Созақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 244 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 наурызда № 38075 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Созақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Созақ аудандық мәслихатының төрағасы О. Жәмиев
Созақ аудандық мәслихатының
2026 жылғы 25 ақпандағы
№ 244 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2019 жылғы 15 қарашадағы № 274 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5252 болып тіркелген) шешімі.
2. "Созақ аудандық маслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 274 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 6 мамырдағы № 22 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6196 болып тіркелген) шешімі.
3. "Созақ ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 19 наурыздағы № 99 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6483-13 болып тiркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Созакского районного маслихата
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 25 февраля 2026 года № 244. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2026 года № 38075
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Созакского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Созакского районного маслихата О. Жәмиев
Приложение к решению
Созакского районного маслихата
от 25 февраля 2026 года № 244
Перечень утративших силу некоторых решений Созакского районного маслихата
1. Решение Созакского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 274 "О корректоровке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5252).
2. Решение Созакского районного маслихата от 6 мая 2021 года № 22 "О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 274 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6196).
3. Решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2024 года № 99 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Созакском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6483-13).