"Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 7-8-46 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 ақпандағы № 8-55-240 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 3 наурызда № 38084 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 7-8-46 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24458 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 6 августа 2021 года № 7-8-46 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Панфиловского района"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 февраля 2026 года № 8-55-240. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2026 года № 38084
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 6 августа 2021 года № 7-8-46 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24458).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров