О внесении изменения в решение маслихата района Үлкен Нарын от 8 января 2024 года №1/6-VIII "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата района Үлкен Нарын"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2024 года № 9/86-VIII
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата района Үлкен Нарын" от 8 января 2024 года №1/6-VІII следующие изменения:
Главу 5 Положения о государственном учреждении "Аппарат маслихата района Үлкен Нарын" утвержденного настоящим решением, изложить в новой редакции:
"Глава 5. Режим работы государственного органа
24. Режим работы Аппарата маслихата: пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями. Начало работы с 8.00 часов до 17.00 часов, с перерывом для отдыха и приема пищи с 12.00. до 13.00 часов.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова

Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 1/6–VІІI "Үлкен Нарын ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/86-VIII шешімі
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Үлкен Нарын ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 1/6–VIІI шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешімімен бекітілген "Үлкен Нарын ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің 5-тарауы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік органның жұмыс тәртібі
24. Мәслихат аппаратының жұмыс тәртібі: екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы белгіленеді. Жұмыстың басталуы сағат 8.00-ден 17.00-ге дейін, тынығу мен тамақтануға арналған үзіліс сағат 12.00-ден 13.00-ге дейін.".
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова