Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің "Қарабалық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 119 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 наурыздағы № 62 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 31 наурызда № 38242 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысы Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 119 "Кандидаттардың баспа үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9204 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 қарашадағы № 287 "Әкімдіктің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 119 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9586 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі Р. Халыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарабалық аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О признании утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21 мая 2020 года № 119 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 27 марта 2026 года № 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2026 года № 38242
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карабалыкского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21 мая 2020 года № 119 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9204).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 24 ноября 2020 года № 287 "О внесении изменения в постановление акимата от 21 мая 2020 года № 119 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9586).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Карабалыкского района".
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабалыкского района Р. Халыков
"СОГЛАСОВАНО"
Карабалыкская районная
территориальная избирательная комиссия