Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 6 сәуірдегі № 60 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 8 сәуірде № 38363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Заңының 32-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақтау және Баутино теңіз сауда порттарының акваторияларын қоса алғанда теңіз порттарының шекараларын айқындау туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 413 Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2971 болып тіркелген);
2) "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты мен Баутино теңіз портының акваториясын қоса алғанда теңіз порттарының шекараларын айқындау туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 413 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 17 ақпандағы № 22 Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26947 болып тіркелген).
2. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Манғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы А. Оралов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 6 апреля 2026 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2026 года № 38363
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О торговом мореплавании", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Мангистауской области от 31 декабря 2015 года № 413 "Об определении границ морских портов включая акватории морских торговых портов Актау и Баутино" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2971);
2) постановление акимата Мангистауской области от 17 февраля 2022 года № 22 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 31 декабря 2015 года № 413 "Об определении границ морских портов включая акватории международного морского торгового порта Актау и морского порта Баутино" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26947).
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мангистауской области А. Оралов