О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 153/19-8 "О понижении размера ставки"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 декабря 2025 года № 448/58-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37790
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 27 марта 2024 года № 153/19-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8736-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева

"Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 153/19-8 Целиноград аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 448/58-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37790 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 153/19-8 Целиноград аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8736-03 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева