Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 21 шілдедегі № 116 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 22 шілдеде № 39370 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекші ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2026 жылғы 21 шілдедегі
№ 116 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерлерін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 229 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3440 болып тіркелген);
2. "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 229 "Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3749 болып тіркелген);
3. "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 229 "Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 79 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4712-12 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 21 июля 2026 года № 116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2026 года № 39370
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 21 июля 2026 года № 116
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 229 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3440);
2. Постановление акимата Мангистауской области от 15 ноября 2018 года № 286 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 229 "Об утверждении размера выплаты ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3749);
3. Постановление акимата Мангистауской области от 21 мая 2024 года № 79 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 229 "Об утверждении размера выплаты ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4712-12).