Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2026 жылғы 3 маусымдағы № 324/42 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин
Павлодар қалалық
мәслихатының 2026 жылғы
3 маусымдағы № 324/42
шешіміне қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы 65/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7406-14 болып тіркелген);
2. "Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 65/8 "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 153/17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7559-14 болып тіркелген);
3. "Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 65/8 "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 215/24 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7629-14 болып тіркелген);
4. "Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 65/8 "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 240/27 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7657-14 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 3 июня 2026 года № 324/42
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата от
3 июня 2026 года
№ 324/42
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
1. Решение Павлодарского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 65/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7406-14);
2. Решение Павлодарского городского маслихата от 24 мая 2024 года № 153/17 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 65/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7559-14);
3. Решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 215/24 "О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 65/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7629-14);
4. Решение Павлодарского городского маслихата от 23 апреля 2025 года № 240/27 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 65/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7657-14).