Об утверждении перечня систем водоснабжения Акмолинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № А-12/668
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 27 Водного кодекса Республики Казахстан, приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 22 августа 2025 года № 307 "Об утверждении Критерии включения систем водоснабжения населенных пунктов в перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 36719), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақмола облысының ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/668 қаулысы
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 27 бабы 2-тармағының 1) тармақшасына, "Елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерін ауызсу беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізу өлшем шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 307 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36719 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень систем водоснабжения Акмолинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Акмолинской области" от 7 декабря 2021 года № А-12/634 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25745).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысының ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Ақмола облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/634 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25745 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.