Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 23 маусымдағы № 72 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 23 маусымда № 39048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қамысты ауданының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) Осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулыны Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев
Қамысты ауданының
2026 жылғы 23 маусымдағы № 72
әкімдіктің қаулысына қосымша
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 25 "Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7649 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 87 "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9210 болып тіркелген).
4. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 181 "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26456 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Камыстинского района Костанайской области
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 23 июня 2026 года № 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2026 года № 39048
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Камыстинского района Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Камыстинского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев
Приложение к постановлению
акимата Камыстинского района
от 23 июня 2026 года № 72
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Камыстинского района Костанайской области
1. Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5414).
2. Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 7 марта 2018 года № 25 "О внесении изменения в постановление акимата Камыстинского района от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7649).
3. Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 22 мая 2020 года № 87 "О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9210).
4. Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 181 "О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26456).