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Целевой индикатор:
Качество результатов среднего образования на основе тестирования PISA: читательская грамотность, математическая грамотность, естественно-научная грамотность, баллы
-
-
-
Конечный результат:
Доля школ, охваченных высокоскоростным Интернетом
100,0%
100,0%
100,0%
Охват одаренных детей в специализированных организациях образования от общего количества одаренных учащихся области
100%
100%
100%
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
Целевой индикатор:
Качество результатов среднего образования на основе тестирования PISA: читательская грамотность, математическая грамотность, естественно-научная грамотность, баллы
-
-
-
Конечный результат:
Обеспечение участие детей в международных и республиканских олимпиадах
100%
100%
100%
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
Конечный результат:
Охват детей с ограниченными возможностями развития специальной психолого-педагогической поддержкой и ранней коррекцией
100%
100%
100%
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
Конечный результат:
Обеспечение социальной интеграции и улучшение условий жизнедеятельности детей с ограниченными возможностями здоровья
100%
100%
100%
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Конечный результат:
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, от общего числа детей данной категории
100%
100%
100%

30,0
261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Арнаулы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
PISA тестілеуіне негізделген орта білім беру нәтижелерінің сапасы: оқу сауаттылығы, математикалық сауаттылық және ғылыми сауаттылық ұпайлары
-
-
-
Инклюзивті білім беру үшін жағдайлар жасалынған білім беру ұйымдарының үлесі
100%
100%
100%
Түпкілікті нәтиже:
Жоғары жылдамдықты интернетпен қамтылған мектептердің үлесі
100,0%
100,0%
100,0%
Мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан инклюзивті біліммен қамтылу деңгейі
575
575
575
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
Түпкілікті нәтиже:
Облыстағы барлық мектеп оқушыларын тегін оқулықтармен қамту
100,0%
100,0%
100,0%
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
PISA тестілеуіне негізделген орта білім беру нәтижелерінің сапасы: оқу сауаттылығы, математикалық сауаттылық және ғылыми сауаттылық ұпайлары
-
-
-
Түпкілікті нәтиже:
Жоғары жылдамдықты интернетпен қамтылған мектептердің үлесі
100,0%
100,0%
100,0%
Облыстағы дарынды оқушылардың жалпы санынан мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы дарынды балалардың үлесі
100%
100%
100%
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
Нысаналы индикатор:
PISA тестілеуіне негізделген орта білім беру нәтижелерінің сапасы: оқу сауаттылығы, математикалық сауаттылық және ғылыми сауаттылық ұпайлары
-
-
-
Түпкілікті нәтиже:
Халықаралық және республикалық олимпиадалар
100%
100%
100%
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
Түпкілікті нәтиже:
Мүмкіндігі шектеулі балаларды арнайы психологиялық-педагогикалық қолдаумен және ерте араласумен қамтамасыз ету
100%
100%
100%
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
Түпкілікті нәтиже:
Әлеуметтік интеграцияны қамтамасыз ету және мүмкіндігі шектеулі балалардың өмір сүру жағдайын жақсарту
100%
100%
100%
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
Түпкілікті нәтиже:
Осы санаттағы балалардың жалпы санынан жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мекемелердегі балалардың үлесі
100%
100%
100%

92,4%
93,6%
Доля педагогов, имеющих профильное образование, от общего количества руководителей, методистов, воспитателей дошкольных организаций,
88,6%
89,6%
90,9%
Доля педагогов дошкольных организаций, прошедших курсы повышения квалификации
68,5%
73,7%
-
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
Целевой индикатор:
Качество результатов среднего образования на основе тестирования PISA: читательская грамотность, математическая грамотность, естественно-научная грамотность, баллы
-
-
-
Конечный результат:
Охват детей начальным, основным средним и общим средним образованием
100,0%
100,0%
100,0%
Доля школ, охваченных высокоскоростным Интернетом
100,0%
100,0%
100,0%
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
Конечный результат:
Охват бесплатным подвозом учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
3199
3199
3199
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
Конечный результат:
Обеспечение семейного устройства детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
17
17
17
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
Конечный результат:
Доля детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, обеспеченных государственной поддержкой через выплаты опекунам (попечителям)
563
563
563
Обеспечение ежемесячных выплат опекунам (попечителям) на содержание детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей в размере, установленном законодательством
99,1%
98,7%
98,2%
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
Конечный результат:
Количество детей на патронатном воспитании, обеспеченных государственной поддержкой через выплаты патронатным воспитателям
96
96
96
Обеспечение ежемесячных выплат патронатным воспитателям на содержание детей, оставшихся без попечения родителей, в размере, установленном законодательством
100%
100%
100%
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Целевой индикатор:
Охват детей дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет
97,5%
99,9%
100%
Конечный результат:
Обеспеченность потребности в местах в дошкольных организациях
12614
12614
12614
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
Целевой индикатор:
Качество результатов среднего образования на основе тестирования PISA: читательская грамотность, математическая грамотность, естественно-научная грамотность, баллы
-
-
-
Конечный результат:
Количество учащихся, охваченных обучением в организациях образования, перешедших на подушевое финансирование
61344
61344
61344

92,4%
93,6%
Мектепке дейінгі ұйымдар директорларының, әдіскерлерінің және тәрбиешілерінің жалпы санынан бейіндік білімі бар педагогтардың үлесі,
88,6%
89,6%
90,9%
Біліктілікті арттыру курстарынан өткен мектепке дейінгі мекеме педагогтарының үлесі
68,5%
73,7%
-
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
PISA тестілеуіне негізделген орта білім беру нәтижелерінің сапасы: оқу сауаттылығы, математикалық сауаттылық және ғылыми сауаттылық ұпайлары
-
-
-
Түпкілікті нәтиже:
Балаларды бастауыш, негізгі орта және жалпы орта біліммен қамту
100,0%
100,0%
100,0%
Жоғары жылдамдықты интернетпен қамтылған мектептердің үлесі
100,0%
100,0%
100,0%
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
Түпкілікті нәтиже:
Ауылдық жерлердегі оқушыларды ең жақын мектепке дейін тегін тасымалдауды қамтамасыз ету
3199
3199
3199
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына берілетін біржолғы ақшалай қаражат төлемі
Түпкілікті нәтиже:
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды отбасына орналастыруды қамтамасыз ету
17
17
17
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыға (қамқоршыға) берілетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
Түпкілікті нәтиже:
Қамқоршыларға (қамқоршыларға) төлемдер арқылы мемлекеттік қолдаумен қамтылған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың үлесі
563
563
563
Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырау үшін қорғаншыларға (қамқоршыларға) заңда белгіленген мөлшерде ай сайынғы төлемдерді қамтамасыз ету
99,1%
98,7%
98,2%
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
Түпкілікті нәтиже:
Патронат тәрбиешілерге төлемдер арқылы мемлекеттік қолдаумен қамтамасыз етілген патронат тәрбиесіндегі балалардың саны
96
96
96
Патронат тәрбиешілерге ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырап-бағуға арналған ай сайынғы төлемдерді заңнамада белгіленген мөлшерде қамтамасыз ету
100%
100%
100%
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
Нысаналы индикатор:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту
97,5%
99,9%
100%
Түпкілікті нәтиже:
Мектепке дейінгі ұйымдардағы орындарға деген қажеттіліктің қамтамасыз ету
12614
12614
12614
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру
Нысаналы индикатор:
PISA тестілеуіне негізделген орта білім беру нәтижелерінің сапасы: оқу сауаттылығы, математикалық сауаттылық және ғылыми сауаттылық ұпайлары
-
-
-
Түпкілікті нәтиже:
Жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшкен білім беру орагиназияларында оқумен қамтылған Оқушылар саны
61344
61344
61344

