"Қамысты ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 36 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 19 наурыздағы № 29 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 наурызда № 38180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қамысты ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 36 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7722 тіркелген).
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етілсін:
1) Осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі;
2) Осы қаулыны Қамысты ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 29 марта 2018 года № 36 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Камыстинского района"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 19 марта 2026 года № 29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2026 года № 38180
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Камыстинского район ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 29 марта 2018 года № 36 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7722).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев