О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 декабря 2024 года № 192.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 450,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 222,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 539,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 164 689,0 тысяч тенге;
2) затраты – 193 717,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 267,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 267,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 27.06.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2025 год составляют 88 411,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2025 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 923 017,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 73 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 812,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 123,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 848 507,0 тысяч тенге;
2) затраты – 969 075,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Горняцк кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188 450,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 222,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 539,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 164 689,0 мың теңге;
2) шығындар – 193 717,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 267,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 267,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 27.06.2025 № 225 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Рудный қаласының 2025 жылға арналған қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 88 411,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің 2025 жылға арналған бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 923 017,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 73 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 812,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 123,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 848 507,0 мың теңге;
2) шығындар – 969 075,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 058,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 058,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 27.06.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2025 год составляют 235 385,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 058,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 058,2 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 27.06.2025 № 225 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының 2025 жылға арналған қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 235 385,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.