Қазақстан Республикасының Үкіметі мен ОРЕС Халықаралық даму қоры арасындағы жеке сектордағы операцияларды ұйымдастыру туралы негіздемелік келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 17 ақпандағы № 264-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 4 қыркүйекте Астанада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен ОРЕС Халықаралық даму қоры арасындағы жеке сектордағы операцияларды ұйымдастыру туралы негіздемелік келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Рамочного соглашения об организации операций в частном секторе между Правительством Республики Казахстан и Фондом международного развития ОРЕС
Закон Республики Казахстан от 17 февраля 2026 года № 264-VIII ЗРК
Ратифицировать Рамочное соглашение об организации операций в частном секторе между Правительством Республики Казахстан и Фондом международного развития ОРЕС, совершенное в Астане 4 сентября 2024 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