"Науырзым ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 76 қаулымының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 17 наурыздағы № 32 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 27 наурызда № 38200 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасысының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Науырзым ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7903 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Науырзым ауданының экономика және қаржы бөлімі"мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жариялғаннан кейін оның Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Тлеубергенов

О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 76 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Наурзумского района"
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 17 марта 2026 года № 32. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2026 года № 38200
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 76 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Наурзумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7903).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Наурзумского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Тлеубергенов