Доля молодежи (в возрасте от 15 до 35 лет), которая не учится, не работает и не приобретает профессиональных навыков, %
4,0
3,8
3,5
Конечный результат:
Обеспечение прямого и косвенного охвата молодежи, повышение еҰ вовлечҰнности, а также выполнение всех услуг по организации форумов, семинаров, конференций и имиджевых мероприятий, %
100,0
100,0
100,0
284
Управление туризма области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
285
Управление физической культуры и спорта области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
Целевой индикатор:
Доведение численности граждан, занимающихся физической культурой и спортом, до 50 % от общего населения, %
44,0
46,0
48,0
Конечный результат:
Количество проведҰнных спортивных мероприятий областного уровня, ед
520,0
530,0
540,0
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
Целевой индикатор:
Доведение численности граждан, занимающихся физической культурой и спортом, до 50 % от общего населения, %
44,0
46,0
48,0
Конечный результат:
Количество спортсменов области, занявших призовые места на республиканских и международных соревнованиях, чел.
400,0
550,0
700,0
Количество спортсменов области Абай, которые войдут в состав национальных сборных команд Казахстана, чел.
400,0
420,0
450,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
Целевой индикатор:
Доведение численности граждан, занимающихся физической культурой и спортом, до 50 % от общего населения, %
44,0
46,0
48,0
Конечный результат:
Количество обучающихся в детско-юношеских спортивных школах, чел
14 600,0
14 750,0
14 900,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
Конечный результат:
Бесперебойное функционирование физкультурно-оздоровительного комплекса, создание условий для занятий спортом, предоставление услуг населению, %
100,0
100,0
100,0
287
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
Целевой индикатор:
Уровень оснащенности органов гражданской защиты первоочередными материально- техническими средствами для проведения аварийно-спасательных и неотложных работ, %
42,9
43,1
43,2
Конечный результат:
Приобретение первоочередных материально-технических средств для ДЧС области Абай, %

Оқымайтын, жұмыс істемейтін және кәсіби дағдыларды игермеген жастардың үлесі (15 пен 35 жас аралығындағы), %
4,0
3,8
3,5
Түпкілікті нәтиже:
Жастарды тікелей және жанама қамтуды қамтамасыз ету, олардың қатысуын арттыру, сондай - ақ форумдар, семинарлар, конференциялар мен имидждік іс-шараларды ұйымдастыру бойынша барлық қызметтерді орындау , %
100,0
100,0
100,0
284
Облыстың туризм басқармасы
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
Нысаналы индикатор:
Дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын азаматтар санын жалпы халықтың 50% -на дейін жеткізу, %
44,0
46,0
48,0
Түпкілікті нәтиже:
Облыстық деңгейдегі өткізілген спорттық іс-шаралар саны, бірлік
520,0
530,0
540,0
003
Әртүрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
Нысаналы индикатор:
Дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын азаматтар санын жалпы халықтың 50% -на дейін жеткізу, %
44,0
46,0
48,0
Түпкілікті нәтиже:
Республикалық және халықаралық жарыстарда жүлделі орындарға ие болған облыс спортшыларының саны, адам
400,0
550,0
700,0
Қазақстан ұлттық құрама командаларының құрамына кіретін Абай облысының спортшыларының саны, адам
400,0
420,0
450,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
Нысаналы индикатор:
Дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын азаматтар санын жалпы халықтың 50% -на дейін жеткізу, %
44,0
46,0
48,0
Түпкілікті нәтиже:
Балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінде оқитындар саны, адам
14 600,0
14 750,0
14 900,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Түпкілікті нәтиже:
Дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің үздіксіз жұмыс істеуі, спортпен шұғылдануға жағдай жасау, халыққа қызмет көрсету, %
100,0
100,0
100,0
287
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор:
Азаматтық қорғау органдарын авариялық - құтқару және шұғыл жұмыстарды жүргізу үшін бірінші кезектегі материалдық-техникалық құралдармен жарақтандыру деңгейі, %
42,9
43,1
43,2
Түпкілікті нәтиже:
Абай облысы ТЖД үшін бірінші кезектегі материалдық-техникалық құралдарды сатып алу, %

014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, СНП, %
57,3
58,4
59
Конечный результат:
будут проведены ветеринарные мероприятия и снизится риск заболеваний животных (млн.манипуляции)
11,089
11,089
11,089
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, СНП, %
57,3
58,4
59
Конечный результат:
Обеспечение скотомогильников, ед.
40
78
Обеспечение ветеринарных пунктов, ед.
61
50
Обеспечение административных здания для районных филиалов КГКП "Областная ветеринарная служба", ед.
7
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
Целевой индикатор:
Доля переработанной продукции в АПК,%
70
не менее 70
не менее 70
Конечный результат:
Обеспечение транспортировки препаратов, %
100
100
100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
Целевой индикатор:
Доля переработанной продукции в АПК,%
70
не менее 70
не менее 70
Конечный результат:
Обеспечение вакцинами населенные пункты городов и районов для проведения своевременных профилактических мероприятий, доза вацин
98266
98266
98266
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
Целевой индикатор:
Доля переработанной продукции в АПК,%
70
не менее 70
не менее 70
Конечный результат:
Бірдейлендіру жануардың денсаулығын бақылауға, ветеринариялық шараларды уақытылы жүргізуге мүмкіндік береді, құлақ жапсырмаларының саны)
912941
974634
1040538
032
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
Целевой индикатор:
Уровень удовлетворенности населения экологическим качеством жизни, %
65,2
67,2
69,2
Конечный результат:
С целью гумманного обращения животными при регулировании численности бродячих животных, голов
490
490
490
033
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
Целевой индикатор:
Уровень удовлетворенности населения экологическим качеством жизни, %

014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
Нысаналы индикатор:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік тауарлармен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі, ауылдық елді мекен, %
57,3
58,4
59
Түпкілікті нәтиже:
ветеринариялық іс-шаралар жүргізіледі және жануарлар ауруларының қаупін азайды, млн. манипуляция
11,089
11,089
11,089
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік тауарлармен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі, ауылдық елді мекен, %
57,3
58,4
59
Түпкілікті нәтиже:
Мал қорымдарымен қамтамасыз ету, бірлік
40
78
Ветеринариялық пункттерді қамтамасыз ету, бірлік
61
50
"Облыстық ветеринариялық қызмет" КМҚК аудандық филиалдары үшін әкімшілік ғимараттарды қамтамасыз ету, бірлік
7
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
Нысаналы индикатор:
Агроөнеркәсіп кешеніндегі қайта өңделген өнімнің үлесі , %
70
не менее 70
не менее 70
Түпкілікті нәтиже:
Препараттарды тасымалдауды қамтамасыз ету, %
100
100
100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
Нысаналы индикатор:
Агроөнеркәсіп кешеніндегі қайта өңделген өнімнің үлесі, %
70
не менее 70
не менее 70
Түпкілікті нәтиже:
Уақтылы алдын алу шараларын жүргізу үшін қалалар мен аудандардың елді мекендерін вакциналармен қамтамасыз ету, вакцинаның дозсы
98266
98266
98266
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
Нысаналы индикатор:
Агроөнеркәсіп кешеніндегі қайта өңделген өнімнің үлесі %
70
не менее 70
не менее 70
Түпкілікті нәтиже:
Идентификация позволяет контролировать здоровье животного, своевременно проводить ветеринарные мероприятия, штук ушных бирок)
912941
974634
1040538
032
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
Нысаналы индикатор:
Халықтың экологиялық тұрмыс сапасына қанағаттану деңгейі,%
65,2
67,2
69,2
Түпкілікті нәтиже:
С целью гумманного обращения животными при регулировании численности бродячих животных, бас
490
490
490
033
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
Нысаналы индикатор:
Халықтың экологиялық тұрмыс сапасына қанағаттану деңгейі,%

