О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 271/35-8 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17 декабря 2025 года № 412/55-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 271/35-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204897) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 399 950,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 210 296,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 262 416,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 329,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 788 907,3 тысяч тенге;
2) затраты – 44 790 947,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 592,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 282 828,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 221 236,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 471 089,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 471 089,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 282 828,0 тысяч тенге;
погашение займов – 222 339,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 410 600,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
17 декабря 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
17 декабря 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 17 декабря 2025 года № 412/55-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря 2024 года № 271/35-8
Районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 271/35-8 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 412/55-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 271/35-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204897 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 399 950,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 210 296,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 262 416,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 329,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 788 907,3 мың теңге;
2) шығындар – 44 790 947,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 592,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 282 828,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 221 236,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 471 089,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 471 089,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 282 828,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 222 339,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 410 600,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 17 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2025 жылғы 17 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 412/55-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 271/35-8 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

44 790 947,5
01
Государственные услуги общего характера
974 139,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
57 758,5
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
57 758,5
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
432 179,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
418 679,6
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
448 651,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
84 869,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 997,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
131,0
015
Капитальные расходы государственного органа
9 632,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
351 021,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0,0
040
Развитие объектов государственных органов
0,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
35 549,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
35 549,3
02
Оборона
131 260,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
131 260,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 302,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
32 519,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
86 438,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
876 538,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
827 017,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 514,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
204 070,9
005
Государственная адресная социальная помощь

44 790 947,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
974 139,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
57 758,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
57 758,5
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
432 179,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
418 679,6
009
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
448 651,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 869,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 997,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
131,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 632,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
351 021,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
0,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
35 549,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 549,3
02
Қорғаныс
131 260,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
131 260,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 302,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
32 519,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу
және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
86 438,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
876 538,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
827 017,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 514,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
204 070,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

34 165,2
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
190 611,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 322,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
127 661,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
137 281,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
18 500,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 745,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 146,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 521,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
49 521,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 932 306,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 098 683,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 501 896,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
792 379,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 804 407,3
496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 833 622,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства и жилищного фонда
51 251,6
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
109 923,0
025
Освещение улиц в населенных пунктах
399 653,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
237 027,5
030
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14 850,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 016,0
035
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 987 401,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

34 165,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
190 611,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 322,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
127 661,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
137 281,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
18 500,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 745,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 146,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 521,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
49 521,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
9 932 306,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 098 683,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 501 896,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
792 379,9
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
4 804 407,3
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 833 622,8
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық және үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
51 251,6
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
109 923,0
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
399 653,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
237 027,5
030
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
14 850,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31 016,0
035
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
0,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 987 401,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

3 967,0
на предоставление услуг санаторно-курортного лечения
0,0
на увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
37 957,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
0,0
на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 173 099,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
300 000,0
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
300 000,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
282 828,0
на реализацию мер социальной поддержки специалистов
282 828,0
Приложение 3
к решению Целиноградского районного
маслихата от 17 декабря 2025 года № 412/55-8
Приложение 5
к решению Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря 2024 года № 271/35-8
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
18 745 795,6
Целевые текущие трансферты, в том числе:
10 308 835,4
на выплату государственной адресной социальной помощи
26 000,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
196 344,5
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 556,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
885,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
331,7
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств
1 277,4
на социальную поддержку пожилых людей
5 662,3
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
91 500,0
на создание и содержание центров по поддержке семей
18 500,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 450,0
капитальный ремонт дома культуры в селе Жанаесиль Целиноградского района
0,0
на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
8 958 894,4
на обеспечение льготного проезда
49 521,0
реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0,0
устройство парковки с подъездной дорогой к Русской православной церкви по адресу: Акмолинская область, Целиноградский район, с.Акмол, ул. Гагарина 2А
45 166,7
функционирование систем водоснабжения и водоотведения
80 752,0
текущий ремонт центральной котельной села Акмол
177 626,5
текущий ремонт котла №1 КЕ-25-14 Центральной котельной села Акмол

3 967,0
санаторлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
0,0
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
37 957,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
0,0
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға
2 173 099,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
300 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
300 000,0
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
282 828,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
282 828,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 412/55-8 шешіміне
3-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 271/35-8 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
18 745 795,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
10 308 835,4
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
26 000,0
ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
196 344,5
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 556,0
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
885,0
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
331,7
басқа мемлекеттердің аумағындағы соғыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
1 277,4
қарт адамдарды әлеуметтік қолдау
5 662,3
мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
91 500,0
отбасыларды қолдау орталықтарын құруға және ұстауға
18 500,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
11 450,0
Целиноград ауданы Жаңаесіл ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеу
0,0
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға
8 958 894,4
жеңілдікті жол жүруді қамтамасыз етуге
49 521,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0,0
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмола ауылы, Гагарин көшесі 2А мекенжайы бойынша Орыс православие шіркеуіне кіреберіс жолы бар автотұрақ құрылғысы
45 166,7
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жұмыс істеуі
80 752,0
Ақмол ауылының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
177 626,5
Ақмол ауылының № 1 КЕ-25-14 орталық қазандығын ағымдағы жөндеу

50 000,0
благоустройство дворовых территорий в селе Родина
459 872,9
ремонт объектов коммунальной собственности
132 495,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
8 436 960,2
на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
658 737,4
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
282 447,5
на развитие теплоэнергетической системы
30 000,0
на развитие газотранспортной системы
4 841 163,2
на развитие объектов государственных органов
0,0
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 248 854,6
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
0,0
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
345 997,5
на развитие объектов культуры
29 760,0
Приложение 4
к решению Целиноградского районного
маслихата от 17 декабря 2025 года № 412/55-8
Приложение 6
к решению Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря 2024 года № 271/35-8
Целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
13 526 914,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
13 526 914,0
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
381 084,0
на развитие газотранспортной системы
428 702,0
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 515 084,0
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
8 733 990,0
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 468 054,0

50 000,0
Родина ауылындағы аула аумақтарын абаттандыру
459 872,9
коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
132 495,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
8 436 960,2
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
658 737,4
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
282 447,5
жылу энергетикалық жүйесін дамытуға
30 000,0
газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 841 163,2
мемлекеттік органдар объектілерін дамытуға
0,0
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
2 248 854,6
қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
345 997,5
мәдениет объектілерін дамытуға
29 760,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 412/55-8 шешіміне
4-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 271/35-8 шешіміне
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2025 жылға арналған нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
13 526 914,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
13 526 914,0
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
381 084,0
газ тасымалдау жүйесін дамытуға
428 702,0
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 515 084,0
қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
8 733 990,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 468 054,0