Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 1 қыркүйектегі № 259 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 қыркүйекте № 39813 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2026 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 259 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 337 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3695 болып тіркелген).
3. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3705 болып тіркелген).
4. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылық су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 мамырдағы № 177 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3719 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 1 сентября 2026 года № 259. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2026 года № 39813
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 1 сентября 2026 года
№ 259
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666).
2. Постановление акимата Костанайской области от 28 сентября 2009 года № 337 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3695).
3. Постановление акимата Костанайской области от 30 января 2010 года № 43 "О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3705).
4. Постановление акимата Костанайской области от 11 мая 2010 года № 177 "О внесении изменения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3719).

5. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 435 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3740 болып тіркелген).
6. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 186 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 болып тіркелген).
7. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 412 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3844 болып тіркелген).
8. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 270 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4213 болып тіркелген).
9. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 527 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 болып тіркелген).
10. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 130 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4699 болып тіркелген).
11. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 416 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5978 болып тіркелген).
12. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 80 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6218 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2010 года № 435 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3740).
6. Постановление акимата Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 186 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3803).
7. Постановление акимата Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 412 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3844).
8. Постановление акимата Костанайской области от 2 июля 2013 года № 270 "О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4213).
9. Постановление акимата Костанайской области от 25 ноября 2013 года № 527 "О внесении изменений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4338).
10. Постановление акимата Костанайской области от 9 апреля 2014 года № 130 "О внесении изменений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4699).
11. Постановление акимата Костанайской области от 6 октября 2015 года № 416 "О внесении изменения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5978).
12. Постановление акимата Костанайской области от 25 февраля 2016 года № 80 "О внесении изменения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6218).

13. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 619 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7411 болып тіркелген).
14. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 412 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8061 болып тіркелген).
15. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 87 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8273 болып тіркелген).
16. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 тамыздағы № 355 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8639 болып тіркелген).
17. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 234 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9317 болып тіркелген).
18. "Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 279 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23148 болып тіркелген).
19. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31114 болып тіркелген).
20. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер пен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 161 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9969 болып тіркелген).

13. Постановление акимата Костанайской области от 7 декабря 2017 года № 619 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7411).
14. Постановление акимата Костанайской области от 14 сентября 2018 года № 412 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8061).
15. Постановление акимата Костанайской области от 26 февраля 2019 года № 87 "О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8273).
16. Постановление акимата Костанайской области от 23 августа 2019 года № 355 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8639).
17. Постановление акимата Костанайской области от 8 июля 2020 года № 234 "О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9317).
18. Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2021 года № 279 "О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23148).
19. Постановление акимата Костанайской области от 9 декабря 2022 года № 543 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31114).
20. Постановление акимата Костанайской области от 17 апреля 2023 года № 161 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9969).

21. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 381 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10057 болып тіркелген).
22. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 486 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10086 болып тіркелген).
23. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 414 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10289-10 болып тіркелген).
24. "Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 13 наурыздағы № 64 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10406-10 болып тіркелген).

21. Постановление акимата Костанайской области от 12 сентября 2023 года № 381 "О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10057).
22. Постановление акимата Костанайской области от 20 ноября 2023 года № 486 "О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10086).
23. Постановление акимата Костанайской области от 18 октября 2024 года № 414 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10289-10).
24. Постановление акимата Костанайской области от 13 марта 2025 года № 64 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10406-10).