19 000,0
19 500,0
19 990,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
032
"Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организации"
-
Целевой индикатор:
Рост обеспеченности объектами и услугами культуры, ед.
8,0
8,0
7,0
Конечный результат:
Проведение капитального ремонта в учреждениях культуры
1,0
1,0
1,0
Пополнение книжного фонда, (тыс. экземпляров)
11,8
769
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов (город), %
89,8
90,3
90,8
Конечный результат:
Корректировка генерального плана г. Семей, %
100,0
Разработка проектов плана детальной планировки г. Семей, %
60,0
40,0
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов (СНП), %
57,3
58,4
59,0
Конечный результат:
Корректировка генерального, совмещенного с планом детальной планировки (ПДП) г. Шар, %
50,0
50,0
Инвентаризация инженерных коммуникаций р. Маканшы с. Кабанбай, с. Бахты, %
100,0
Корректировка генеральных планов района Маканшы побережья озера Алаколь, с. Бахты, %
100,0
Разработка схемы развития и застройки (упрощенный вариант генерального плана) СНП, %
80,0
94,7
Целевой индикатор:
Индекс физического объема валовой продукции сельского хозяйства, %
79,5
Конечный результат:
Разработка и утверждение планов по управлению пастбищами, %
80,0
773
Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере мобилизационной подготовки, территориальной и гражданской обороны
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
Конечный результат:
Материально-техническое обеспечение граждан РК для осенне-весеннего призыва на военскую службу, других войск и воинских вформирорваний Вооруженных сил РК, %
100,0
100,0
100,0
004
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
Конечный результат:
Хранение, обнавление и накопление имущества гражданской обороны строго в соответствии с требованиями законодательства РК, %
100,0
100,0
100,0
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
Конечный результат:
Обеспечение выполнения мероприятий по мобилизационной подготовке и мобилизации, %
100,0
100,0
100,0

19 000,0
19 500,0
19 990,0
113
Төменгі деңгейдегі бюджеттерге арналған мақсатты ағымдағы трансферттер
032
"Ведомстволық мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығындары"
-
Нысаналы индикатор:
Мәдениет нысандары мен қызметтерімен (іс-шаралармен) қамтамасыз етілу деңгейінің артуы, бірлік
8,0
8,0
7,0
Түпкілікті нәтиже:
Мәдениет мекемелерінде күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізу
1,0
1,0
1,0
Кітап қорының толықтырылуы (мың дана)
11,8
769
Облыстың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Нысаналы индикатор:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктер мен қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі (қала),%
89,8
90,3
90,8
Түпкілікті нәтиже:
Семей қаласының бас жоспарын түзетуге, %
100,0
Семей қаласының аумақтары бойынша егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарларын әзірлеу, %
60,0
40,0
Нысаналы индикатор:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктер мен қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі (АЕМ),%
57,3
58,4
59,0
Түпкілікті нәтиже:
Жарма ауданындағы, Шар қаласының аумақтары бойынша егжей-тегжейлі жоспарын әзірлеу, %
50,0
50,0
Жер асты және жер үсті коммуникацияларын инвентаризациялау, %
100,0
Алакөлдің жағалауының, Бақты ауылының бас жоспарын түзетуге, %
100,0
Ауылдық елді мекендерде даму және құрылыс сызбасын (бас жоспардың жеңілдетілген нұсқасын әзірлеу), %
80,0
94,7
Нысаналы индикатор:
Ауыл шаруашылығы жалпы өнімінің нақты көлем индексі, %
79,5
Түпкілікті нәтиже:
Аудандардағы жайылымдарды басқару және пайдалану жоспарлары, %
80,0
773
Облыстың жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
Түпкілікті нәтиже:
ҚР азаматтарын ҚР Қарулы Күштерінің, басқа әскерлеріне және әскери қамтамасыз ету құрылымдарына мерзімді әскери қызметке күзгі-көктемгі шақыруда жүргізуді материалдық-техникалық қамтамасыз ету, %
100,0
100,0
100,0
004
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғаныс
Түпкілікті нәтиже:
Азаматтық қорғаныс мүлкін Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына сай қатаң түрде сақтауды, жаңартуды және беруді қамтамасыз ету болып табылады, %
100,0
100,0
100,0
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
Түпкілікті нәтиже:
Жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру бойынша іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету, %
100,0
100,0
100,0