"Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 36 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 2 наурыздағы № 25 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 6 наурызда № 38107 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алтынсарин ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 36 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7638 болып тіркелді).
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтынсарин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Сартов

О признании утратившим силу постановления акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 36 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 2 марта 2026 года № 25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 марта 2026 года № 38107
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 36 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7638).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Алтынсаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Сартов